olejtm
Dołączył/a: kwiecień 2016
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
ale bylyby jaja jakby jutro poszlo info ze neymar w realu ale bylby tu dym na stronie i jazdy na niego :D
0
dobra niech wplaca te 222 mln i juz skoncza sie posty odnosnie tego goscia na tej stronie bo juz nie bedziem uzalezniemy od niego w zaden sposob
1
ale korona ladnie gra pilka kazdy sie smial ze niemcy przejeli i tylko beda kase czerpac i korona skonczy w pierwszej lidze ale jak narazie z zaglebiem przegrali ale zle nie grali z legia na wyjezdzie remis a mogli spokojnie powalczyc o zwyciestwo teraz wygrana wszystki wskazuje na to z cracovia
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
a neymar byl doswiadczony jak przychodzil z santosu ?
1
Oby jutro bogini brazylijska juz oficjalnie zostala zawodnikiem psg i oby barca wynegocjowala jeszcze moze transfer verattiego chociaz teraz chyba blizej nam do kupna coutinho niz wlocha , chcialbym aby barca jeszcze kupila dembele z borusii lub dybale mysle ze warto powalczyc o kogos z tej dwojki tym bardziej jezelo valverde lubi zmieniac formacje takze mamy sporo mozliwosci co do ustawienia ich w zespole
0
bo wczesniej bottas puscil hamiltona zeby ten wyprzedzil raikonena bo krecil lepsze czasy od bottasa jednak mu sie to nie udalo to fair play zachowanie hamiltona i oddal 3 pozycje bottasowi
1
zszedl skrzydlowy realu madryt "zawodnik jednego sezonu " ktory zostal okrzykniety drugim messim :D
0
oficjalnie bedzie dzis jak neymar na boisko nawet nie wyjdzie w el classico :D
0
aleix vidal bedzie podstawowym obroncą :D
0
jak to nie ? neymar jest swietnym zawodnikiem ale on tylko widzial messiego na boisku oraz czasami suareza , gdy gral digne , gomes , denis lub ktos inny obok niego wolal egoistycznie sie kiwac zamiast dograc do kolegi lepiej ustawionego pamietacie jak na poczatku sezonu gral arda na skrzydle ktore jest srednim grajkiem ale wlasnie to gra zespolowa robila roznice oczywiscie nie mowie ze drybling jest zly ale do czasu
1
No i neymar odchodzi kupujemy dembele lub coutinho ewentualnie dybale oraz veratti do pomocy i okienka na duzy +
1
teraz dembele z borusii oraz veratti i okienko jak najbardziej na plus , jezeli z realem nie wyjdzie w pierwszym skladzie albo sie nie podniesie z lawki to bedzie transfer ;D
1
powinien liscia dostac od masche to by sie nauczyl kultury zostal wyproszony z treningi i jeszcze pilke i w bandy kopie .
1
neymar kozak ? w gębie napewno mysle ze typowy brazol na liscia :D
0
bardzo dobrze niech psg wplaci 222 mln i niech wezma tego artyste od nas juz za 150 mln spokojnie kupimy dybale , dembele a nawet wydaje mi sie ze w okolicach 150 mln mozna spokojnie zapytac chelsea o Hazarda , neymar robi szopke zeby bylo o nim glosno typowy pozer jak cris a do tego jeszcze chcialby zeby poł brazylii mu sprowadzili do barcelony szacunek ze zaslugi dla klubu ale chyba najwyzszy czas sie pozegnac
1
jestem tego samego zdania rakitic , arda , rafinha powinni odejsc 40 mln za rakiete mysle wezmiemy za arde chociaz 20 mln oraz rafinhie 25 mln to dobra cena
0
za 150 mln to hazarda z pocalowaniem w dlon w wypadku odejscia neya :D
0
podobno marcelo z modriciem jeszcze gonia sergiego
1
jak bedzie chcial odejsc to niech odchodzi w ogole jak mozna miec watpliwosci co do pozostania w takim klubie jak barca ? kasy ma mało czy do garnka nie ma co wlozyc ? droga wolna 222 mln i spokojnie sfinalizujemy transfer coutinho oraz barca powinna postawic ultimatum zeby psg zezwolilo transfer verattiego .
0
kocham swojego tate ale niestety dla niego nigdy nie bedzie decydowal o moim zyciu w neymara wypadku jest chyba inaczej jak neymar ma jaja to powinien dawno zakonczyc wspolprace ze swoim tata tak jak wojciech szczesny i znalesc innego agenta
4
jezeli ney odejdzie to pewnie wszyscy tutaj straca do niego szacunek zreszta sam rowniez go nie bede mial dla tego zawodnika ale za 220 mln + sprzedaz rafinhi oraz ardy i reszty "ochlapow" verma , munir . douglas czyli moze sie 300 mln uzbiera mozemy zrobic 3-4 super transfery np coutinho , dembele , mbappe lub tez hazard mysle ze na tego ostatniego warto sypnac 150 mln i kupic a wielkiej straty na skrzydle nie odczujemy :D
13
222 mln i niech idzie za kasą , wysypmy 150 mln na hazarda lub 100 mln za dembele i nie widze zadnego problemu , nie ma ludzi nie do zastapienia a i jeszcze kasa zostanie na pomocnika i to nie byle jakiego :D
0
gdyby barca miala normalny zarzad albo chociaz jednego normalnego przedstawiciela jak real ma florka i ten sie nie patyczkuje isco . ceballos , asensio powinnismy kupic eriksena z totenhamu i po sprawie
0
dembele lub mbappe mlodzi z perspektywa na przyszlosc pozatym mysle ze jakbysmy dali 100 baniek chelsea za Hazarda to z pocalowaniem reki by sprzedali :D
0
pewnie i tak nie zagra takze nie ma sie czego bac :D
1
Dajesz Hamilton ogien z dupy jak to sie mawia . Palmer pech jak i cale renault szkoda . albo moze i lepiej bo moze Robert szybciej wskoczy do F1 :D
0
a moze barca kupi dembele ?:D roberto poszedl do pomocy teraz na 100% bo mamy semedo oraz aleixa czyli pomoc mamy tez ustawiona iniesta , rakitic . gomes , denis . rafinha , arda oraz wspomniany roberto . co do ardy i rafinhi wydaje mi sie ze jednak powinnismy ich sprzedac i za rok kupic mlodego pomocnika ogranego ktory moglby odrazu zagoscic w linii pomocy obok busiego i roberto bo iniesta mlodszy nie bedzie .
0
a dzis sprzedajac ten smutek moglismy jeszcze zarobic na nim 10 mln :D a dalismy tylko 35 mln ten smutek nie gral nic przez caly sezon a 45 mln dawali za niego a jakby zaliczyl kilka asyst i bramek to cena 2x taka :D
0
Grywa ktos na tej stronce w cs;go ? ogolnie chodzi o pogranie jakis turniejow na faeit czy gfinity jak cos to zapraszam na priv ( moja ranga suprem ) !