olejtm
Dołączył/a: kwiecień 2016
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
wystarczylo kupic inigo martineza + coutinho + dembele wydac 250 mln sprzedac rafinhie , verme , douglasa , arde a za rok kupic kogos do pomocy klasowego i mamy sklad gotowy na kilka lat
0
40 mln za 30 latka . ktory gral w chinach wstyd zamiast kupic coutinho i dembele i miec spokoj a w nastepnym okienku jednego pomocnika z topu to oni kupuja za 40 mln nastepnego arde
0
tak tylko bedziemy musieli sie pozbyc rafinhi , gomesa pewnie samper odejdzie nie wiem jak sprawna wygladac bedzie z alenia oraz denisem suarezem bo verma i douglas na 100 % odejda
1
odmlodzenie kadry iniesta 33 . messi 29 , pique 30 , suarez 29 , rakitic 28 , busi 29 nasi najlepsi gacze do tego dojdzie paulinho srednia wieku pierwszego skladu 30 lat a zmiennikow jak nie bylo tak nie ma a do tego nie ma lewego skrzydlowego
0
liverpool standard jak zwykle mocni przed startem ligi :D
0
gomes tez byl fajny w valencii oraz arda w atletico a co wniesli to sam sobie przypomnij
4
100 mln dac im i 50 mln zmiennych jak zdobedzie zlota pilke w ciagu 5 lat a chyba nasz leo spokojnie pogra 5 lat jeszcze :D
0
o co z tym chodzi bo nie w temacie ; D
0
nie bylaby paka bo zamiast seriego albo sergi roberto albo iniesta a na spo coutinho lewe skrzydlo dembele prawe messi wtedy by to mozna bylo nazwac paką
0
po co ci fabregas zeby stal z przodu i czekal na pilke ? hazarda to nasi powinni sciagnac dac oferte 150 mln i juz
1
kasa fajnie ze wplynela ale mam nadzieje ze juz nie bedzie newsow o tym grajku na naszej stronce
3
mam nadzieje ze znajdzie nowy klub a my chociaz 10 mln zarobimy
1
lepiej kupic inigo martineza 26 lat swietny stoper ograny w la liga , hiszpan stoper na 5-7 lat
1
a tu jutro ze dembele w madrycie xd
1
jak komus zalezy na grze w barcy a klub nie chce sprzedac to poprawne zachowanie nikt nie jest niewolnikiem jedynie veratti wybral petrodolary ;)
2
to co jakies zaklady kiedy ksiaze walii zlapie kontuzje ?:D ja stawiam ze nie dogra pierwszej polowy
0
rafinha i gomes juz chyba w drodze do liverpoolu :D
1
jezu to juz lepiej grac samperem i alenia niz tym paulinho chociaz mlodych ogramy
1
1
po co ? jak ona ma 3 mecze dobre pozniej kontuzja leczy sie pol roku i znow jest gadka ze gdyby nie kontuzje to by odpalil bratu moze buty czyscic a jak kupimy coutinho to bedzie masakra w linii pomocy iniesta, rakitic , andre gomes . roberto, samper a moze i alenia
2
za sergiego roberto to jak promocja w biedronce na szczescie sergi nie odejdzie :)
1
no i git coutinho , dembele , inigo martinez pozbyc sie douglasa , vermaelena , rafinhii , turana , munira i mamy kadre kompletna a jeszcze moze jak sie uda to zarobimy z 60 mln chociaz z naszym zarzadem moze byc nawet o to ciezko :)
0
jakiej by nie mieli kadry watzke leci na hajs jak malo kto on tylko czeka na oficjalna oferte , to jest to samo co z w monaco kupuja tanio sprzedaja drogo taka polityka klubu tylko w taki sposob potrafia sie utrzymac bo wiadomo ze z jakimis wiekszymi trofeami u nich ciezko :)
0
90 mln jak barca by dala a dembele by powiedzial ze chce zmienic otoczenie to watzke by przyjal z pocalowaniem w reke :)
8
kazdy normalny kibic barcy wie , ze obaj polecieli na hajs dani w sumie ciezko stwierdzic bo on juz wygral wszystko wiek 34 lata takze juz moze sobie pozwolic ale jak widac neymara dolary przekonaly oraz to ze bedzie najlepszym pilkarzem na swiecie niestety przez najblizsze 4-5 lat moze byc ciezko a w wieku 30 lat nie pameitam brazylijczyka ktory by utrzymywal taki poziom jak nasz leo czy nawet cris , a mi sie wydaje ze neymar dopiero teraz bedzie mial zycie jak w madrycie imprezy itp bo przeciez oni tam go beda wielbic w tym smiesznym psg :D
2
Przeciez to juz lepiej dac grac samperowi niz paulinho jakos wiekszej jakosci nie stracimy ani nie zyskamu z tym ze samper mlodszy .
0
2 tygodnie wszyscy pisza o neymarze teraz odszedl i znow beda pisac caly czas pytam po co ? przeciez to nie nasz pilkarz takze nikogo tu chyba nie interesuje
0
No i fajnie neymar oplacil klauzele dawac jutro coutinho oficjalka i brac sie za transfer dembele a pozniej inigo martineza i kadra gotowa
0
łezka to sie w oku zakreci jak douglas odejdzie .
0
legia mistrz kraju takie dochody a sciagaja szrot typu sadiku lub ten juve ktory od 2008 roku jest wypozyczany po drugich ligach wloskich zamiast zainwestowac 1-2 mln w porzadnego napadziora to samo w pomocy odjida odszedl i kto ma rozgrywac maczynski ?