olejtm
Dołączył/a: kwiecień 2016
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zarzad powinien wywalic lucho w trybie natychmiastowym dac szanse temu unzue do konca sezonu i zobaczyc jakby to wygladalo pod jego sterami a po sezonie koniecznie pozegnac arde , mathieu , gomesa , rafinhe .
2
Mam nadzieje ze jak jutro wstane zobacze wpis Oficjalnie: Lucho nie jest juz trenerem barcelony i zabral ze soba gomesa , mathieu , arde , rafinhe
3
prawda jest taka ze lucho juz jutro powinien zostac pozegnany i spakowany razem z gomesem
0
oczywiscie kazdy gomesa cisnie nie widzac jak gra neymar , iniesta i suarez: d
1
spoko , ale i tak wielkie dzieki za nutke pierwsza :)
0
dzieki za pierwsza ale ten buray yeter to trzecia nutka a jeszcze przed nia jest tez nutka ktorej nie znam od 24-30 sekundy :(
0
haha :D mimo wszystko dzieki jak bys cos przypomnial to daj znac :D
0
siema koledzy i kolezanki pytanie do fanatykow muzyki klubowej itp . otoz sledze sobie profil wojtka goli (koles z warsaw shore) i dodal kilka tygodni temu snapy z imprezki klubowej i nie moge kurcze znalesc tytulow dwoch nutek , chodzi mi o nutke od 15 do 20 sekundy oraz od 25 do 30 sekundy jezeli ktos zna to wielkie dzieki za pomoc z gory
https://scontent.cdninstagram.com/t50.2886-16/17013440_285695001851399_2069126732803211264_n.mp4 !
0
http://sportowefakty.wp.pl/sportowybar/679188/burza-w-hiszpanii-po-chamskim-zachowaniu-ronaldo-w-derbach-grozi-mu-kara?src01=6a4c8&src02=facebook_sportowefakty
co myslicie ?:D
0
mowilem w styczniu ze juz po lidze to takie dziecko jedno z drugim mnie zjechalo od najgorszych i zebym sie wynosil z tej strony :) pozdrawiam teraz takich ktorzy nadal maja wiare w mistorzstwo haha
0
jakies urodziny ma neymara siostra ze ten pajaca z siebie zrobil ?
0
paco nasz zbawiciel :D
0
mysle ze to czas juz zrobic porzadki w letnim okienku i pozegnac mathieu ofiare gomesa , rafinhe oraz arde kupic solidnego obronce i pomocnika klasy swiatowej
0
real ma jeszcze na wyjezdzcie trudne mecze z deportivo , malaga, celta oraz u siebie valencia sevilla barca z trudniejszych spotkan na papierze takze musza zgubic gdzies pkt ! my koniecznie dzis musimy 3 pkt zdobyc !
0
od dwoch sezonow nie ma co go porownywac do neymara; D
2
mam nadzieje ze atleti to rostrzygnie w pierwszej polowie :D
0
jezeli dzis stracimy pkt a real wygra to nie oszukujmy sie ale juz bedzie po la liga . real pewno sie potknie ale my tez wszystkiego nie wygramy ;/
5
super mario i juz nice prowadzi 2:1 , ciekawe gdzie latem trafi mario bo w nice watpie aby zostal wraca do formy , kiedys myslalem o nim jako o transferze na pozycje 9 ale przez jego odpaly na szczescie zarzad nawet nie myslal o nim , ale byloby smiesznie przynajmniej , pamietam jego slowa ze barca jako jedyny zespol na swiecie ma dwa stadiony na jednym trenuje czyli bernabeu a na drugim czyli camp nou rozgrywa swoje mecze :) haha
4
co wy gadacie ze ma duzo wspolnego z bratem ? oczywiscie obydwaj szklani a pozatym to jak jego brat gra to pierwsze skrzypce w bayernie a nasza rafinha tylko ma przeblyski , mysle ze to juz czas zrobic porzadek wlasnie z takimi zawodnikiami jak arda , gomes ,rafinha , mathieu i sciagnac dwoch zawodnikow nawet ten deulofeu bylby dobra opcja na zmiennika msn czy tez do systemu 3-4-3.
0
żywica poliestrowa polecam jak skleisz to w innym miejscu peknie blotnik a sklejona czesc zostanie
0
mialem sen , leganes wygra 3:2 . pozdrawiam cieplutko
0
nie wiem czy wiecie ale wlasnie napoli gra z juve tez fajny meczyk ;)
2
mam nadzieje ze denis suarez wejdzie i paco na boisko a nie ta ofiara gomes
0
wystarczy ze sie na twiterze pograza , jeszcze by tego brakowalo :D
0
Ciekawe czy leganes dzis postawi jakis opor realowi ktory gra bez kroosa , bale , crisa i varane : ) zazwyczaj bez crisa i bale grali ladna pilke kombinacyjna z isco i jamesem ale zobaczymy jak to dzis bedzie ; )
0
2 late temu przed finalem ligi mistrzow tez to slyszalem , kazdy pamieta jak sie skonczylo :D
1
rakitic dzisiaj z busim profesorowie busi w defensywie rakiete ciagnie gre do przodu w koncu , neymar stara sie ale cos mu nie wychodzi, dobrze tez paco wszedl i widac ze walczy ; )
13
Iniesta 33 lata oszczedzany jest jakby mial 40 lat , pirlo 2 sezony temu w juve mial 36 czy tam 37 lat i gral prawie kazdy mecz u nas iniesta gra co 5 i to jeszcze jest zmieniany i jak on ma wytrzymywac kondycyjnie skoro nie moze zagrac 2-3 meczy z rzedu .
0
Chlopaki w ciagu 13 minut alaves zasadzi brame takze potwierdzone info ! : )
0
przepnij kosci ram w sensie zamien je miejscami jezeli nadal tak bedzie to wypnij jedna z nich i odpal tez to przerabaialem 2dni temu :D