olejtm
Dołączył/a: kwiecień 2016
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
niestety ale rafinha moze ma dobre statystyki ale w srodku polu jest dobry ale tylko na zespoly pokroju gijon czy osasuna co do ardy to on jedynie dobrze gra na skrzydle w pomocy nie istnieje , mysle ze z podanymi wyzej zawodnikiami powinnismy sie pozegnac po sezonie jedynie mascherano moze zostac bo watpie ze nasi sciagna zastepce busquetsa .
0
No to po sezonie czystki w lini pomocy , mysle ze Arda powinien odejsc bo na skrzydlo na zmiany mamy denisa suareza mlodego z perspektywa , jednak Gomes powinien rowniez nas opuscic , Rafinha tez wiele nie daje w pomocy i bratu moze jedynie buty wyczyscic Rakitic , Iniesta , Denis i Veratti mysle ze tak widzialbym to w nastepnym sezonie w pomocy :)
1
u was w madrycie tak wychodziliscie w ataku bo cris i benzema to tak jakby ich nie bylo
0
jak napisalem po meczu z psg ze LL i LM sa juz przegrane to banda dzieci ktore nie znaja sie na pilce mowily ze barca ma sporo szanse ;D
0
szkoda ze z psg tak nie wsadzili chociaz jednej :D
0
powiem tak , jezeli zagramy tak jak z atletico pierwsza polowe to wszystko sie moze zdarzyc , grunt to szybko strzelic bramke jedna druga mysle ze wtedy bysmy mieli realne szanse
0
ty sie modl zeby nie bylo powtorki z bayernu a nie wierzyc Ci sie zachcialo :D
0
Liga przegrana , LM tez takze teraz juz nic nie ma do stracenia tylko gra mlodymi iwprowadzanie ich do pierwszego skladu czyli paco , denis , alenia
3
Juz nawet Iniesta i Busi w skladzie jak sa to nic to nie daje bo i tak pomocy nie ma ok Messi jest super zawodnikiem ale skoro chlop 40 mln za sezon to w takim meczu powinien na dup... jezdzic a on po stracie pilki zamiast wracac to spaceruje pod pole karne PSG , Iniesta i jego presing mnie przerazil przy bramce nr 3 , powiedzmy sobie szczerze wczoraj 2 zawodnikow pojechalo a mecz Neymar i Ter Stegen do ktorych nie mozna sie doczepic. Gdyby lucho mial jaja i zdjal messiego i wpuscil denisa lub rafinhe wczesniej to obaj by gryzli trawe w obronie. Kolejna sprawa Rafinha na czystej pozycji sam na sam z bramka a messi szuka suareza , to ma byc zespol ? W ataku tylko widza siebie i zadna inna opcja podania nie istnieje gdy nawet kolega jest w idealnej sytuacji. Potrzeba tu trenera ktory to wszystko ulozy od nowa a przedewszystkim przesunie Roberto do pomocy bo moim zdaniem on moze lub Denis zastapic Inieste , Paco powinien duzo wiecej grac w lidze ( bo nie oszukujmy sie ale liga juz jest przegrana ) , Denis , Rafinha , Alenia powinni zaczac grac regularniej a nasze gwiazdy niech odpoczywaja do maja na final pucharu krola. W lato koniecznie trzeba przewietrzyc szatnie szczegolnie pozegnac Lucho , potrzeba prawego obroncy i tu zarzad powinien rozbic bank na Bellerina ktory z Vidalem tworzylby prawa strone , Roberto do pomocy , wydaje mi sie ze z Rafinha powinnismy sie pozegnac bo do brata to mu bardzo daleko.
p.s Ci co pisza ze barca odrobi 4 bramki to niech sie modla zeby nie bylo powtorki z bayernu a nie pisza ze Lucho ustawi naszych i zrobimy remontade , PSG to nie Granada a Lucho to nie Emery :)
3
Nie piszcie ze Barca zrobi renontade bo to PSG jest a nie Alaves , juz jest pozamiatane pozatym Emery zjadl Lucho taktycznie to niech nasi zepna sie i nie zrobia powtorki z Bayernu :D Lucho niech juz ustapi bo lige przegral w styczniu teraz LM zostal tylko puchar krola .
