olejtm
Dołączył/a: kwiecień 2016
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
no dobra ale jak pique albo umtiti zlapie kontuzje to mamy dwoch stoperow do tego brak mozliwosci rotacji na tej pozycji oraz jeden obronca malo doswiadczony , szkoda ze sprzedalismy bartre bo skoro w borusii potrafi zagrac z bayernem na wysokim poziomie to mysle ze na takich rywali jak eibar , betis itp moglby z powodzeniem grac
0
neymar juz zaczyna grac na chama do messiego mimo ze obok niego stoi 3 naszych lepiej ustawionych ....
0
sluchaj nie jestem na maturze takze wiesz :) forum jak forum
1
jezeli neymar faktycznie powiedzial tak ze albo unzue albo on gdy ten zwrocil mu uwage (co zreszta jest prawidlowe ) to mysle ze zarzad powinien stanac po stronie unzue a nasza gwiazda jak chce to niech odchodzi , klauzula odstepnego i mysle ze za taka sumke mozna swobodnie kupic 2-3 grajkow a w tym jednego na jego pozycje typu hazard , mbappe (jeszcze mlody ale potencjal niesamowity) z mniej realnych opcji sterling czy tez de bruyne bo nie oszukujmy sie ale neymar nastepca messiego nie bedzie pisze to juz ktorys raz zanim nasz leo zejdzie ze sceny to neymar juz bedzie 30 latkiem , co do neymara to pamietam w pierwszym i drugim sezonie u nas gral naprawde zespolowo teraz niby tez ale jak patrze i widze go przy pilce to juz wiem ze zaraz bedzie szukal messiego i czasami od świeta suareza majac tyle opcji czasami albe ktory obiega non stop nie mowiac juz o pomocnikach bo czasami nawet taki gomes jak gral czy rakitic ktory wchodzil w pole karne byl nie pilnowany domagal sie pilki to ten albo do leo ktorego pilnuje 5 zawodnikow albo glupia strata ;/ troche bol dupska z mojej strony ale nie da sie tego nie zauwazyc obiektywnie patrzac na nasze mecze.
0
tak jak mowilem , szybko poleci :)
0
dzis cris juz nie bedzie faworytem do ZP bo real odpada .
1
wydam ale jak odbiore naleznosc za awans atleti :D
0
20 zl poszlo na atleti awans a co tam ;D
2
chlopak ma 21 lat a tutaj eksperci na stronie juz widza ze to bedzie nie wypal wiadomo ze potrzeba mu ogrania i na slabsze zespoly moglby sie ogrywac a za 1-2 lata wszedlby na wyzszy poziom przeciec to nasz wychowanek , mysle ze za 20-30 mln bralbym z pocalowaniem reki do tego veratti , deulofeu dac marlona do pierwszego skladu , zrobic porzadek w pomocy oraz z emerytami (mathieu) oraz szklankami (vermaelen , rafinha ) , arda turan mysle ze tez powinien odejsc i sklad kompletny :)
1
odnosnie transferow naszych w tym sezonie powinni przyjsc :
coutinho/veratti 70-80 mln (ktorys z nich oczywiscie )
bellerin 30-40 mln (mimo slabszej formy ostatnio mysle ze barcy stalby sie zawodnikiem jeszcze lepszym)
deulofeu 10 mln (mlody,szybki co prawda duzo sie nie poprawil w grze obronnej ale lepszy on na skrzydle na zmiennika niz paco ktory jest typowa 9)
+ jakis mlody obronca lub marlon do pierwszego skladu
podsumowywujac okolo 150-160 mln na transfery
powinni odejsc:
arda 20-30 mln z naszym zarzadem byloby duzym sukcesem , niestety ale w ogole sie nie sprawdzil 2 lata jest i gral moze pol roku ostatnio wiecej kontuzjowany
mathieu 5 mln +/- wiecej bym sie nie spodziewal niestety ale najlepsze ma za soba
rafinha 15-20 mln wydaje mi sie ze poprostu on nie nadaje sie do barcy w pomocy grajac czesto gral tylko na alibi zero ryzyka z jego strony oczywiscie statystyki go bronia bo strzelal i asystowal , ale do brata nawet sie nie zblizy niestety poziomem do tego jak sciagniemy pomocnika i PO to sergi roberto pewnie zostanie przesuniety do pomocy i bedziemy mieli inieste , rakiticia , coutinho/verattiego , roberto , gomesa i denisa ktory tez moze grac w pomocy.
