0

nie gral w ogole wtedy; d

0

Nie cieszcie sie bo na PSG i tak wyjdzie Sergi Roberto xd

1

Co jak co ale wczoraj Umtiti i Jasper MVP meczu , Samuel naprawde mimo ze ma ciezkie sytuacje na boisku i tak zawsze szuka podaniem kolegi , ciagle pod presja gra jakos ostatnio bardziej z Umtitim czuje sie pewniej niz z PIque ! To byl naprawde swietny transfer : )

0

Roberto ty cieniasie hahahahah

0

oj gruby gruby xdd

1

zeby cristiano wyzywal i faulowal :D

2

Prawda jest taka ze to Andre Gomes zaczal te akcje a hejterzy i tak widza cienkiego Gomesa :D

0

roberto cienias :D

0

sklad taki ze mozna myslec ze lucho juz poddal sie w lidze takze jak to przegramy to lucho sie tym skladem skompromituje jezeli natomiast wygramy bede pod wrazeniem :D

0

muniain dzisiaj zaplaci rachunek

1

zdejmij tego neymara i wprowadz turana lucho prosze

0

challengeme

0

wrzucilem sobie 50 zl na real i na utd na podbicie lekko ,real zmotywowany takze latwa kasa :D

0

kradziez kradziezą ale gdzie nasze gwiazdy byly w pierwszej polowie i drugich 30 minutach na czele z messim , neymarem i suarezem a rakiticia to niech sobie lucho w buty wsadzi

0

teraz im sie zachcialo grac ? cieniasy i tyle

0

jak wygra betis to daje na real 50 zl beda zmotywowani i latwy pieniadz :D

0

BRAWOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

0

nawet na remis nie zaslugujemy ;D

0

messi , neymar dwie gwiazdy nic nie graja rakitic tragedia

0

NEYMAR moze w csa lepiej by postrzelal bo chyba jak nie gra to wiecej pozytku mamy z niego :D

5

Oby tylko JEREMY byl skupiony : )

3

co ten roberto ci daje ? do przodu nie szarpnie nawet nie stwarza pozorow ze daje leo mozliwosc zagrania Vidal w kazdej akcji startuje do przodu fakt faktem troche gorzej w defensywie ale od czego mamu Pique , Sergiego Roberto miejse jest w pomocy i tam powinien grac za Gomesa

0

Betis u siebie mocny mam nadzieje ze sie skupimy rotacje nie powinny jakos wplynac na forme zespolu bo aktualnie Aleix jest lepszy od Roberto jedynie martwilbym sie o pomoc bo jak denis nie pociagnie to moze byc ciezko bo jak wiemy arda w pomocy sie slabo sprawdza ale od gomesa chyba gorszy nie moze byc :)

0

344 zl

0

na chorwacje kurs 2,80 w reczna + na celte 3,71 inter , sporting na podbitke i za dyszke mamy fajna sumke do wyjecia :D

0

nastepnym razem bedzie lepiej , musisz zyc w takim przekonaniu : )

1

TOTKI 2:2 brawo jeszcze jeden chlopaki! :D

0

TOTKI go go go jeszcze jeden chociaz ! :D dalem na podbicie ze totki awansuja takze chociaz niech strzela jeszcze jednego chociaz doprowadza do nastepnego meczu a kurs 1.10 takze na kuponie wiele nie zmieni i daje cash out bo w rewanzu jeszcze przegraja xddd

0

taaa dokladnie chociaz w sumie liverpool i totki od zawsze to zwykle przecietniaki :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?