olejtm
Dołączył/a: kwiecień 2016
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
brawo borusia , bayern cieniasy jak nigdy jedynie liga im zostanie na pocieszenie :D
4
denis ale pileczka :D
0
ale nasza bogini portuglaska szaleje na skrzydle :D
20
gruby jak zwykle beke cisnie na lawce :D
0
i tak lepsza brama masche niz krisa na pustaka :D
1
nasza portugalska bogini :D
2
arda to juz niech odejdzie do tych chin
0
jestem
1
portugalska bogini !:D
0
mam nadzieje ze arda juz po sezonie bedzie gral gdzie indziej :D
2
Paco zostaje mlody zawodnik dostanie wiecej minut to bedzie strzelal jak na zawolanie tym bardziej ze na rynku nie widac klasycznych 9 podobnych do suareza a paco niech lapie minuty i sie ogrywa
2
"sedzia dobrze wywiazal sie ze swojej pracy oraz nie wplynal w zaden sposob na wynik " casemiro 2017
0
ksiezniczka lezy ;(
1
no popatrz kto by sie spodziewal ze akurat bale
0
messi zrobi wiatrak z tego smiesznego casemiro
0
siema koledzy i kolezanki pytanie do fanatykow muzyki klubowej , ostatnio na profilu jednego z uczestnikow warsaw shore zobaczylem pewnego snapa z fajna nutka ktora wpadla mi w ucho niestety nie moge znalesc tytulu nizej zalaczam link
[Zobacz link: https://scontent.cdninstagram.com/t50.2886-16/17013440_285695001851399_2069126732803211264_n.mp4]
chodzi o urywek od 25 sekundy do 31 . jezeli ktos zna tytul nutki to prosilbym o podanie z gory dzieki za pomoc
0
siema koledzy i kolezanki pytanie do fanatykow muzyki klubowej , ostatnio na profilu jednego z uczestnikow warsaw shore zobaczylem pewnego snapa z fajna nutka ktora wpadla mi w ucho niestety nie moge znalesc tytulu nizej zalaczam link
[Zobacz link: https://scontent.cdninstagram.com/t50.2886-16/17013440_285695001851399_2069126732803211264_n.mp4]
chodzi o urywek od 25 sekundy do 31 . jezeli ktos zna tytul nutki to prosilbym o podanie z gory dzieki za pomoc :D
8
Aleix vidal fatalny ?? Gdyby lucho byl madrzejszy i stawial na niego od poczatku sezonu to wygryzlby roberto :) co masz do paco ktory w valencii strzelal mnostwogoli grajac regularnie w kazdym meczu pewnie bys chcial takiego lewandowskiego albo aguero na rezerwe wtedy bus napisal ze to super transfer. Obejrz jak suarez majac 23 lata gral w ajaxie (paco obecnie tyle ma)
0
w tym zespole nie trzeba zmian formacji tylko jednego pomocnika kreatywnego ktory nie bedzie sie bal zagrac prostopadlej pilki lub tez wejsc w drybling , rakitic sie do tego nie nadaje. iniesta ma przeblyski ale wiadomo mlodszy nie bedzie gomes parodia pilkarza , rafinha jak gra to podaje do najlblizszego zawodnika czesto na alibi gra , denis suarez niestety ale to nie poziom jeszcze barcelony arda turan wiecznie kontuzjowany dlatego tez mam nadzieje ze po sezonie pozegnamy juz gomesa , mathieu , arde ,rafinhe no i chyba mascherano ewentualnie zostawic masche na rezerwe co to pierwszej czworki powinnismy ich sprzedac rafinhe z opcja pierwokupu chociaz watpie by wszedl na poziom brata kiedys .denisa koniecznie wypozyczyc . za sume ze sprzedanych zawodnikow mysle ze spokojnie 70-80 mln powinnismy wziasc kupic pomocnika , marzy mi sie powrot thiago alcantary ewentualnie coutinho . kupic mlodego stopera albo przesunac marlona do pierwszego zespolu oraz prawego obronce nawet bellerina (ktory ostatnio nie blyszczy ale mysle ze w barcy moglby wrocic na swoj wysoki poziom , jest to przedewszystkim mlody zawodnik w nastepnym sezonie widzialbym nasza podstawowa jedenastke nastepujaco
ter stegen
bellerin-pique-umtiti-alba
sergi roberto-busi-thiago/coutinho
MSN
lawka: paco . digne . cillesen. marlon .mascherano . iniesta , rakitic . aleix vidal oraz pewnie deulofeu
co do roberto w pomocy to on nawet widac to bylo wczoraj w meczu ze grajac na obronie robil wiecej wiatru w srodku pola i na skrzydle niz nasi wszyscy pomocnicy a przedewszystkim nie bal sie wejsc w drybling i zagrac trudnych pilek
1
kto ma mu podac ? mascherano ?