vermaelen 5 +/- mysle ze byloby dobra opcja jezeli zarzad by tyle wyciagnal za niego
osobiscie w nastepnym sezonie widzialbym taki sklad
ter stegen
bellerin-pique-umtiti-alba
coutinho/veratti-busi-sergi roberto
MSN
Rezerwa: cillesen, digne , mascherano , rakitic , iniesta ,gomes ,denis ,paco ,deulofeu
0
dokladnie zreszta neymar nawet chyba emocjonalnie nie dorosl zeby messiego zastapic , ale powiedzmy szczerze tylko teoretycznie zastapic bo leo jest nie do zastapienia ;/
1
chodzi o to ze za rok moze dwa bo narazie z mediow i tego typu rzeczy wynika ze neymar coraz bardziej prowadzi rozrywkowy tryb zycia i kazdy niby go stawia na rowni z ronaldinho ,ale do ronaldinho to mu sporo brakuje i obawiam sie ze moze mu braknac czasu i lat gry zeby wskoczyc na poziom roniego :D
12
jezeli to prawda to jezeli wplynelaby oferta z innego klubu rzedu 200-250 mln mysle ze za 1-2 lata mozna sprzedac neymara bo niby fajnie ta jego gra wyglada super zgranie z suarezem i messim ale jezeli zaczyna prowadzic podobny tryb zycia do roniego to slabo to wrozy. zaraz pewnie fala fanow neymara mnie tu zje ze neymar to przyszlosc klubu i to on bedzie ciagnal nasza gre jak messi odejdzie, tylko ze messi za 5 lat bedzie mial 35 a neymar 30 lat takze nie bedzie to mlody chlopak 22-24 letni a jak wszyscy wiemy ronaldinho w wieku 30 lat juz byl po swoim najlepszym okresie
1
niech juz zdejmie tego neymara bo zaczyna pajacowac i wstawi denisa albo paco
0
za slaby na city
1
no tak bo premierowe odcinki są we wtorki a tlumaczone przez grupe hatak w czwartki , tez czekam z niecierpliwoscia na kolejny odcinek bo osatni byl mega
0
co tydzien z napisami polskimi czyli w czwartki :D
0
teraz mamy czarnego puyola umtitiego , mam nadzieje ze tylko bedzie prowadzil sie dobrze bo naprawde ma papiery zeby byc stoperem jednym z najlepszych na swojej pozycji go bardzo dobrym stoperem nie ma co ukrywac ale grajac w barcy jako podstawowy i do tego w takich meczach z realem :)
1
gdzie obejrzales ?
0
o dzieki za info nie moge sie doczekac D:
54
w ofensywie trzeba dodac bo w defensywie podobno chodza pogloski ze razem z modriciem jeszcze gonią Sergiego Roberto .
1
Mam nadzieje ze Fury skonczy cpac i wroci poustawiac tych wilderow i joshuow
2
neymar standard moze stac pieciu lepiej naszych ustawionych on i tak messiego bedzie szukal zeby mu tylek wylizac, zenua
37
nie bylo neymara to chociaz bylismy troche nieprzewidywalni a tak to wiadomo odrazu ze neymar gra tylko z messim i czasami od swieta do suareza reszta nawet nie musi podchodzic bo i tak nie zagra, zenujace
1
gomes dzis dobre pilki posyla az w szoku jestem mimo ze cienko gramy
0
caicedo to jest rzeznik zawsze w meczu z nami kosi nas rowno z trawa ...
17
normalnie bylby hejt na gomesa ale po takim meczu ostatnio nie moge sie doczekac jego wystepu ;d
0
nie ogladam i boje sie wlaczyc
8
domyslam sie ze jestes podwladnym wielkiego czlonka waszego gangu EL JARKA i przybywasz tu aby wprowadzic troche zamętu ,
0
no i dobrze takich jak on to jest na pęczki veratti , eriksen itp :)