0

angielska liga najbardziej przereklamowa jak zespol ktory aspiruje o gre w LM przegrywa z 2 ligowcem do tego u siebie to straszna slabizna :D

0

ale ten lipsk cisnie masakra, jak leicester w tamtym sezonie :D

8

liverpool to od 7-8 lat jest jedna wielka kupa :D

1

ktos tu wrzucil liverpool na podbicie na kuponie ?:D

0

liverpool jest jeszcze slabszy jak za rogersa :D hahahhaha

0

Koeman , Blanc , Eusebio lub Unzue to powinni byc kandydaci do pelnienia tej funkcji :D

5

i co roku to samo :) ida po tryplet a konczy sie jak zwykle , chociaz w tej edycji PKi tak dlugo pograli bo w tamtej to juz ich w listopadzie nie bylo ;)

0

podobno to nie prawda ale na logiczny tok myslenia to jednak wypowiedz wydaje sie wielce prawdziwa prawda ze krycha jest dobry ale tylko w defensywie w ofensywie zwykly przecietniak ..

4

Cieszy to ze Denis strzelil swoja pierwsza bramke oraz dobre wejscie Vidala, ktory w ciagu 30 minut ktore gral mogl miec 2 asysty gdyby Neymar wykorzystal jego podanie ale najbardziej chyba trzeba przyznac ze Ter Stegen sporo razy nas uratowal i nie popelnil zadnego bledu na szczescie , bo znow zostalby zjedzony przez naszych ekspertow na tej stronie , mam nadzieje ze to sie utrzyma na dlugo , trzeba rowniez dodac ze Mats ma najwiecej czystych kont w La Liga :D

2

ale ten Aleix ma te dosrodkowania plaskie ;D

0

dawaj lucho PACO

0

zdejm lucho tego neymara bo on nikogo innego nie widzi tylko messiego

0

teraz liverpool zacznie dopiero grac

0

ale ten liverpool jest slaby ;)

0

tak graja ze przegrywaja

2

mysle ze to problem jakosci sluchawek ;d ja posiadam sluchawki sony za ktore dalem 240 zl i juz dzialaja 3 rok : D

0

tak mi sie zebralo na wspomnienia, ale trzeba przyznac ze to co mial ronaldinho to neymarowi jeszcze daleko, ramos nie raz zostal wkrecony przez niego :D

3

Oficjalnie: El Jarek wylaczyl strone realu madryt.

1

moze nie beda na niego gwizdac juz ;D

2

miroslawski to jest jednak idiota xddd te jego zarty; )

0

jak gra najlepszy zawodnik na swiecie zdobywca ostatniej zlotej pilki i pozostalych setek nagrod ? :D

0

Brawo Aleix kurde czemu on tak malo gra , wjechal jak w maslo teraz

6

Widzicie prawdziwi fani na camp nou bija brawo rakiecie jak wchodzi a niektorzy tutaj tylko po nim cisna bo ma slabszy okres ....

0

Dawaj lucho tego paco moze on cos strzeli

0

Messi ma kontrakt do 2019 roku a wszyscy juz placza ze nasz zarzad w ogole nie mysli , niektorzy chcieliby aby zarzad co roku przedluzal konrakty z takimi zawodnikiam jak suarez messi neymar busi czy iniesta i dawal im podwyzke 5 mln co sezon a nie mozna poczekac i podpisac pol roku przed koncem kontraktu? Chore to jest ze zawodnikowi zostalo 2-3 lata kontraktu a juz przedluzany z nim jest kontrakt ( nie mowie tutaj o messim ).

4

Lucho to jest jednak cienias , nie idzie gra oczywiscie nie wprowadzi zmian nie powola Vidala i przesunie Roberto do pomocy tylko bedzie pchal rakiticia i neymara do podstawowego skladu , cienias a nie trener

0

Wy tez odnosicie wrazenie ze z kazdym kolejnym meczem coraz bardziej uwazam ze jednk Enrique to slaby trener oczywiscie mozna mowic ze wygral duzo pucharow no ale wlasnie czy to jego zasluga w jakiejs mierze tak bo to on kieruje druzyna ale teraz np. gdy potrzeba troche zmian bo rakitic , neymar sa bez formy on dalej wciska ich na sile do wyjsciowej jedenastki w tamtym czy dwa sezony potrafil zaryzkowac i np zagrac z psg na 3 obroncow czy postawic roberto na prawej obronie ktory wystrzelil na tej pozycji wydaje mi sie ze brakuje jakiegos impulsu typu wprowadzenie nawet tego Aleixa Vidala do obrony i przesuniecie Sergiego Roberto do srodka pola przeciez gorzej od Gomesa czy Rakiticia by nie zagral tylko wlasnie czy Lucho w ogole jest tego swiadom ? On niestety obrazony na Vidala o cos skoro go nie powoluje nawet na lawke ;/

2

powiedzmy sobie szczerze mistrza juz nie wygramy, real straci pkt ale my pewnie jeszcze wiecej proponuje w lidze dac szanse Vidalowi , Rafinhi , Umtitiemu , Denisowi , Turanowi , Paco a nasze gwiazdy niech walcza w PK i LM

4

Lucho obrazony na vidala pomocy nie mamy , obrona srednio atak kaszanka neymar to chyba o csie mysli

0

Wystawiajac taki sklad Enrique strzelil sobie w glowe digne , gomes

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?