0

jak mi wejdzie to ci wysle dwie dychy

4

Girona 1
leicester 1
lyon 1
napoli 1

10zl= 400 zl

pewniak na dzis

0

fajnie dzis andrzej sobie poczyna :D

0

valverde boi sie zaryzykowac i wystawic semedo na obronie i roberto do pomocy:) to samo jest w linii pomocy oraz ataku myslicie ze gdyby trener taki jak mourinho widzial jak graja tacy gomes , rakitic czy suarez wystawialby na boisko ich non stop ?:D mourinho juz w realu zaczal stawiac na varane kosztem lepszych obroncow a u nas valverde boi sie cokolwiek zmienic pique tragedia w obronie a i tak gra , rotacje sa ale jak ktos jest kontuzjowany ; )

0

inigo martinez , 30 mln ograny w la liga super stoper w parze z umtitim lub pique moze super wygladac , 26 lat 5-6 sezonow moze smialo u nas grac do pomocy sprowadzic jakiegos solidnego grajka i mamy super skaldzik , oczywiscie pozbyc sie ardy , vidala , vermy ,rafinhii, gomesa

0

dalem 3 zl na teneryfe i Fuenlabrada 200 zl do wyjecia

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Deulofeu to na 3ligowca sie nie nadaje nawet

0

ta 5 dni udalo mi sie i zrzucilem 4 kg ale to chyba dlatego ze organizm oczyszcza sie z toksyn itp

0

za głupote hajs uderza do glowy :)

1

psg ? oni z marsylia ktora twardo w obronie stanela nie potrafili stworzyc okazji , myslisz ze jak trafia na taki city , united , atletico ktore graja super w obronie to dadza rade ?: D

0

Rzuci ktoś linkiem do ksw? Z góry dzieki

0

co to za roznica czy na szpicy czy nie , jak on ma w meczu 3-4 setki gdyby byl w formie i trafil 1-2 bramki na mecz to nikt by tego nie widzial ze gral mniej na szpicy

0

co suarez teraz podal to jego xd

0

paco prosze wejdz, strzel brame i pokaz ze nie potrzebnie cie skreslaja

6

roberto 2 minuty w pomocy i wiecej niz rakitic przez caly mecz zrobil

0

semedo wchodzi , suarez na boisku , deulofeu na boisku i rakitic na boisku xdd hahahahah

0

prosze prosze prosze niech on zdejmie suareza prosze prosze prosze

9

rozumiem ze paco cienias ale chyba nie mozna byc gorszym od suareza , a pewnie i tak suarez caly mecz zagra.

2

suarez to jest cienias taki ze masakra ,

0

uzytkowalem od 5 lat telefoniki zaczynajac od galaxy s plus pozniej galaxy s6 , Huawei P9 i zaden tak nie smigal plynnie jak iphone .

0

chlopaki powiem wam ze kupilem iphone 7 , na początku nie bylem przekonany do tego telefonu bo system IOS mnie nie przekonywal , ale telefonik mam 3 dni i super mi sie podoba elegancko plynnie w szybkim tempie wszystko smiga nie to co android ktory po jakims czasie sie muli , zacina itp jezeli ktos sie wacha pomiedzy androidem a ios to polecam telefoniki na ios :)

1

no bartra umtiti moglby byc solidny duet i w pomocy thiago alcantara + roberto

2

paco gdyby gral tyle co suarez to mialby juz pewnie kilka bramek na koncie ale niestety kumpel messiego to musi grac :D

1

wnioski są takie ze roberto powinien grac w pomocy , gomes dostawac wiecej szans a kto wie moze i grac z roberto w pomocy oraz denis na skrzydle .

0

tylko tak 10 cm mu daje

1

no gomes fajnie gra, chociaz cos drybluje nie to co rakitic

0

mowcie co chcecie ale oprocz messiego to gomes dzis najlepszy

0

kto ma u nas strzelic cos jak z przodu mamy messiego tylko xd

0

suarez to jest dno a on paco nawet nie powolal xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?