olejtm
Dołączył/a: kwiecień 2016
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
15
Bartomeu considered selling Andres Iniesta this summer but new coach Ernesto Valverde blocked the move from happening. [Cadena SER]
jezeli to prawda to coraz bardziej jestem za tym aby ten smieszny prezydent odszedl z tego klubu i to w trybie natychmiastowym
7
jak sprowadzimy bellerina to te osoby ktore teraz go nie chca i hejtuja ze jest cieniasem bedą go wielbic i mowic jaki to on jest swietny jak zagra dobry mecz . jemu potrzeba tylko dobrego trenera ktory go poprowadzi w tamtym sezonie w arsenalu wymiatal tego tez nie ma najgorszego ale to caly zespol arsenalu jest mocno przecietny ja mam nadzieje ze ten transfer dojdzie do skutku
4
to nie juve jest dobre tylko my bylismy slabi :)
0
widzicie co znaczą ofensywne skrzydla ? potrzeba koniencznie kupic bellerina i roberto dac do pomocy i wtedy mozemy cos myslec
1
u nich kroos i modric a u nas rakitic i iniesta i juz wiecie dlaczego sa gdzie sa a gdzie my zakonczylismy rozgrywki :D
1
niech zdejmie tego higuaina i wprowadzi cuadrado ktory cos szarpnie ramos i caravajal z zoltymi kartkami niech gra na nich ..
1
bale upadek czlowieka z twarzy
3
real oprocz tej bramki zadnej lepszej okazji nie mial , juve troche wiecej szczescia i mysle ze mozna byc spokojnym mam nadzieje ze wejdzie cuadrado i marchisio
3
zewlakow bedziesz dzis plakal i opowiadal po pijaku swoja kariere w turcji ktora miales
0
jak na ramosa patrze to kojarzy mi sie z jakims pedofilem
0
i jeszcze ten strzela co ma makaron na glowie
0
mandzukic jak cie nie lubie to mam nadzieje ze ustawisz dzisiaj chlopak z madrytu a szczegolnie ramosa i casemiro :D
0
ach te wrzutki wrzuteczki :) woda na plyn dla obrony juve :)
0
patriotyczne 100 zl poszlo na juve ! vamos chlopcy
4
chcialbym dzis zobaczyc daniego alvesa jak podnosi puchar ; D
19
ramos nie skonczyl gimnazjum kiedys byl news o tym na stronie realu ze ramos zdobywa wyksztalcenie dopiero wiec gdzie mowa o harvardzie :D
1
25-30 mln to sprzedalbym z pocalowaniem reki , gomes niby drogi przeplacony ale moim zdaniem pod koniec sezonu zaczal juz solidnie sie prezentowac moze odpali w nastepnym sezonie co do rafinhi to lepszy od brata nigdy nie bedzie a za pieniadze ze sprzedazy jego mozna dolozyc i kupic verattiego :)
1
powiem tak : gdzie legia nie moze tam sedzia pomoze :)
2
Ehh legii juz sedziowie pomagaja bez sensu to jest ;/
0
kto wygral kita czy andryszak ?
1
ja troche :) tylko nie wiem o co chodzi z tym synem po ktorej matce i ciekawi mnie kto kogo zabil w ostatniej scenie odcinka :D
1
real sie cieszy z mistrzostwa bo to sukces zdobyc raz na 6 lat mistrzostwo ale niech sie ciesza bo mam nadzieje ze za rok to my bedziemy mistrzami
0
panowie i panie , celta wygra 2:1 spokojnie wszystko pod kontrola !
3
odnosnie bramki crisa :)
2
co prawda to prawda ale jednak xavi mlodszy nie bedzie , alves potrzebowal impulsu i taki dostal w postaci zmiany klubu , alexis grzalby lawe a rezerwowym nie chcialby byc , fabregas w mojej opinii nie istnieje po transferze do the blues stracil w oczach wielu . THIAGO za nim teraz cale barcelonismo placze ;(
0
haha dobre provo:D
0
bo oni aktualizuja co kilka godzin nie caly czas :D
0
http://grupahatak.pl/w_tlumaczeniu/
0
prison break odcinek 7 juz w 25% przetlumaczony takze mysle ze dzis wieczorem pewnie bedzie juz :)
0
w kazda srode sa pewnie poznym wieczorem beda ...