0

inigo martinez i taki eriksen to byloby marzenie :D

0

113 zl atleti wtopa w ogole na czym oplaca sie stawiac najbardziej teraz bo bet at home stawialem ale zablokowali slyszalem ze jest jakas strona co prowizji nie pobiera .

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

dobra mecz historia nie wazny styl wazne 3 pkt i to w takim skladzie , mlodzi pograli fajnie denis , paco , deulofeu troche slabiej ale nic pkt wpadly teraz przygotowani do nastepnego meczu

1

sklad hiszpanski jak nigdy :D vamos barca

2

jak to gdzie ma isc na kebsa najlepiej do turcji niech chociaz nasi 15-20 mln odzyskaja

0

dokladnie borusia strzelila sobie sama w stope , 25 sierpnia 6 dni na sprowadzenie sensownego nastepcy dembele a watpie aby wyrwali kogos za 15-20 mln takiego jak dembele rok temu przy panujacych cenach na rynku :D

0

Barça are facing a problem with Arda Turan. The club wants the player to leave but he's determined to stay. [Diario Sport]

serio ? czy on nie wie ze jest za slaby na barce ?

8

Widze wpisy ze neymar w jego wieku byl lepszy , otoz neymar w jego wieku biegal po boiskach w slabej lidze brazylijskiej a dembele juz mial dobry sezon w borusii , nie musi strzelac 50 bramek byle bral ciezar na siebie i troche odrywal uwage od leo bo wiadomo ze bez LS to w ciemno 5 puscic na leo i barca nie ma ataku ani pomocy :)

P.s do tego alba troche odzyje bo neymar to tylko messiego i od swieta suareza widzial na boisku nawet wzgledem lepiej ustawionego kolegi

0

Bruno alves ktory w lidze szkockiej jest objerzdzany jak aleix u nas i cedric ktory jest rezerwowym w southampton ale dobrze mniejsze ryzyko kontuzji sezon dlugi semedo bedzie potrzebny

1

powiem tak u nas w kadrze siatkarzy nie potrzeba zmian trenera tylko zrobic rewolucje w zespole antiga nie byl rzadnym trenerem ale mial wlazlego na mistrzostwach i zagumnego do tego polaczenie troche mlodosci czyli mika , bieniek i to zaprocentowalo a jak widac kurek , kubiak , drzyzga czy konarski to poziom ktore moze byc rezerwowym w naszej kadrza , moze czas postawic na mlodych takich jak kaczmarek powolac inne mlode twarze tak jak rosja ?



p.s mam nadzieje ze wilfredo leon jak tylko dostanie pozwolenie na gre bedzie powolywany bo to jest kozak

2

napewno lepszy od neymara w wieku 20 lat , neymar w jego wieku mieszal w slabej lidze brazyliskiej a ten juz byl jednym z lepszych zawodnikow w borusii

2

Dobra 105 mln chyba pewne za dembele mam jednak nadzieje ze jeszcze kupimy coutinho i po sprzedazy rafinhii , ardy a moze i gomesa kupimy do obrony takiego inigo martineza albo kogos do pomocy to okienko byloby calkiem udane moim zdaniem po zakupie dembele , coutinho i inigo lub jakims pomocnkiem oczywiscie nie licze semedo bo to byl priorytet aby kupic prawego obronce deulofeu za 12 mln to tez promocja mysle ze spokojnie za 20 mln mozna go sprzedac za rok a kto wie moze zarzad sie zmieni to wyciagniemy jeszcze za niego troche wiecej kasy , odnosnie ardy ,rafinhii , gomesa mysle ze 100 mln realne do wyjecia za nich

0

dobra liga mistrzow ligą mistrzow ale dawac jakies transfery bo deulofeu oraz paulinho moga nie dac rady z juve :D

4

http://transfery.info/104796,pilne-barcelona-pozwala-neymara-za-zerwanie-kontraktu

jezeli to prawda to bardzo dobrze niech walcza o kazdy grosze od szejkera

0

jezeli sprzeadamy arde , rafihnie to ja bym zostawil gomesa jezeli odejdzie arda to z pocalowaniem reki za 40 mln go puscic wtedy moze ten coutinho jednak przejdzie

1

pozdro dla hejterow haha chlopie co ty za glupoty gadasz jeszcze nawet nie sciagnielismy zastepcy neymara a ty piszesz ze go sie nie da zastąpic dembele na lewej flance by rownie dobrze krecil obrona przeciwnika jak neymar a do tego wydaje mi sie ze nie widzialby tylko messiego na boisku oraz od swieta suareza tylko gralby ze wszystkimi co wyszloby na jeszcze lepsze zespolowi , pozatym dopiero sie kadra klaruje , widac ze sergi roberto moze byc pewnym punktem naszej pomocy deulofeu na takie zespoly jak betis tez z powodzeniem moze grac bo fajne pogral

6

neymar jr, neymar senior , bartomeu wszyscy siebie warci a kazdy wie ze odszedl tylko dla hajsu a teraz jeszcze wbija szpilki jakbysmy nie wiedzieli jaki mamy zarzad mam nadzieje ze przyjdzie dembele i coutinho i neymar zostanie zapomniany

0

ok tylko ze bellerin gral jednak w barcelonie i on ma styl juz we krwi mozna powiedziec a nelson musi sie dopasowac pozatym bellerin tez mlody jest 22 lata takze w barcy moglby sie wiele nauczyc

1

dobra niech juz zdejmie tego rakiticia i wpusci denisa

7

messiego podziwiam ze ma cierpliwosc do takiego rakiticia czy deulofeu

0

umtiti lapie wszystko jak profesor narazie

3

szkoda ze aleni nie ma zamiast naszego kochanego ardy :D

0

vamos barca jedziemy od poczatku sezonu jak po swoje czyli po mistrzostwo bez glupich strat pkt z ogorkami bo te na koniec sezonu bolą najbardziej mimo cienkiego skladu i przeciwnosci losu musimy przez to razem przejsc i wrocic na tron !: D

1

czy to takie trudne dolozyc tych zmiennych tyle ile chce borusia pewnie dostana je w zamian ze wygramy lm w ciagu ilus lat albo ze dembele zdobedzie zlota pilke w ciagu ilus lat , mysle ze 3-4 lata jeszcze messi z cristiano beda walczyc . kupic seriego , pozbyc sie szrotu czyli ardy , rafinhii , vermaelena , douglasa , munira moze zarobimy z 50-60 mln dolozyc i kupic tego coutinho przeciez w nastepnym okienku nie musimy tyle wydawac tylko dokupic jednego dwoch graczy np obronce lub pomocnika ale w tym sezonie my poprostu potrzebujemy tych zawodnikow .

0

wydaje mi sie ze troche naciagana ta kartka aczkolwiek za zamiary prosta noga chyba z tego co pamietam odrazu zawodnicy są usuwani z boiskaa

42

milego rozpoczecia roku

0

znaczy auto biore na ojca ja tylko wspolwlasciciel zeby zniżke zmniejszyc

0

falcao brameczka brawo monaco dojechac do konca

0

panowie i panie pytanie do kierowcow i znachorow. szukam jakiegos auta w diselku myslalem nad bmw d320 lub wersji d318 lub audi a3 8p (5 drzwi) oczywisce to pierwsze autko dlatego tez nie chce przeznaczac wiecej niz 25 tysiecy ktos jezdzi takimi autkami prosilbym o ewentualne opinie .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?