olejtm
Dołączył/a: kwiecień 2016
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
pewnie bylo ze bale kontuzje zlapal znow :) a smiali sie z naszego vermaelena ktory juz w chu.. czasu nie mial kontuzji i nawet ostatnio zagral caly mecz xd
0
albin nie interesuje mnie to ze jest dluzej na tej stronie moze byc nawet 30 lat ale to co napisal to glupota nawet wymienic tych 4 graczy za thiago gdy ten zlapie kontuzje (bo u niego to normalne jak u brata ) i juz lezymy bo nie mamy kogo wstawic , tym bardziej ze rakitic ostatni mecz pokazal sie z super strony , gomes moze u nas nie wypalil ale mysle ze jest mlody dlatego tez 30-40 mln mozna za niego wziasc , do tego denis ktory jak juz gra to cos wnosi ciekawego do gry ( oprocz meczu z olympiacosem) ostatnim :D
26
bez namyslu oddalbym Cie za free abys opuscil te strone :)
1
Mi tam go nie szkoda poleciał za hajsem i super , dembele wyzdrowieje i będziemy mieli super ułożony zespół a po sezonie napewno uzupełnimy zespół jakimś klasowym grajkiem .
0
suarez to chocby mial 4 lepiej ustawionych kolegow to bedzie szukal z tylu messiego xd
1
paco 1 mecz i dwa gole suarez 10 meczy i 3 gole ale i tak paco ławka xd
1
podoba mi sie semedo dzis w obronie i w ofensywie
0
suarez to on widzi kogos innego oprocz leo ?
0
paco tylko gdyby wiecej minut dostawal to mysle ze na sezon by nam spokojnie dal te 10-15 bramek ale coz w nagrode nastepny meczy paco na ławce xd
0
tak tak tak ! mam nadzieje ze paco cos strzeli i bedzie częsciej goscil w podstawoej jedenastce kosztem luisa suareza !
1
5 minut filmu to powinno byc przeznaczone na samego crisa xd
0
hehe no ja w sobote nie chwalac sie mialem tez pewniaka giron , monaco , malaga i napoli z 10 zl tez ponad 300 zl : ) pisalem tu na stronie przed meczami to mnie wysmiali :)
5
http://www.fcbarca.com/la-rambla,dyskusja-5762017.html#comment-5762036
gorąco pozdrawiam uzutkownika KATALONBAR :)
milego dnia kochani
1
Jedyni pomocnicy nadający się do barcy to coutinho , alcantara myśle ze 100 mln i alcantara by do nas wrocil
0
Anglik w lidze hiszpańskiej not real
1
Real cieniutko niby najlepsza pomoc i atak bo za bale wyszedł isco a i tak nic nie potrafili sensownego zagrać tylko super tkatyka która zidane szlifuje po ancelottim wrzuta i może coś wpadnie xd
47
Takiego ramosa i casemiro to powinni wsadzić w kapsule i wystrzelić daleko w kosmos , jak ja ich nie nawidze , ramos to jak przegrywa to mu mózg odcina za każdym razem
0
taki douglas tylko troche mlodszy
0
mi przyjemnosc sprawia cris jak macha lapami :D
26
ale on jest boski co za trik a jak przyspieszyl akcje
3
mialem wjezdzac 150 zl na totki ale mi zablokowali konto swirze , totki to jest taki pewniak ze masakra :)
0
totki
szachtar
city
porto
11 zl = 300
pewniak na dzis
0
ej nie przejmujcie sie w meczy sevilla i tak suarez luis wyjdzie w pierwszym skladzie xd
0
suarez moze w barcy b by pogral pare spotkan xd
1
denis , suarez to porazka dzis xd
0
suareza to gra tylko dlatego ze jest kolega messiego :D
0
niech od zdejmie tego suareza i wstawi paco
1
smiechy byly z korony ze wlasciciele nie tacy jak powinni byc bo niemcy ze najlepszego trenera wymienili a tu prosze jak graja fajnie i sa juz na 6 miejscu w tabelii a lechia jak to lechia xddd
3
super weekend zdecydowanie na + najlepsze jest to ze przez te burze i wichury nie mialem gdzie sprawdzic wynikow bo wczoraj od 19 godziny nie mialem prądu dzis poszedlem do pracy jak wrocilem czekala na mnie truskawka na torcie :D
63
drodzy koledzy i kolezanki tak w ramach przypomnienia oraz dla tych ktorzy ryli beke wczoraj z mojego kuponiku :D
http://www.fcbarca.com/la-rambla,dyskusja-5754025.html#comment-5755112