0

Korona ale poklepali ahahhaha brawo koroneczka !

35

NAJLEPSZY zawodnik 21 wieku bez zbednych spekulacji ! (mowie to jako kibic barcy)

4

theo wchodzi beda remis trzymac xdd

0

lucas ty dzbanie

1

to wina varana zle podal xdddddd

0

to ty ogladaj .

0

wszystkich ktorzy ogladaja prosze o wylaczenie transmijsii a tych ktorzy nie ogladaj o nie wlaczanie . pozdrawiam

0

typowa borusia cieniasy xd

0

godny nastepca ramosa :)

8

cristiano z glodu sie przewraca

0

krycha to cienias lepiej w reprezentacji postawic na linettiego. maczynskiego lub goralskiego :)

0

real wyszedl z nastepca ramosa xdd malaga ostatnio wygrala moze to jakas fala wznoszaca i postaraja sie ukasic cos ? kto wie :) nie ma kamieniego ktory jak gral z realem na santiago to zawsze mial babole :)

0

paulinho , rakitic i deulofeu do zmiany . paco , messi oraz denis na boisko :)

0

z naszym big samem (umittim ) by nie dali rady ;)

3

krew mnie zalewa jak widze rakiticia sprint

1

apoel dzis wygra z realem :D

3

zabili crisa aahahahahha

1

to jest magik , widzieliscie kiedys messiego zeby zagral takiego passata ??:d

0

no wiadomo o co chodzi :)

0

mam dziwne przeczucie ze biali dzis wygraja 2-3:0 ;/ oby to bylo zle przeczucie

0

dobra niech zdejmuje tego umtitiego . verma dojedzie do konca

0

gruby z buta wjezdza !

0

duzej straty nie bedziemy mieli , verma zagra z umtitim i bedzie git :D

0

tyle zarabia za bycie prezesem la liga , ale ciekawe ile zarabie za pucowanie sie perezowi :)

0

mi tam ich nie szkoda tych wlochow a szczegolnie verattiego :D

0

Robert Kubica w williamsie , ale sie ciesze znow bede sie ekscytowal kubica w bolidzie w koncu ktos musi przerwac te passe hamiltona :)

0

drake lounge , cs go 500 na tych grywam

1

prawo jazdy 360 , dwa lata temu jak zdawalem to rozwiazylwalem doslownie przez 4-5 dni po kilka testow dzienie i za pierwszym razem sie udalo :D

0

pirlo mial 36 i gral pierwsze skrzypce w juve ;D

1

iphone 6s nowka albo iphone 7

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?