0
Zamiast kupic Bellerina i dac Roberto do pomocy postarac sie sciagnac Thiago Alcantare to oni kupili drewno za 35 mln i przesuneli Roberto na obrone ktory gra jak za swoich dawnych lat czyli "wieczny talent " skoro w tamtym sezonie mogl grac w pomocy i godnie zastapic inieste to po jakiego ten wuefista go daje na obrone ?
1
Juz wiemy na 100% ze Lucho juz odejdzie po sezonie , nastepna sprawa Iniesta mlodszy nie bedzie a nastepcy dla niego nie ma , swiete w krowy w ataku oprocz neymara nic nie zrobily nasz zarlacz bialy byl myslami nie wiadomo gdzie , Liga przegrana , LM na 90% tez takze niech gra mlodziez Denis , Paco , Alenia , Rafinha a reszcie niech przedluzaja kontrakty i daja po 40 mln za sezon :D
1
Liga przegrana powiedzmy sobie szczerze ze watpie abysmy to odrobili z taka gra , LM na 90% tez , moze czas do zespolu wstawiac powoli mlodych? Denisa , Paco , Alenia , Rafinha itp ? a nasze gwiazdy niech odpoczywaja do maja .
0
lucho juz wie ze po sezonie go nie bedzie :)
3
chociaz lucho odejdzie jakis pozytyw; D
1
wszystkie sily na puchar krola trzeba zostawic :D
0
taka rola gwiazdy
0
modle sie zeby nie bylo pogromu jak z bayernem kilka lat temu bo to jest bardzo prawdopodobne...
0
nasz krol zawalil druga bramke niestety
0
druga bramka wina messiego , stracil i nawet nie kwapil sie zeby wrocic..
0
druga bramka wina messiego
0
W letnie okienko barca powinna za wszelka cene kupic Bellerina , wiem ze mowil ze od barcy telefonu nie odbiera ale jestem pewien ze jakby barca powaznie zaczela sie nim interesowac to by zmiekla mu przyslowiowa fajka , Sergi Roberto powinien zostac przesuniety do pomocy bo tam jego miejsce , wydaje mi sie rowniez ze jak nie wygramy LM lub LL (CDR raczej juz mamy pewna) to zarzad zarzad bedzie chcial sciagnac jakas gwiazde typu Coutinho ja natomiast mysle ze nam przydalby sie taki Thiago Alcantara , tanszy o dobrej jakosci i DNA barcy , pewnie pozegnamy sie z Mathieu mysle ze Arda tez moze wybrac kierunek Chiny lub cos w tym stylu Rafinha tez mnie nie przekonuje mimo ze jego statystyki zle nie wygladaja Andre Gomes , Denis pewnie zostana bo to pierwszy sezon ich i dopiero wchodza w zespol co do Paco to pewno jednak tez zostanie co mnie cieszy bo w Valencii byl dobrym killerem a jezeli zgodzi sie na bycie rezerwowym to nie powinnismy miec nic przeciwko , pozwolilem sobie na taki krotki komentarz , zapraszam do dyskusji :)
p.s Co do Aleixa Vidala to wydaje mi sie ze to chyba koniec tego zawodnika u nas jezeli Lucho zostanie to na 100% bedzie sobie zyczyl PO typo Cancelo i Vidal zostanie zeslany na dalszy plan ;(( tak mi go szkoda , tak sie cieszylem ze wrocil do formy asystowal i strzelal i ze to moze da impuls naszym i w koncowce sezonu wystrzela a tu sie wszystko posypalo jak domek z kart
0
wlasnie tez to zobaczylem , marca i mundo i wszystko jasne :)
1
3-4 miesiecy przerwy aleixa vidala [MD]
1
panowie kontuzja wygladala fatalnie ale busiemu tez sie tak noga wykrzywila i pauzowal 3-4 tygodnie pamietam , mam nadzieje ze bedzie podobnie ; (
2
powinien tyle pauzowac ten idio... co Aleix ....
0
rudy z buta wjezdza tylko on sie potrafi sfaulowac sam o zawodnika druzyny przeciwnej :D
0
no rakieta w swoim stylu xd
2
dawaj lucho inieste , paco , alenie lub sergiego roberto do pomocy
0
nie gral w ogole wtedy; d