olejtm
Dołączył/a: kwiecień 2016
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
brawo , nowe przepisy juz obowiazuja czy jeszcze nie weszly ?;)
0
no no , ogolnie to ta karolina jest dobra petarda szkoda ze przegrala z jedrzejczyk :D
2
Przepraszamy, nasze serwery sa przeciazone :( Zapraszamy ponownie za moment!
7
zglaszam sie !:D
2
https://x.com/el_jarek zapraszam do lektury ten pan przechodzi samego siebie , podobno to jest moderator notatnika, dlatego kazdy wie dlaczego ta strona wyglada tak a nie inaczej :D
2
MVP Andre Gomes !
1
Tylko krol GOMES wszedl i juz sie zes.. zawodnicy Atleti brawo dojechac z tym do konca i mamy to ! : D
0
oho czyli lucho chce pomoc atleti xdd
0
Rafinha jest do zmiany
0
no to nas pocieszyl komentator nie ma co ..
0
ja tez ! ;d
0
brawo rafa , fartowna bramka ale takie najwazniejsze byle sie nie murowac tylko grac swoje !
0
hahahahahahahhahahahaha
0
Ten Rafinha to jednak przecietniak zero ryzyka zamiast napedzic akcje zagrac na skrzydlo to on gra do tylu , pamietam jak tu mowiono ze bedzie lepszy od brata a Thiago to moze buty czyscic :D
1
chyba nie ten mecz ogladasz jak uwzasz ze leo biega; d
0
A messi se czlapie w srodku pola i mysli jaki kolor wlosow albo brody zrobic sobie:D rozumiem ze jest super mega pilkarz ale to samo robil z psg ..
1
na pozycji neymara zagra rafinha a leo bedzie gral z iniesta na SPO natomiast neymar z suarezem beda z przodu jako napastnicy
0
jezeli to wygramy to wroci wiara w enrique i znow zostanie geniuszem ale jezeli polegniemy to az nie chce myslec co tu sie bedzie dzialo za 3 godziny na tej stronie :D
0
tez nie ;/
0
dzieki za pomoc ale to nie to : (
0
Drodzy koledzy i kolezanki mam pytanie do milosnikow filmow ktorzy pomogli by mi w odnalezieniu pewnego filmu ktory ogladalem 5-7 lat temu , otoz akcja owego filmu mowi o poszukiwanych uciekinierach z wiezenia ktorzy natrafili z tego co pamietam na jakas rodzine w lesie i porwali ich, uciekali rowniez z duza suma pieniedzy z tego co sobie przypominam w dalszej czesci jeden z nich zabija swojego kumpla , oczywiscie caly czas są poszukiwani przez patrol ,helikoptery akcja rozgrywala sie w lesie , malo troche szczegolow ale moze ktos ogladal cos podobnego i zna tytul lub kojarzy to bylbym bardzo wdzieczny .
3
Ehh pamietam jak za Tito dostalismy z Bayernem w LM baty ale i tak jakos nie bylo to odczuwalne jak teraz to 4:0 z PSG w tamtej chwili messi byl dlugi czas kontuzjowany zespol byl mozna by powiedziec w rozsypce i na spd gralismy z Songiem i Adriano na ŚÓ w momencie gdy Tito powiedzial ze maja mu Neymara sciagnac juz sobie wyobrazalem nasz zespol a tu dnia na dzien wszystko jeb... bo Tito odszedl z klubu i teraz wlasnie zastanawiam sie jakby to wszystko wygladalo jakby Tito nadal prowadzil Barce , jedno jest pewne podobny styl do zespolu za rzadow Pepa i jakich w ogole pilkarzy Tito by chcial aby mu klub sprowadzil, pamietam ze mimo tego blamazu z Bayernem to i tak w lidze wygrywalismy prawie wszystko niestety teraz pozostalo tylko gdybac co by bylo :)
0
jak wyjdzie gomes to mam nadzieje ze po sezonie lucho wyjdzie razem z nim z tego zespolu
0
a niektorzy maja beke jak wchodza na notatnik realu wystarczy wejsc do el jara na twittera bo to jest glowny przedstawiciel tej bandy grzmotow i grzmociątek :D
3
http://www.realmadryt.pl/index.php?co=aktualnosci&id=72009 ciekawa wypowiedz ale prawidziwa Aspasa ;) jak bylo to sory
5
rozumiem kibicowac realowi , ale ten smieszny El Jarek to ma cos z glowa :) on kazdego cisnie jak powie zle slowo na real , oczywiscie Zidane jest u niego najlepszym trenerem na swiecie juz nie wspomne o tym ze nadal trzyma sie zdania ze cris zjada leo na boisku :) Niesamowity czlowiek :D
0
przypominam ze w weekend real gra z villareal a jak ktos oglada lige hiszpanska to wie jak villareal gra u siebie :)
3
dzis valencia w weekend villareal za kilka dni celta i chlopcy wroca na swoje miejsce w tabeli :D
2
tak tak ! mimo ze ostatnio gra srednio ale mysle ze jeszcze sporo sie nauczylbym w Barcy , kwestia dobrego trenera i mysle ze wszedlby na najwyzszy poziom ! Roberto do pomocy , pozbyc sie tego gomesa i ardy bo jednak turek w srodku pola nie daje jakosci mysle ze to samo trzeba zrobic z rafinha bo od brata nigdy lepszy nie bedzie i nawet sie do niego nie zblizy , zostawic denisa , rakiete , inieste , roberto i ewentualnie rzucic sie na coutinho atak mysle ze jest swietny mimo ze jest kryzys ale nawet paco jak dostanie wiecej szans to w koncu odpali .
p.s koszt bellerina i coutinho mysle za ok 100 mln takze pozbycie sie ardy , gomesa . rafinhi , mathieu da nam ponad polowe tego , dodajmy do tego mlodych zawodnikow alenia , palencia ktorzy mogliby wystepowac czasami w peirwszym skladzie ,tylko do tego potrzeba trenera a nie lucho ktory mial stawiac na mlodych ze szkolki to stawia ale na gomesa .
0
wlasnie zmiana klubu by mu wiele dala , dobry trener dobra taktyka i bellerin bylby jednym z najlepszych , aleix vidal tez nie jest najlepszy w obronie ale do przodu swietnie sie spisywal