0

widzialbym taki sklad z czarnogora
szczesny
piszczek-glik-pazda-jedza
kuba-linetty-zielinski-grosik
milik-lewy

0

kiedys w szkole robili badanie poprzez cebulki wlosow i podobno przez ostatnie 5 lat mozna to wykryc ;D

0

isco thiago busi sergi roberto do tego iniesta zmiennik ale by nasza pomoc wygladala :) isco nie do wyjecia thiago ciezko bedzie :)

1

de sciglio wieczny talen ktory nie moze zagrac 5 meczykow z rzedu bez urazu :D

0

laporte varane baily stones to sa tacy srodkowi obroncy w miare jeszcze marqinhos z psg w drugim sezonie kup sobie umtitiego i varane i obrona mega , do tego dorzuc na prawą obrone bellerina , lewa obrona jordi alba albo gaya , spd busi ewentualnie oriol romeu obok niego isco oraz thiago alcantara mozna tez roberto dac do pomocy lub denisa ataka MSN jezeli cos tanszego to denis , paco , rafinha ewentualnie za rafinhe saul niguez bramka oczywiscie ter stegen :D

0

hahahahahah no to w swoim stylu ; D

7

di maria to zwykly wiesniak i typowe zachowanie zawodnika ktory gral w realu madryt , widzialem zdjecie jak pokazywal srodkowy palec do kibicow jak sie cieszyli po bramce cavaniego :) po ostatnim gwizdku powinien podejsc taki pique i pokazac mu fakena przed nosem :D

0

no powiem wam tak mascherano , busi jak za starych dobrych lat idealny wystep ale umtiti i ter stegen to profesorowie a to jak umtiti czyscil wszystko i wszystkich prawie to az pojawial sie usmiech na mojej mordzie to byl mega transfer !

0

sory za spam ale wczoraj naprawde trzeba pochwalic cala druzyne iniesta zrobil to co do niego nalezalo wszedl arda ktory presowal caly czas , rakitic pokazal ze chyba wraca do formy , rafinha fajnie tez zagral scinal do srodka ale profesorka i tak neymara ktory nakryl wszystkich wczoraj do tego trzeba tez pochwalic mascherano i umtitiego ktorzy wczoraj przecinali wszystko co lecialo w strone naszej bramki oczywiscie to bylo nie uniknione ze psg bedzie mialo okazje bo gralismy 3 w obronie i do tego psg mialo momenty gdzie wychodzilo z kontra 5 na 3 naszych .

p,s ter stegen od kilku dobrych tygodni pokazuje ze jest bramkarzem na miare barcelony , ciekawi mnie gdzie sa Ci co szydzili i cisneli po nim i wyzywali go od zarozumialych bucow niemieckich itp !

0

http://memy-pilkarskie.pl/img/16514/bo-karma-zawsze-wraca-/
nigdy go nie lubilem i fajnie ze karma wrocila :)

1

daj link tez obejrze ;D

0

Jak PSG strzelilo widzialem di marije jak uciszal palcem przy ustach kibicow ciekawe czy nadal to robi w szatni :)

0

Oj w niedziele bedzie meczarnia z deportivo nasi pewno zajechani wyjda , koniecznie roberto , turan lub denis musza zagrac

0

strzelamy bramke do 80 minuty do 90 minuty druga i pique 3 a wlasciwie szosta i mamy dogrywke :D

0

3 do dogrywki :D

1

serce mi tak bije jak poje... jak to odrobimy jutro ide na badania do szpitala ..

0

dobra strzelic szybko dwie bramki pozniej juz z gorki :D

0

A ja mimo tego ze wiekszosc na tej stronie i tak gada ze nie awansujemy to dla wiekszych emocji dalem 50 zl na Blaugrane , pamietajcie taka remontada zdarza sie raz na kilka lat i dzis czuje ze to wlasnie jest ten dzien , mozna by powiedziec ze pieniadz lezy na ulicy wystarczy sie po niego schylic :)

zycze milego dnia koledzy i kolezanki ;D

1

tak ze po sezonie abramowicz wywali na niego 50 baniek i zrobia z niego to samo co z torresa lub batshuayia :D

0

witam , ktos moze sie orientuje czy ta pani na zdjeciu to wlasnie jest aktualna dziewczyna neymara ?
http://1.bp.blogspot.com/-d-TB2lt8-Rw/Ua4-2cUD12I/AAAAAAAAK4I/gDjLWcRcxz8/s1600/neymar2-a.jpg

bo pamietam wlasnie jak neymar przyszedl do barcy to adorowal taka niewiaste ale nie moge aktualnie dopatrzec sie podobienstawa aktualnej kobiety neymara wlasnie z ta ze zdjecia : )

1

Thiago - Busi - Isco to dopiero by byla pomoc ; )

0

ciekawi mnie jak jutro real zagra , nie zagraja morata , ronaldo i bale to na 100 % pewnie wyjda 4.4.2 ale eibar to trudny teren do skladu wroci pewnie casemiro ktorego juz fani RM namascili na najlepszego SPD na swiecie bo bramce z napoli:) natomiast ja uwazam ze z casemiro ich pomoc bedzie slabiej sie spisywac niz ostatnio , mam rowniez nadzieje ze wyjdzie ramos i pepe w obronie :)

1

jezeli verattiego by sie nie udalo to thiago alcantara chociaz to chyba bardziej niemozliwe niz veratti :D

32

miroslawski zyje w ogole po las palmas ??:D

1

griezman ale brama

0

Najgorsze jest ze jak przyjdzie nowy trener zacznie ustawiac zespol po swojemu i zacznie dobierac pilkarzy to czuje ze mozemy kiepsko na tym wyjsc bo jednak lucho mial pake dobra i jakos to ukladal i mbiej wiecej kazdy zaliczyl sporo minut

0

https://x.com/el_jarek zapraszam do lektury ;D

0

hjhaahhahh crisu xdd

0

juz myslalem ze wycofa na linie srodkowa do messiego a jednak mnie zaskoczyl

5

troche irytujace jest to lizanie tylka messiemu przez neymara ktory tylko jego i czasami jeszcze suareza na boisku widzi ...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?