2

hehe jak tak dalej pojdzie to przed swietami jeszcze stracimy lidera :)

1

hahahahah xdd ale to jest załosne xdd

0

22 lata i siedmioro dzieci xd

0

paco tak od niechcenia rzucil pile do semedo ale super

1

aleix vidal

0

Waka waka musial wjechac

1

o ile nie bylby na spalonym wczesniej albo messiego by szukal

0

Suarez pewnie szukalby messiego ;) o ile nie bylby wczesniej na spalonym xd

0

to co mlody busi na spd ? oby poszedl w slady brata chetnie bym widzial to nazwisko przez kolejne 15 lat w naszej podstawowej jedenastce teraz sergio a pozniej oriol : ) ilosc bussich musi sie zgadzac :D

4

omg . niech gra i sie ogrywa po co go oszczedzac ? jak ma zlapac kontuzje to i tak zlapie a potrzebuje minut mimo ze to doswiadczony zawodnik , mascherano wrocil , pique juz gotow

0

Za stary pozatym nie do wyjęcia

6

Jeżeli suarez utrzyma formę do końca sezonu to myśle ze w lato możemy się śmiało rozglądać za klasowa 9 typu icardi rozumiem ze można nie mieć formy ale żeby piłki nie umieć przyjąć o trzymaniu linii spalonego już nie wspomnę bo mnie wczoraj krew zalewała a odnośnie takich graczy jak deulofeu , rakitic , gomes, rafinhia to ich w tym zespole nie powinno być , Vermaelen wczoraj solidnie

11

Jedni do pracy drudzy do szkoły a deulofeu ponoć jeszcze biega od wczoraj , ale mi zapadła w pamięci ta jego fatalna zmiana ;/

1

Z celta paco , denis za rakietę i suareza mile widziani.

0

Biedny Leo z kim on ma pograć z przodu? Deulofeu? Rakiticiem ? A może suarezem co 90% czasu jest na spalonym , oby dembele na wiosnę był jakimś rozwiązaniem

9

Tacy piłkarze jak deulofeu , rakitic , rafinha , arda , gomes powinni zostać zlapaani w worki i wytransportowani w piz... co do suareza to jeżeli utrzyma formę taka jak teraz do końca sezonu to trzeba zacząć na poważnie się zastanawiać na icardim lub inna dziewiątka

1

jazda ! jeszcze 10 min !

0

moze to w koncu czas na powolne rozgladanie za za klasowa 9 ? icardi ?

1

on jest zalosny ten suarez. ..

0

suarez, semedo , rakitic do zmiany .

0

verma kontuzja xd

0

semedo szedl jak do pozaru xd

0

czy on tylko messiego widzi na boisku ?

1

verma solidnie jak narazie

0

ale wyjsciowa jedenastka monaco jest francuska :) jak chelsea w lidze angielskiej xd

8

wolbym paco + gruby a za nimi leo , w pomocy busi , iniesta i paulinho byc moze paco bedzie zmotywowany zeby strzelic swojej bylej druzynie a on jak dostaje szanse to zazwyczaj cos trafia :)

16

mam nadzieje ze kiedys u nas zagra super dziewiatka a od paru sezonow gra w mocnej lidze , teraz ciezko o taka dziewiatke

0

a moze tak icardi w lecie ? suarez mlodszy nie bedzie mysle ze za 2-3 lata najlepsza dziewiatka , mloda ograna w europie a teraz ciezko o taka

0

aha, tylko jest po tyle samo w wyjsciowej jedenastce zagranicznych grajkow xd

0

hahaha brawo korenczka 2 : 1 jazda z nimi ! ale graja klepe jak barca xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?