15

Bartomeu considered selling Andres Iniesta this summer but new coach Ernesto Valverde blocked the move from happening. [Cadena SER]

jezeli to prawda to coraz bardziej jestem za tym aby ten smieszny prezydent odszedl z tego klubu i to w trybie natychmiastowym

7

jak sprowadzimy bellerina to te osoby ktore teraz go nie chca i hejtuja ze jest cieniasem bedą go wielbic i mowic jaki to on jest swietny jak zagra dobry mecz . jemu potrzeba tylko dobrego trenera ktory go poprowadzi w tamtym sezonie w arsenalu wymiatal tego tez nie ma najgorszego ale to caly zespol arsenalu jest mocno przecietny ja mam nadzieje ze ten transfer dojdzie do skutku

4

to nie juve jest dobre tylko my bylismy slabi :)

0

widzicie co znaczą ofensywne skrzydla ? potrzeba koniencznie kupic bellerina i roberto dac do pomocy i wtedy mozemy cos myslec

1

u nich kroos i modric a u nas rakitic i iniesta i juz wiecie dlaczego sa gdzie sa a gdzie my zakonczylismy rozgrywki :D

1

niech zdejmie tego higuaina i wprowadzi cuadrado ktory cos szarpnie ramos i caravajal z zoltymi kartkami niech gra na nich ..

1

bale upadek czlowieka z twarzy

3

real oprocz tej bramki zadnej lepszej okazji nie mial , juve troche wiecej szczescia i mysle ze mozna byc spokojnym mam nadzieje ze wejdzie cuadrado i marchisio

3

zewlakow bedziesz dzis plakal i opowiadal po pijaku swoja kariere w turcji ktora miales

0

jak na ramosa patrze to kojarzy mi sie z jakims pedofilem

0

i jeszcze ten strzela co ma makaron na glowie

0

mandzukic jak cie nie lubie to mam nadzieje ze ustawisz dzisiaj chlopak z madrytu a szczegolnie ramosa i casemiro :D

0

ach te wrzutki wrzuteczki :) woda na plyn dla obrony juve :)

0

patriotyczne 100 zl poszlo na juve ! vamos chlopcy

4

chcialbym dzis zobaczyc daniego alvesa jak podnosi puchar ; D

19

ramos nie skonczyl gimnazjum kiedys byl news o tym na stronie realu ze ramos zdobywa wyksztalcenie dopiero wiec gdzie mowa o harvardzie :D

1

25-30 mln to sprzedalbym z pocalowaniem reki , gomes niby drogi przeplacony ale moim zdaniem pod koniec sezonu zaczal juz solidnie sie prezentowac moze odpali w nastepnym sezonie co do rafinhi to lepszy od brata nigdy nie bedzie a za pieniadze ze sprzedazy jego mozna dolozyc i kupic verattiego :)

1

powiem tak : gdzie legia nie moze tam sedzia pomoze :)

2

Ehh legii juz sedziowie pomagaja bez sensu to jest ;/

0

kto wygral kita czy andryszak ?

1

ja troche :) tylko nie wiem o co chodzi z tym synem po ktorej matce i ciekawi mnie kto kogo zabil w ostatniej scenie odcinka :D

1

real sie cieszy z mistrzostwa bo to sukces zdobyc raz na 6 lat mistrzostwo ale niech sie ciesza bo mam nadzieje ze za rok to my bedziemy mistrzami

0

panowie i panie , celta wygra 2:1 spokojnie wszystko pod kontrola !

3

odnosnie bramki crisa :)

2

co prawda to prawda ale jednak xavi mlodszy nie bedzie , alves potrzebowal impulsu i taki dostal w postaci zmiany klubu , alexis grzalby lawe a rezerwowym nie chcialby byc , fabregas w mojej opinii nie istnieje po transferze do the blues stracil w oczach wielu . THIAGO za nim teraz cale barcelonismo placze ;(

0

haha dobre provo:D

0

bo oni aktualizuja co kilka godzin nie caly czas :D

0

0

prison break odcinek 7 juz w 25% przetlumaczony takze mysle ze dzis wieczorem pewnie bedzie juz :)

0

w kazda srode sa pewnie poznym wieczorem beda ...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?