0

moze kupilismy ich wszystkich aby teraz sprzedac w pakiecie + rafinhia i mozemy zawolac 150 mln wszystkich :D

2

Neymar wiedzial ? Szejker pokazal mu czek 3 z trojka z przodu i siedmioma zerami z tylu i tyle wiedzial , gdybysmy kupili coutinho i dembele to nikt o neymarze by nie pamietal niestety zarzad mamy jaki mamy

1

Panowie i panie drodzy koledzy i kolezanki stwierdzam ze polowa naszej pomocy czyli rakitic , gomes , arda , rafinhia teraz dojdzie paulinho to polsrodki ktorych nie powinno byc w takim klubie jak barca nie oszukujmy sie ale my od 3 lat szukamy nastepcy xaviego i nie potrafimy znalesc a co dopiero zastepstwo dla iniesty otoz na rynku jest moze 2-3 pomocnikow pasujacych do barcy Thiago ,Veratti , Isco niestety zaden z nich nie do wyjecia przez nasz nedzny zarzad do tego pozbycie sie Thiago to najwiekszy idiotyzm w historii tego klubu. Juz lepiej aby nasza pomoc wygladala tak Roberto-Busi-Alenia zmiennicy Samper , Iniesta , Paulinho chyba ze dojdzie coutinho to on w miejsce aleni a reszte szrotu powinnismy sie pozbyc to samo obronie zrobic porzadek z verma , douglasem i moze cos ugramy a jak nie to chociaz wychowankowie samper alenia niech lapia minuty i sie ogrywaja barca to la massia i na nich powinnismy stawiac a nie na 30 letnie gwiazdy z chin czy tez turecka gwiazde arde nie wspominajac o gomesu czy rakiticiu ( chociaz gomes mlody to moze jeszcze odpali wczoraj chyba najlepszy z pomocnikow

0

jak wygramy puchar bedzie chlop chwalony pod niebiosa jak dostaniemy łomot to moze nie byc tak kolorowo

1

widze nizej dyskusja o laporcie ze moze dorownac florkowi transferami i za jego sterami mielismy najlepsze okresy mi sie jednak wydaje ze pokolenie pilkarzy takich jak xavi , puyol i wielu innych pozwalilo to osiagnac do tego my zawszy slynelismy z la massi najlepszej szkolki pilkarskiej pep chyba jako jedyny stawial sporo na mlodych bo pamietam ze za jego kadencji nasz drugi sklad (a byl prawie caly la massi ) moglby spokojnie walczyc o wysokie cele w la liga

1

gotze nie zdolny do gry

0

dokladnie jednak mam nadzieje ze w pomocy busi roberto i coutinho beda smigac atak DSM wtedy mysle ze nasz sklad niedosc ze zostal by odmlodzony to nie stracilibysmy na jakosci a paulinho moze byc solidnym zmiennikiem lepszy on niz arda ktory stoi i czeka na pilke nie wspomne juz i jego super dryblingu. powinnismy go sprzedaz jak najszybcie oraz reszte taka jak : rafinha (niby dobre statystyki ale nie poziom barcy) , verma , douglas , samper (z opcja pierwokupu), andre gomes mysle ze moglby zostac gdzies wypozyczony do takiego juve lub liverpoolu i zobaczylibysmy jak sie sprawdzi wtedy w pomocy zostalibysmy z coutinho , iniesta . rakiticiem , sergim roberto , alenia , paulinho juz by to lepiej wygladalo a od biedy denis moze grac ze slabszymi druzynami w linii pomocy , szkoda ze nie kupili inigo wtedy obrona bylaby kompletna a marlona dac na wypozyczenie niech sie ogrywa w jakiej gironie

0

"Diario Sport": Sergi Roberto jest zaniepokojony sytuacją w Barcelonie i poważnie zastanawia się nad odejściem z Camp Nou!

1

kiedys bylem ale to bylo w niedziele i bez problemu dalo rade wejsc :d

8

odmladzanie kadry level barcelona

1

lepszy on niz arda ktorego sie pozbedziemy i razem z nim rafinhii ktory umie tylko do najblizszego zagrac . paulinho chociaz umie cialem zagrac dosyc szybki jest idealny na zmiane na wejscie a waznych meczach moze zastapic bussiego

0

jak przyjdzie coutinho i dembele i pozbedza sie ardy ,rafinhii , vermy i douglasa oraz sampera dadza na wypozyczenie i alenie do pierwszego sklaadu na stale to przezyjemy jego przyjscie

1

Zamiast kupic bellerina , inigo do ataku dembele i coutinho do pomocy za kase z neymara + kasa ktora miala zostac przeznaczona na letnie transfery do tego przewietrzyc szatnie pozbyc sie przecietniakow typu arda , rafinha , verma , douglas , gomes za kase z ich sprzedazy uzupelnic pomoc jakims serrim dac aleni pierwszy sklad to oni kupili paulinho przeciez to sie w pa.... nie miesci kazdy sie chyba zgodzi z zakupem i sprzedaza tych co wymkenilem

1

Ale tu byla radosc jak bartek zostal prezydentem barcy i co drugi cisnal po laporcie a teraz pisza "laporte wroc"

1

Jutro wstane i paulinho fichado nie pozostaje nic innego jak wziasc sznurek ....

1

Oprocz messiego , alby i umtitiego to wlasnie nie grala

0

zawsze walczymy z realem i sedzią dzis tylko z realem xd

0

hahahahahahaaaaaaaaaaaaaa

1

dobra jak real z MU ze spalonego ladowal bramke i w finalach ligi mistrzow to cicho bylo

0

hahahaha (15 znakow )

1

co wy placzecie kogo mial wpuscic semedo na skrzydlo ?

0

niestety ale nasza pomoc iniesta i rakitic sie nadaja ale do tarcia chrzanu ...

0

nawet nie ma kto zakrecic tym carvajalem , przydalby sie taki dembele na skrzydlo i coutinho do pomocy za rakiticia

0

nie tylko paulinho

0

w sumie to tak mysle jak pozbedziemy sie ardy , rafinhii oraz gomesa to zmiennikiem bedzie paulinho czyli nic nie stracimy a moze zyskamy bo paulinho chociaz biega a arda stoi w miejscu i czeka na kebsa a do ataku jezeli kupimy dembele oraz coutinho (ktory moze grac w srodku) to okienko calkiem udane szkoda ze nie kupili tego inigo rowniez

0

valverde lubi grac na dwoch spd dlatego kupi do busiego paulinho i bedziemy grali na dwoch spd messi spo pewnie a dembele i coutinho skrzydla tylko pewnie roberto odejdzie bo valverde chyba go bardzo nie widzi w naszym podstawowym skladzie i nasz przedzial wiekowy pierwszego skladu wyniesie 35 lat :) jezeli kupimy tylko paulinho to mam nadzieje ze nic nie wygramy i ten trener wyjedzie po sezonie z bartomeu i robercikiem na kolkach

0

Dzis podobno ma sie wyjasnic sprawa z coutinho i dembele ze obaj odchodza (oby do nas ) i zeby juz reszte kasy na espai barca przeznaczyli niz na paulinho

0

jak go kupimy i bedzie gral w pierwszym skladzie bo valverde lubi grac na dwoch spd a nic nie wygramy to wyjedzie z tego klubu po sezonie razme z bartomeu

0

mam nadzieje ze pojawi sie aktualizacja ze coutinho fichado

0

brawo cahill mam nadzieje ze straca punkty ;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?