olejtm
Dołączył/a: kwiecień 2016
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
hehe jak tak dalej pojdzie to przed swietami jeszcze stracimy lidera :)
1
hahahahah xdd ale to jest załosne xdd
0
22 lata i siedmioro dzieci xd
0
paco tak od niechcenia rzucil pile do semedo ale super
1
aleix vidal
0
Waka waka musial wjechac
1
o ile nie bylby na spalonym wczesniej albo messiego by szukal
0
Suarez pewnie szukalby messiego ;) o ile nie bylby wczesniej na spalonym xd
0
to co mlody busi na spd ? oby poszedl w slady brata chetnie bym widzial to nazwisko przez kolejne 15 lat w naszej podstawowej jedenastce teraz sergio a pozniej oriol : ) ilosc bussich musi sie zgadzac :D
4
omg . niech gra i sie ogrywa po co go oszczedzac ? jak ma zlapac kontuzje to i tak zlapie a potrzebuje minut mimo ze to doswiadczony zawodnik , mascherano wrocil , pique juz gotow
0
Za stary pozatym nie do wyjęcia
6
Jeżeli suarez utrzyma formę do końca sezonu to myśle ze w lato możemy się śmiało rozglądać za klasowa 9 typu icardi rozumiem ze można nie mieć formy ale żeby piłki nie umieć przyjąć o trzymaniu linii spalonego już nie wspomnę bo mnie wczoraj krew zalewała a odnośnie takich graczy jak deulofeu , rakitic , gomes, rafinhia to ich w tym zespole nie powinno być , Vermaelen wczoraj solidnie
11
Jedni do pracy drudzy do szkoły a deulofeu ponoć jeszcze biega od wczoraj , ale mi zapadła w pamięci ta jego fatalna zmiana ;/
1
Z celta paco , denis za rakietę i suareza mile widziani.
0
Biedny Leo z kim on ma pograć z przodu? Deulofeu? Rakiticiem ? A może suarezem co 90% czasu jest na spalonym , oby dembele na wiosnę był jakimś rozwiązaniem
9
Tacy piłkarze jak deulofeu , rakitic , rafinha , arda , gomes powinni zostać zlapaani w worki i wytransportowani w piz... co do suareza to jeżeli utrzyma formę taka jak teraz do końca sezonu to trzeba zacząć na poważnie się zastanawiać na icardim lub inna dziewiątka
1
jazda ! jeszcze 10 min !
0
moze to w koncu czas na powolne rozgladanie za za klasowa 9 ? icardi ?
1
on jest zalosny ten suarez. ..
0
suarez, semedo , rakitic do zmiany .
0
verma kontuzja xd
0
semedo szedl jak do pozaru xd
0
czy on tylko messiego widzi na boisku ?
1
verma solidnie jak narazie
0
ale wyjsciowa jedenastka monaco jest francuska :) jak chelsea w lidze angielskiej xd
8
wolbym paco + gruby a za nimi leo , w pomocy busi , iniesta i paulinho byc moze paco bedzie zmotywowany zeby strzelic swojej bylej druzynie a on jak dostaje szanse to zazwyczaj cos trafia :)
16
mam nadzieje ze kiedys u nas zagra super dziewiatka a od paru sezonow gra w mocnej lidze , teraz ciezko o taka dziewiatke
0
a moze tak icardi w lecie ? suarez mlodszy nie bedzie mysle ze za 2-3 lata najlepsza dziewiatka , mloda ograna w europie a teraz ciezko o taka
0
aha, tylko jest po tyle samo w wyjsciowej jedenastce zagranicznych grajkow xd
0
hahaha brawo korenczka 2 : 1 jazda z nimi ! ale graja klepe jak barca xd