2

co Ci trenerzy widza w tym rakiticiu

0

suarez 9 a biega non stop na skrzydlach , porazka

0

no bo ancelotti zaszczepil ten styl a zidane go pielegnuje ;D

0

a on paco nawet nie powoluje na mecz smiech na sali ..

0

dla mnie rzaden mecz jak barca gra mnie nie interesuje

1

nie moge sie doczekac wystepu semedo normalnie drugi zawodnik po umtitim ktory wypalil po kupnie z innego klubu i to za nie duza sume :)

0

mysle ze jak narazie leo ma szanse aby dogonic real madryt pod wzgledem bramek :D

3

na pustaka to i u nas deulofeu laduje

1

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

haha munir ale dal pile !

7

ale wiatr dzis w alaves biedny cris ;/

0

ceballos , lucas w podstawowym skladzie niby bale bez formy ale bale to bale jednak bez formy jest grozniejszy od tego lucasa , asensio ostatni przygasl takze liczy na jakas sensacje :)

0

przeprosic laske , umowic sie na jutro , wyspac sie

1

ja bylem wrocilem zajechany i uzbieralem skromne wiadereczko 10 litrow :/ (swietokrzyskie jak cos )

10

im dlużej bedzie remis to wieksza szansa ze szympansowi (czyt.marcelo) lub ramosowi zetkną sie styki i cos odwala :D

3

jak im zidane klaszcze na dwa ? bo nie ogladam :D

8

jak oni mogli wygrac mistrzostwo hiszpanii oraz obronic LM ? przeciez ich styl to opiera sie na wrzutkach , wrzutkach i jeszcze raz wrzutkach :D

0

wisla od 30 minuty gra 11na10 z korona i teraz w dogrywce przegrywa :) ale cieniasy

0

dobra odpalam stream realu zaraz pada bramka dla bialych 100 % mam takiego farta do nich

0

o co chodzi z arda turanem ? bo co mecz i kadra podawana dzien wczesniej to arda kontuzja a trenuje normalnie na kazdym filmiku widze , valverde dal sobie spokoj z nim ?

0

rakitic biega jakby mial 3kg w gaciach zrobione

0

ładnie gra ten paulinho , techniczny do tego szybki jest co chciec wiecej

0

pique powinien kolo suareza posiedziec

0

oczywiscie za neymara i suareza szturmowalismy bramke przeciwnikow przez 90 minut, ogarnijcie sie wy byscie chcieli zeby do przerwy barca wygrywala 7-9 : 0 ..

0

nie rozumiem hejtu na denisa i deulofeu , pierwszy ma asyste szarpie na skrzydle a drugi tez fajnie gra moze na sile szuka leo ale jednak podania ma celne do messiego mimo trudnej sytuacji co do digne to nie ma sie co dziwic jak regularnie sie nie gra chociaz w obronie nie robi bledow

1

za unzue to my strzelalismy 1 bramke na 3 sezony z roznego :D

0

co to jest za kot ten semedo

0

oby z eibar zagrali mascherano za pique , denis na skrzydlo roberto + iniesta w pomocy na prawej obronie semedo oraz w ataku obok denisa paco i messi :)

1

suarez powinien 5 meczy siedziec na lawce a pozniej moze dopier wejsc na 30 min i pokazac czy cos sie zmienilo z jego forma

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?