0
paco wejdzie i hatricka strzeli
1
mam nadzieje ze przyjdzie nowy trener i zrobia razem z zarzadem porzadek z takimi zawodnikiami jak arda , mathieu , gomes , rafinha , mascherano i mysle ze dobra opcja bedzie wypozyczenie denisa suareza , co do pierwszej piatki powinni opuscic nasz zespol bo albo nie daja jakosci juz niestety albo sa kontuzjowani wiecznie albo poprostu za slabi na barce , mowa dokladnie o gomesu , rafinhi . Mysle ze z nich spokojnie mozemy wyciagnac 80-100 mln kupic klasowego pomocnika . prawego obronce i srodkowego . sergiego roberto przesunac do pomocy mysle ze 150 mln bysmy sie zmiescili .
0
to bylo wiecej niz pewne :)
0
niech on zdejmie tego bezmozga vidala bo zaraz sie pozegnaja z walka
0
lepiej wylozyc 60-70 mln za thiago , verattiego lub coutinho ktorego z nich a nie za eriksena.
4
odpalam
0
siema koledzy i kolezanki pytanie do fanatykow muzyki klubowej , ostatnio na profilu jednego z uczestnikow warsaw shore zobaczylem pewnego snapa z fajna nutka ktora wpadla mi w ucho niestety nie moge znalesc tytulu nizej zalaczam link
[Zobacz link: https://scontent.cdninstagram.com/t50.2886-16/17013440_285695001851399_2069126732803211264_n.mp4]
dokladnie interesuje mnie kawalek od 25 do 31 sekundy z gory dzieki
1
siema koledzy i kolezanki pytanie do fanatykow muzyki klubowej , ostatnio na profilu jednego z uczestnikow warsaw shore zobaczylem pewnego snapa z fajna nutka ktora wpadla mi w ucho niestety nie moge znalesc tytulu nizej zalaczam link
https://scontent.cdninstagram.com/t50.2886-16/17013440_285695001851399_2069126732803211264_n.mp4
chodzi o urywek od 25 sekundy do 31 . jezeli ktos zna tytul nutki to prosilbym o podanie z gory dzieki za pomoc :D
0
ale bol dupska wy sie moze naszym zespolem zajmijcie i ich gra tragiczna a nie realem z ktorego kazdy prawie beke cisnal a prawda jest taka ze to bylo do przewidzenia bo bayern u siebie w lidze co roku leje wszystkich a od cwiercfinalow w lidze mistrzow idzie im tak jak teraz w meczu z realem :d
Nie ma sie co oszukiwac real byl cierpliwy troche szczescia i juz dwie strzelili co nie zmienia faktu ze u nich w pomocy casemiro-modric-kroos trzymaja poziom nie to co u nas , iniesta gra co 5 meczy a i tak oddycha rekawami , busiego nie ma to lezymy i kwiczymy bo masche to gra kaszane na spd , jedyny sergi roberto cos szarpal wczoraj w pomocy bo rakieta , gomes to tragedia a nasi zmiennicy arda, denis , rafinha ktory jest kontuzjowany to smiech na sali :) tu potrzeba sprzedac 5-6 zawodnikow kupic 2-3 na pozycje obroncy i pomocy oczywiscie klasy swiatowej .
0
Zarzad powinien wywalic lucho w trybie natychmiastowym dac szanse temu unzue do konca sezonu i zobaczyc jakby to wygladalo pod jego sterami a po sezonie koniecznie pozegnac arde , mathieu , gomesa , rafinhe .