olejtm
Dołączył/a: kwiecień 2016
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
nie gral w ogole wtedy; d
0
Nie cieszcie sie bo na PSG i tak wyjdzie Sergi Roberto xd
1
Co jak co ale wczoraj Umtiti i Jasper MVP meczu , Samuel naprawde mimo ze ma ciezkie sytuacje na boisku i tak zawsze szuka podaniem kolegi , ciagle pod presja gra jakos ostatnio bardziej z Umtitim czuje sie pewniej niz z PIque ! To byl naprawde swietny transfer : )
0
Roberto ty cieniasie hahahahah
0
oj gruby gruby xdd
1
zeby cristiano wyzywal i faulowal :D
2
Prawda jest taka ze to Andre Gomes zaczal te akcje a hejterzy i tak widza cienkiego Gomesa :D
0
roberto cienias :D
0
sklad taki ze mozna myslec ze lucho juz poddal sie w lidze takze jak to przegramy to lucho sie tym skladem skompromituje jezeli natomiast wygramy bede pod wrazeniem :D
0
muniain dzisiaj zaplaci rachunek
1
zdejmij tego neymara i wprowadz turana lucho prosze
0
challengeme
0
wrzucilem sobie 50 zl na real i na utd na podbicie lekko ,real zmotywowany takze latwa kasa :D
0
kradziez kradziezą ale gdzie nasze gwiazdy byly w pierwszej polowie i drugich 30 minutach na czele z messim , neymarem i suarezem a rakiticia to niech sobie lucho w buty wsadzi
0
teraz im sie zachcialo grac ? cieniasy i tyle
0
jak wygra betis to daje na real 50 zl beda zmotywowani i latwy pieniadz :D
0
BRAWOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
0
nawet na remis nie zaslugujemy ;D
0
messi , neymar dwie gwiazdy nic nie graja rakitic tragedia
0
NEYMAR moze w csa lepiej by postrzelal bo chyba jak nie gra to wiecej pozytku mamy z niego :D
5
Oby tylko JEREMY byl skupiony : )
3
co ten roberto ci daje ? do przodu nie szarpnie nawet nie stwarza pozorow ze daje leo mozliwosc zagrania Vidal w kazdej akcji startuje do przodu fakt faktem troche gorzej w defensywie ale od czego mamu Pique , Sergiego Roberto miejse jest w pomocy i tam powinien grac za Gomesa
0
Betis u siebie mocny mam nadzieje ze sie skupimy rotacje nie powinny jakos wplynac na forme zespolu bo aktualnie Aleix jest lepszy od Roberto jedynie martwilbym sie o pomoc bo jak denis nie pociagnie to moze byc ciezko bo jak wiemy arda w pomocy sie slabo sprawdza ale od gomesa chyba gorszy nie moze byc :)
4
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t31.0-0/p480x480/16179253_1091187290993503_9043667129797559328_o.jpg?oh=554ca7df2870fe5ab5ada95838db38ef&oe=5914CFB6
DIJON RIP :(
0
344 zl
0
na chorwacje kurs 2,80 w reczna + na celte 3,71 inter , sporting na podbitke i za dyszke mamy fajna sumke do wyjecia :D
0
nastepnym razem bedzie lepiej , musisz zyc w takim przekonaniu : )
1
TOTKI 2:2 brawo jeszcze jeden chlopaki! :D
0
TOTKI go go go jeszcze jeden chociaz ! :D dalem na podbicie ze totki awansuja takze chociaz niech strzela jeszcze jednego chociaz doprowadza do nastepnego meczu a kurs 1.10 takze na kuponie wiele nie zmieni i daje cash out bo w rewanzu jeszcze przegraja xddd
0
taaa dokladnie chociaz w sumie liverpool i totki od zawsze to zwykle przecietniaki :D