olejtm
Dołączył/a: kwiecień 2016
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Korona ale poklepali ahahhaha brawo koroneczka !
35
NAJLEPSZY zawodnik 21 wieku bez zbednych spekulacji ! (mowie to jako kibic barcy)
4
theo wchodzi beda remis trzymac xdd
0
lucas ty dzbanie
1
to wina varana zle podal xdddddd
0
to ty ogladaj .
0
wszystkich ktorzy ogladaja prosze o wylaczenie transmijsii a tych ktorzy nie ogladaj o nie wlaczanie . pozdrawiam
0
typowa borusia cieniasy xd
0
godny nastepca ramosa :)
8
cristiano z glodu sie przewraca
0
krycha to cienias lepiej w reprezentacji postawic na linettiego. maczynskiego lub goralskiego :)
0
real wyszedl z nastepca ramosa xdd malaga ostatnio wygrala moze to jakas fala wznoszaca i postaraja sie ukasic cos ? kto wie :) nie ma kamieniego ktory jak gral z realem na santiago to zawsze mial babole :)
0
paulinho , rakitic i deulofeu do zmiany . paco , messi oraz denis na boisko :)
0
z naszym big samem (umittim ) by nie dali rady ;)
3
krew mnie zalewa jak widze rakiticia sprint
1
apoel dzis wygra z realem :D
3
zabili crisa aahahahahha
1
to jest magik , widzieliscie kiedys messiego zeby zagral takiego passata ??:d
0
no wiadomo o co chodzi :)
0
mam dziwne przeczucie ze biali dzis wygraja 2-3:0 ;/ oby to bylo zle przeczucie
0
dobra niech zdejmuje tego umtitiego . verma dojedzie do konca
0
gruby z buta wjezdza !
0
duzej straty nie bedziemy mieli , verma zagra z umtitim i bedzie git :D
0
tyle zarabia za bycie prezesem la liga , ale ciekawe ile zarabie za pucowanie sie perezowi :)
0
mi tam ich nie szkoda tych wlochow a szczegolnie verattiego :D
0
Robert Kubica w williamsie , ale sie ciesze znow bede sie ekscytowal kubica w bolidzie w koncu ktos musi przerwac te passe hamiltona :)
0
drake lounge , cs go 500 na tych grywam
1
prawo jazdy 360 , dwa lata temu jak zdawalem to rozwiazylwalem doslownie przez 4-5 dni po kilka testow dzienie i za pierwszym razem sie udalo :D
0
pirlo mial 36 i gral pierwsze skrzypce w juve ;D
1
iphone 6s nowka albo iphone 7