0

roberto + denis w pomocy mysle ze to mialoby sens niz rakitic ktory umie podac do najblizszego obroncy nie wspomne o jakims dryblingu :D

2

denis powinien grac od poczatku w pomocy z roberto i busim lub iniesta + denis

1

DENIS brawooo

2

zamiast zmienic pomoc i dac roberto do pomocy a rakiticia na lawke lub inieste to on daje semedo ktory ma lapac ogranie z zespolem w takich meczach masakra .

0

dzis dembele na wiekszym luzie podejsc do meczu bo juz 3 mecz jego a drugi od poczatku na tle getafe powinien dobrze wygladac :D

1

obrona super atak tez tylko pomoc roberto-paulinho-denis

19

faktycznie przywalic na pustą bramke i z karnego to trzeba byc geniuszem futbolu nawet rasiak w formie takie bramki strzelał , a co do trzeciej bramki to raz na rok to i wiesz co kura zrobi :D

0

de sciglio szklanka :D

2

rakitic to nieporozumienie dzisiaj

0

prawa flanka narazie wjezdza jak w maslo w juve

2

zwyciestwo barcy oraz zebranie sporej liczby podpisow pod wotum i bedzie git :D

0

mam nadzieje ze semedo wyjdzie na prawej a w pomocy roberto za rakiticia :D

0

jak celtic to wygrywa

0

dobra niech zdejmie juz tego suareza w drugiej polowie i paco wstawi

3

deulofeu tragedia

4

ale dal pile rakitic

0

maja nie maja iniesta bez kontuzji , busi w formie i roberto to tez super pomoc nie gorsza niz u nich kross, malpa , modric jedynie rezerwa ich jest lepsza nic pozatym

1

nie oszukujmy sie ale w realu atak wyglada tragicznie jedyny zawodnik ktory ciagnie ich to asensio chociaz nie wiadomo jak to bedzie wygladac na najblizsze lata , bo wiadomo benzema gra dlatego ze to adoptowany syn pereza , bale nie dosc ze szklanka to w ogole jakby go nie bylo , ronaldo na wakacjach, lucas to poziom munira :D ale to ich problem my za to mysle ze atak i tak mamy najlepszy messi - suarez - dembele dzis pokaza klase :D

0

jezeli hajto bylby trenerem rerezentacji to bylibysmy potegą on jest perfekcjonista w kazdym calu

0

milik zeby do domu trafil chociaz dzis jeszcze

0

2 godziny i 22 minuty nadzieji ze nikogo nie kupimy :D

0

podobno zwycieskiego skladu sie nie zmienia ale szkoda ze nawalka nie kierowal sie grą w ostatnich meczach danych zawodnikow . zamiast wpuscic wysokiego silnego kaminskiego ktory gra w bundeslidze to on pazdana wciska ktoremu mozg odcielo w ostatnich dwoch meczach

0

sissoki hajto ty sam jestes jak sissoko

0

ma ktos stream oczywiscie z komentarzem hajty ?:D

0

szkoda ze kaminski nie gra w stuttgarcie gra w podstawowym skladzie a jak wiemy bundesliga to jednak bundesliga a pazdinho bez formy nie zdziwilbym sie jakby dzis poszedl za ciosem i znow czerwoną złapal ale badzmy dobrej mysli

0

wracajac do naszych siatkarzy to takich zawodnikow jak drzyzga , kubiak , konarski nie powinno byc w kadrze a trener tez dupa bo co mial poukladac sklad od nowa powolac mlodych testowac to on tylko lemanskiego i kaczmarka ktory grzeje lawke wchodzi na koncowki powolal potrzeba troche przewietrzyc szatnie. a co do trojki ktora wymienilem to ja nie bedąc ekspertem widze jak ten fabianek gra na rozegraniu to mnie skreca , za zagumnego co pilka to szla w inne miejsce potrafil zwiazac srodek przeciwnika , gral kombinacje typu pipe ciezko bylo rozszyfrowac fakt faktem za niego mielismy winiara i wlazlego ale teraz tez mamy swietnych graczy w lidze mlodych z warunkami do gry w reprezentacji mam nadzieje ze mika wroci to zespolu i wilfredo leon otrzyma pozwolenie na gre w naszej reprezentacji znajdziemy drugiego rozgrywajacego do łomacza oraz kaczmarek lub bociek ktory sie odbuduje po chorobie beda naszymi atakujacymi.

0

srednia wieku w barcy powieksza sie teraz po transferze paulinho i aniolka z 26 wskoczymy na 29 , robimy sie drugim milanem . mam nadzieje ze paulinho i di maria , mascherano , vermaelen opuszcza nas po tym sezonie a my kupimy mlodych grajkow

1

gdybysmy pozbyli sie vermaelena , ardy , douglasa w nastepne lato pewnie masche odejdzie a sprowadzili inigo , mine i teraz coutinho to mysle ze srednia by troche spadla dobrze by bylo zaczac szukac mlodych graczy aby za 3-4 lata mogli stanowic o sile zespolu mam nadzieje ze samper odpali w koncu bo busi wiecznie grał nie bedzie , powinnismy sie rowniez zastanowic na lewą obrona w nastepnym okienku i sprowadzic jose gaye

5

jezu niech oni go oddadza za 40 mln i za to mozemy kupic inigo martineza albo przeznaczyc kase na espai barca i tak nie ma pozytku z niego a jak coutinho przyjdzie to juz w ogole nie bedzie nawet w kadrze meczowej a za rok i tak go oddamy pewnie za 20 mln

1

on nie jest agentem di marii tylko gomesa i ardy i to pewnie w sprawie ktoregos z nich przyjechal do barcy albo nawet obydwoch di maria ma nowego agenta dlatego tez dlaczego ten mialby negocjiowac z barca lub interweniowac ? przeczytajcie dokladnie ten artykul a nie wy juz piszecie ze "boze tylko nie di maria "

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?