olejtm
Dołączył/a: kwiecień 2016
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
podaje do tylu
2
valverde strzelil sobie stope gomesem
2
ciekawe ile real madryt c da sobie dzis strzelic , uwazam tez ze cris ma duza szanse aby zamkanc usta hejetrom tym spotkanie oraz pokazac ze to on jest jedyna chodząca maszyna na ziemii
12
super zmiennik jak byl zdrowy solidny gracz , chociaz po odejsciu potrafi powiedziec kilka milych slow o naszym klubie a nie jak alves ktory tylko narzeka ze to mu nie pasowalo albo tamto nie mowiac juz o zarzadzie .
0
mam nadzieje ze w zime lub w lato za rok odejdzie razem z arda, rafinhia , vermalenem , douglasem ;)
0
rozumiem ze mundial bez leo to srednia sprawa , ale po co oni maja tam grac ? zeby dostac baty ? albo nie wyjsc z grupy ? juz lepiej niech zostana w domach a leo odpocznie sobie moze bedzie mial jeszcze wieksza motywacje w klubie ? pozatym ta argentynska federacja to smiech na sali , powinni te argentyne rozwiacac w ciul :D
0
co z tego ? obaj sa profesjonalistami , linie spalonego chyba umie trzymac co ? takze z armenia powinni dac rade tym bardziej ze gramy z dwoma spd ;)
2
i znowu ten pazda sredniak , kaminski gra w bundeslidze co kolejke regularnie ktora jest od naszej ekstraklasy lepsza 3x zamiast dac mu szanse niech gra u boku glika , mlody solidny snajper to on woli dziadka pazdana ktory ostatnio takie babole zalicza ze masakra
5
2 i 4 na foto marzenie , 1 wypalony jako gracz barcy mamy semedo a 3 to historia ktora skaka tam gdzie wiecej siana a nigdy nawet w polowie nie bedzie taki dobry jak nasz leo :D
0
i niech mi tylko ktos na niego jeszcze raz powie penis , a tak na serio to widac ze stara sie ciagnie gre wchodzi w drybling , asystuje i czasami strzela co wiecej potrzeba? niech sie ogrywa jak ma szanse kto wie za 1-2 lata moze to on bedzie naszym podstawowym graczem ?
1
jemu jak i ardzie , vermalenowi , gomesowi , digne , paco powinnismy podziekowac , sprowadzic coutinho , inigo martineza , jose gaye na LO i mamy sklad kompletny , wroci dembele i gitara gram czy nasz zarzad nie moze wpasc na takie 3 proste transfery ? siedza w futbolu tyle lat i zamiast kupic graczy ogranych w la liga , jeszcze mlodych za 30-40 mln to szukaja za granicami czy w chinach dziadkow po 40 mln
6
kaminski + glik tak powinna wygladac para stoperow w reprezentacji
2
mamy gomesa
0
nasza portugalska bogini wchodzi
0
denis na skrzydle to jest to
0
suarez ty cieniasie
1
jezeli bramka zostanie uznana to barcy zostanie odjete -15 pkt i 6 miechow zawieszenia od rozgrywanie meczy
0
rakitic , jestesmy zgubieni
0
nadal bardziej kreatywny od naszej pomocy
1
rakitic , vidal , turan , gomes , rafinha powinni wlasnie w takim las palmas grywac; )
0
jak mamy to wygrac jak mamy dwoch graczy z przodu , messi i suarez oby nie bylo tak jak za martino tez super poczatek a pozniej katastrofa , narazie styl przypomina gre bilbao w tamtym sezonie duzo graczy defensywnych i albo sie uda cos strzelic albo nie ; /
1
vidal . suarez , paulinho to powinni obok ciellesena spocząc
0
pomoc roberto - busi - iniesta atak deulofeu-messi-denis tak to powinno wygladac suarez z pique na lawke bo bez formy , rakitic jak zwykle gra do najblizszego od rakiety to nawet paulinho jest lepszy szybszy bardziej kreatywny i umie zagrac cialem
0
panowie bukmacherzy pytanie do was , chcialbym zalozyc konto na fortunie lub totolotku niestety potrzeba nr konta bankowego posiadam 2 konta niestety w rzadnym nie mam opcji online przelewy czytalem ze mozna szybko zalozyc rachunek bankowy w 15 minut np mbank . tylko jak wyglada sytuacja z umowa ? ktos sie orientuje jak to zrobic albo robil cos podobnego jak to sie odbywa ? z gory dzieki
0
to dzis ?
1
paulinho 2 min na boisku wiecej zrobil niz rakitic
1
ale ten rakitic to miernota ; D
0
ale andres to potrafi nawijac rywali ; )
1
brawo gruby !!
19
raktici , suarez i pique to sie nadaja do pchania karuzeli a rakitic to samego siebie przechodzi .