olejtm
Dołączył/a: kwiecień 2016
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
roberto + denis w pomocy mysle ze to mialoby sens niz rakitic ktory umie podac do najblizszego obroncy nie wspomne o jakims dryblingu :D
2
denis powinien grac od poczatku w pomocy z roberto i busim lub iniesta + denis
1
DENIS brawooo
2
zamiast zmienic pomoc i dac roberto do pomocy a rakiticia na lawke lub inieste to on daje semedo ktory ma lapac ogranie z zespolem w takich meczach masakra .
0
dzis dembele na wiekszym luzie podejsc do meczu bo juz 3 mecz jego a drugi od poczatku na tle getafe powinien dobrze wygladac :D
1
obrona super atak tez tylko pomoc roberto-paulinho-denis
19
faktycznie przywalic na pustą bramke i z karnego to trzeba byc geniuszem futbolu nawet rasiak w formie takie bramki strzelał , a co do trzeciej bramki to raz na rok to i wiesz co kura zrobi :D
0
de sciglio szklanka :D
2
rakitic to nieporozumienie dzisiaj
0
prawa flanka narazie wjezdza jak w maslo w juve
2
zwyciestwo barcy oraz zebranie sporej liczby podpisow pod wotum i bedzie git :D
0
mam nadzieje ze semedo wyjdzie na prawej a w pomocy roberto za rakiticia :D
0
jak celtic to wygrywa
0
dobra niech zdejmie juz tego suareza w drugiej polowie i paco wstawi
3
deulofeu tragedia
4
ale dal pile rakitic
0
maja nie maja iniesta bez kontuzji , busi w formie i roberto to tez super pomoc nie gorsza niz u nich kross, malpa , modric jedynie rezerwa ich jest lepsza nic pozatym
1
nie oszukujmy sie ale w realu atak wyglada tragicznie jedyny zawodnik ktory ciagnie ich to asensio chociaz nie wiadomo jak to bedzie wygladac na najblizsze lata , bo wiadomo benzema gra dlatego ze to adoptowany syn pereza , bale nie dosc ze szklanka to w ogole jakby go nie bylo , ronaldo na wakacjach, lucas to poziom munira :D ale to ich problem my za to mysle ze atak i tak mamy najlepszy messi - suarez - dembele dzis pokaza klase :D
0
jezeli hajto bylby trenerem rerezentacji to bylibysmy potegą on jest perfekcjonista w kazdym calu
0
milik zeby do domu trafil chociaz dzis jeszcze
0
2 godziny i 22 minuty nadzieji ze nikogo nie kupimy :D
0
podobno zwycieskiego skladu sie nie zmienia ale szkoda ze nawalka nie kierowal sie grą w ostatnich meczach danych zawodnikow . zamiast wpuscic wysokiego silnego kaminskiego ktory gra w bundeslidze to on pazdana wciska ktoremu mozg odcielo w ostatnich dwoch meczach
0
sissoki hajto ty sam jestes jak sissoko
0
ma ktos stream oczywiscie z komentarzem hajty ?:D
0
szkoda ze kaminski nie gra w stuttgarcie gra w podstawowym skladzie a jak wiemy bundesliga to jednak bundesliga a pazdinho bez formy nie zdziwilbym sie jakby dzis poszedl za ciosem i znow czerwoną złapal ale badzmy dobrej mysli
0
wracajac do naszych siatkarzy to takich zawodnikow jak drzyzga , kubiak , konarski nie powinno byc w kadrze a trener tez dupa bo co mial poukladac sklad od nowa powolac mlodych testowac to on tylko lemanskiego i kaczmarka ktory grzeje lawke wchodzi na koncowki powolal potrzeba troche przewietrzyc szatnie. a co do trojki ktora wymienilem to ja nie bedąc ekspertem widze jak ten fabianek gra na rozegraniu to mnie skreca , za zagumnego co pilka to szla w inne miejsce potrafil zwiazac srodek przeciwnika , gral kombinacje typu pipe ciezko bylo rozszyfrowac fakt faktem za niego mielismy winiara i wlazlego ale teraz tez mamy swietnych graczy w lidze mlodych z warunkami do gry w reprezentacji mam nadzieje ze mika wroci to zespolu i wilfredo leon otrzyma pozwolenie na gre w naszej reprezentacji znajdziemy drugiego rozgrywajacego do łomacza oraz kaczmarek lub bociek ktory sie odbuduje po chorobie beda naszymi atakujacymi.
0
srednia wieku w barcy powieksza sie teraz po transferze paulinho i aniolka z 26 wskoczymy na 29 , robimy sie drugim milanem . mam nadzieje ze paulinho i di maria , mascherano , vermaelen opuszcza nas po tym sezonie a my kupimy mlodych grajkow
1
gdybysmy pozbyli sie vermaelena , ardy , douglasa w nastepne lato pewnie masche odejdzie a sprowadzili inigo , mine i teraz coutinho to mysle ze srednia by troche spadla dobrze by bylo zaczac szukac mlodych graczy aby za 3-4 lata mogli stanowic o sile zespolu mam nadzieje ze samper odpali w koncu bo busi wiecznie grał nie bedzie , powinnismy sie rowniez zastanowic na lewą obrona w nastepnym okienku i sprowadzic jose gaye
5
jezu niech oni go oddadza za 40 mln i za to mozemy kupic inigo martineza albo przeznaczyc kase na espai barca i tak nie ma pozytku z niego a jak coutinho przyjdzie to juz w ogole nie bedzie nawet w kadrze meczowej a za rok i tak go oddamy pewnie za 20 mln
1
on nie jest agentem di marii tylko gomesa i ardy i to pewnie w sprawie ktoregos z nich przyjechal do barcy albo nawet obydwoch di maria ma nowego agenta dlatego tez dlaczego ten mialby negocjiowac z barca lub interweniowac ? przeczytajcie dokladnie ten artykul a nie wy juz piszecie ze "boze tylko nie di maria "