olejtm
Dołączył/a: kwiecień 2016
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
jak mi wejdzie to ci wysle dwie dychy
4
Girona 1
leicester 1
lyon 1
napoli 1
10zl= 400 zl
pewniak na dzis
0
fajnie dzis andrzej sobie poczyna :D
0
valverde boi sie zaryzykowac i wystawic semedo na obronie i roberto do pomocy:) to samo jest w linii pomocy oraz ataku myslicie ze gdyby trener taki jak mourinho widzial jak graja tacy gomes , rakitic czy suarez wystawialby na boisko ich non stop ?:D mourinho juz w realu zaczal stawiac na varane kosztem lepszych obroncow a u nas valverde boi sie cokolwiek zmienic pique tragedia w obronie a i tak gra , rotacje sa ale jak ktos jest kontuzjowany ; )
0
inigo martinez , 30 mln ograny w la liga super stoper w parze z umtitim lub pique moze super wygladac , 26 lat 5-6 sezonow moze smialo u nas grac do pomocy sprowadzic jakiegos solidnego grajka i mamy super skaldzik , oczywiscie pozbyc sie ardy , vidala , vermy ,rafinhii, gomesa
0
dalem 3 zl na teneryfe i Fuenlabrada 200 zl do wyjecia
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Deulofeu to na 3ligowca sie nie nadaje nawet
0
ta 5 dni udalo mi sie i zrzucilem 4 kg ale to chyba dlatego ze organizm oczyszcza sie z toksyn itp
0
za głupote hajs uderza do glowy :)
1
psg ? oni z marsylia ktora twardo w obronie stanela nie potrafili stworzyc okazji , myslisz ze jak trafia na taki city , united , atletico ktore graja super w obronie to dadza rade ?: D
0
Rzuci ktoś linkiem do ksw? Z góry dzieki
0
co to za roznica czy na szpicy czy nie , jak on ma w meczu 3-4 setki gdyby byl w formie i trafil 1-2 bramki na mecz to nikt by tego nie widzial ze gral mniej na szpicy
0
co suarez teraz podal to jego xd
0
paco prosze wejdz, strzel brame i pokaz ze nie potrzebnie cie skreslaja
6
roberto 2 minuty w pomocy i wiecej niz rakitic przez caly mecz zrobil
0
semedo wchodzi , suarez na boisku , deulofeu na boisku i rakitic na boisku xdd hahahahah
0
prosze prosze prosze niech on zdejmie suareza prosze prosze prosze
9
rozumiem ze paco cienias ale chyba nie mozna byc gorszym od suareza , a pewnie i tak suarez caly mecz zagra.
2
suarez to jest cienias taki ze masakra ,
0
uzytkowalem od 5 lat telefoniki zaczynajac od galaxy s plus pozniej galaxy s6 , Huawei P9 i zaden tak nie smigal plynnie jak iphone .
0
chlopaki powiem wam ze kupilem iphone 7 , na początku nie bylem przekonany do tego telefonu bo system IOS mnie nie przekonywal , ale telefonik mam 3 dni i super mi sie podoba elegancko plynnie w szybkim tempie wszystko smiga nie to co android ktory po jakims czasie sie muli , zacina itp jezeli ktos sie wacha pomiedzy androidem a ios to polecam telefoniki na ios :)
1
no bartra umtiti moglby byc solidny duet i w pomocy thiago alcantara + roberto
2
paco gdyby gral tyle co suarez to mialby juz pewnie kilka bramek na koncie ale niestety kumpel messiego to musi grac :D
1
wnioski są takie ze roberto powinien grac w pomocy , gomes dostawac wiecej szans a kto wie moze i grac z roberto w pomocy oraz denis na skrzydle .
0
tylko tak 10 cm mu daje
1
no gomes fajnie gra, chociaz cos drybluje nie to co rakitic
0
mowcie co chcecie ale oprocz messiego to gomes dzis najlepszy
0
kto ma u nas strzelic cos jak z przodu mamy messiego tylko xd
0
suarez to jest dno a on paco nawet nie powolal xd