5

0

gra tu ktos moze w csgo i chcialby wspolnie pograc jakies faceit / mm czy cos to zapraszam na priv moja ranga to supreme/global :D

0

arsenal teraz bez problemu bedzie czwarta druzyna w BPL z takim transferem , to sie nazywa zarzad

0

bedzie jak z Gomesem z tym Ceballosem tylko rok temu to real juz blisko byl zakontraktowania Gomesa a tu nagle Gomes w barcy i teraz wszystkie media ze Ceballos w barcy a tu bedzie news ze w realu :D

6

ja bym zobaczyl rzuty karne mats vs bravo :D

1

vermaelen moze zostac bo tyle co on lapie kontuzji to chociaz marlon wiecej pogra , ale trzeba koniecznie prawego obronce sprowadzic . verattiego oraz zmiennika na skrzydlo mysle ze deulofeu moze byc dobra opcja :D

0

gra ktos moze tutaj w cs go i chcialby pograc wspolnie mmy jakies ?:D jak tak to zapraszam na priv (moja ranga to GE) !

0

czerwona flaga i git :D

0

bottas bez scigania juz odrobil 6 pozycji ; D ahahha

0

alonso w tym maclaren honda to smiech na sali jak mozna tak slaby samochod zrobic mam nadzieje ze za rok alonso dostanie lepszy bolid a moze i w zespole z kubica :D

1

go go go merce i red bulle !

41

23 lata suarez wiecznie gral nie bedzie , pozatym za 3-4 lata bedzie super 9 . niech sie ogrywa wazne ze malo gra a i tak sporo strzela . kto wie moze valverde cos pokombinuje i w niektorych meczach pogramy dwojka napastnikow :D

0

xavi v2 naprawde on musi u nas zagrac bedziemy mieli pomocnika na najblizsze 8-10 lat u nas moze stac sie jeszcze lepszy dac mu tylko sergiego roberto do pomocy i busi na spd i bedzie miazga

1

kazdy cisnął zubizarrete ale jego transfery . bravo , ter stegen , rakitic . suarez to byla super decyzja a jak mysle kogo moze sprowadzic ten fernandez to az teskni mi sie za zubim
nam potrzeba 3 transferow :
bellerin ( mimo ze slabszy ostatni sezon nadal jest mlody a przedwszystkim dna barcy i w pierwszym zepsole moze stac sie jednym z najlepszych )
dembele (jezeli borusia pusci go za 60-70 mln to z pocalowaniem reki na skrzydlo messi na spo)
veratti (tutaj nie trzeba duzo pisac ale pomoc veratti-busi-sergi roberto lub tez iniesta -busi-veratti napewno wygladalaby duzo lepiej

0

nie wiem jak to mozliwe ze nawalka powoluje tego dawidowicza a ten dorna to porazka :D

1

mika ? ten zawodnik to cwaniak siatkarski moze nie mial mocnych atakow ale nadrabial glowa obicia blokow itp , taki winiarski w duzej mierze dzieki niemu zostalismy mistrzami swiata

0

koledzy szkoda nerwow na siatkarzy . nie ma co sie oszukiwac ale z kubiakiem , buszkiem czy tez fabiankiem pupilkiem nic nie osiagniemy :) nawet antiga ktory byl srednim trenerem stawial na lomacza i jakos to wygladalo spojrzcie na rosjan caly sklad mlodych chlopakow nie znanych i graja super a u nas co ? kurek , kubiak , buszek graja bo graja . mam nadzieje ze federacja sie opamieta i powalcza o Leona oraz Mika wroci wtedy cos mozemy powalczyc

1

doplacic 10 mln i dac go za bellerina z pocalowaniem reki :) 20 mln przyda sie do verattiego . mysle ze majac zawodnikow malo potrzebnych takich jak Turan, Rafinha , Tello , Munira nie wiem jak sprawa tyczy sie z Sandro czy go wypozyczylismy czy juz sprzedalismy w tamtym roku , ale co do reszty mysle ze mozna spokojnie 80-90 mln zarobic na transfer verattiego na bellerina dolozyc i sprowadzic deulofeu na zmiennika , nie chce mowic juz o mathieu , douglasie i vermaelenie bo na nich to chyba nic nie zarobimy co do transferow to 3 transfery i mamy super sklad
bellerin
veratti
deulofeu

5

ten wrabel to nastepca pawelka w slasku bedzie jak znalazl :D

0

hajto dobrze gada niech nie gwiazdorzy bo takich jak kapustka mamy na lawce :)

0

lepiej sergiego roberto za verattiego :D

0

andre silva w milanie pewnie bylo juz na forum :) ale milan ma pake teraz jeszcze jakby zlatan dolaczyl na 2-3 lata moze spokojnie pograc jeszcze i nawet krychowiak to juz w ogole mega zespol ; D

1

30 lat i pewnie z 50 mln trzeba wydac lepiej 100 mln i veratti

1

dokladnie , ale lepiej niech hamilton wygrywa niz jakis niemiec :) ja trzymam kciuki za roberta oby w nastepnym sezonie zasiadl w jakims bolidzie

0

fernando alonso kurde az mi go szkoda ze ten maclaren taki slaby , moze w nastepnym sezonie w jednym zespole renault z kubica ?:D

8

Koledzy tez zaczynacie sie znow nakrecac na formule 1 coraz bardziej po tych ostatnich doniesieniach ze kubica moze wrocic ? Przyznam szczerze ze jak kubica zakonczyl sciganie w f1 to troche ten sport stal sie moim zdaniem troche mniej popularny, teraz mam nadzieje ze Robert wroci i znow bedzie troche emocji :)

0

Ciekawi mnie koledzy i kolezanki jak nasz zarzad w tym okienku sie spisze pod wzgledem sprzedazy a dokladniej jak wysokie ceny uda im sie wyrwac , a do odejscia wedlug mnie jest kilki grajkow np. Vermaelen , Mathieu , Munir , Arda , Rafinha , Tello mysle ze 100 mln spokojnie powinnismy za nich wyciagnac , jak cos dopiszcie jak o kims zaponialem.

2

do tego jeszcze biglia ma zostac ogloszony na dniach super skladzik im sie szykuje , tylko aby trener ich ogarnal taki costa jakby chcial grac u nich na 9 to masakra mysle ze znow mogliby stac sie sila we wloszech

1

wydaje mi sie ze najlepiej poszukac w internecie ;D

0

kaminski oraz szczesny , pierwszy jest mlody i gra w dobrym klubie ktory teraz awansowal do bundesligi mysle ze trzeba stawiac na mlodszych niech sie ogrywaja wlasnie w meczach z takimi rywalami

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?