2

No Aleix jak zwykle , mam nadzieje ze wywalimy lucho po tym sezonie jak nic nie wygramy szacunek za te 2 sezony i byc moze 3 sezon z jakims pucharem ale chyba koncowka juz tego pana w tym klubie

0

Messi Suarez Iniesta Rakitic graja w ogole ?:D

0

roberto powinien tam byc ; D

0

zalezy ile wypiles mnie kiedys tydzien trzymalo ;/

0

http://steamcommunity.com/id/neyjuca faktycznie to neymar bylem w lobby i slyszalem jak neymar gada do jakiegos goscia niestety zostalem wywalony z poczekalni : )

0

Brawo Liverpool jeszcze jedna albo dwie najlepiej! :D

3

ale derby kurde az sie czasy przypominaja jak Boruc bronil w Celticu niesamowita atmosfera :D

2

usmiech+ wąs to jest to co charakteryzowalo tego zawodnika no i oczywiscie ten usmieszek po zepsutej setce tez nie do zapomnienia , a tak z drugiej strony to swietny zawodnik szkoda ze nie zostal u nas mysle ze na zmiane bylby idealny chociaz w chelsea ma prawie zawsze pierwszy sklad a chcial grac jak kazdy inny :)

1

to podziwiam ze w takim wieku probujesz zrobic fajny mam nadzieje filmik jeszcze o tak ciezkiej tematyce ;D

4

"Brazylia szukała zmiennika" dla tercetu MSN to wlasnie dziennikarze na meczykach

4

Luis Enrique wants to bring back Thiago Alcantara from Bayern. Barcelona are willing to pay 40m for the midfielder. [Don Balón]



Co o tym myslicie ? Jezeli tiago chcialby odejsc tylko do nas to byloby super ! Alcantara, Roberto pomoc ale by to wygladalo, pewnie w lato kupimy Cancelo takze bedzie grał na PO wiec Sergi zostanie przesuniety do pomocy , tylko czy z Bayernu go da sie wyciagnac ?D:

3

Niby wigilia , ale meczyk Barcy jakby teraz puscili to bym sie nie obrazil , ehh marzyc zawsze mozna :D No ale niech chlopaki odpoczywaja bo 5 stycznia musimy wejsc dobrze w nowy rok !: D

1

u mnie dzis o 15 zaczal padac teraz pada nadal taki gesty ze az mi sie przypomnialy czasy kilka last wstecz kiedy to wyszedlem na dwor i wszedzie bialo w koncu jakis klimacik swiat jest :D

0

ja nie , sa naprawde fajne filmy swiateczne a nie kevin ktory juz przed swietami byl transmitowany i teraz znow oczywiscie niby klasyka takie jak "Sami Swoi" . "Pieniadze to nie wszystko" ktore leca w kazde swieta ;/

7

straszne, naprawde

3

espanyol jeszcze jedna !!!! :D

0

nie tylko twoj xd

0

przegrywaja ale graja dobrze zreszta graja z rywalem klase nizszym takze watpie aby alcaron uciagnal do konca zostalo jeszcze 35 min takze kupa czasu espanyol u siebie mocny jeszcze graja pierwszym skladem

1

teodorczyk 2:0 , ale mamy snajperow w europie , fajnie byloby jakby zagral w mocniejszej lidze np angielska , niemiecka czy tez hiszpanska ciekawe czy by sie odnalazl i strzelal tak jak teraz :D

0

mi jeszcze celty brakuje i espanyolu i 600 zl :D takze dzis jestem kibicem espanyolu ale tylko dzis :D

0

Nie moglem ogladac meczu , ale z opisu i komtentarzy wynika ze Vidal pokazal sie z dobrej strony oraz digne , denis i oczywiscie arda ktory zdobyl hatricka

12

Chyba swoja kobite

1

mam nadzieje ze vidal pogra cos i moze jeszcze da rade aby jednak to on do siebie jakos lucho przekonal a nie jakiegos srne musimy sprowadzac ktory ma 35 lat

0

dawaj lucho paco niech cos pogra ; D

0

dawaj lucho paco teraz :D

4

w jednej akcji wiecej dryblingow niz zdobywca zlotej pilki przez caly sezon xddd

20

PSG to jednak cieniasy xdd

0

Tam nizej komus brakowalo 1.5 bramki w meczu atleti - palmas i mial kupon wejsc , wspolczuje :D

p.s stawianie 1.5 gola jak gra atleti to 70 % szans na przegranie kuponow :D

68

porownywanie Ronaldo do Messiego rowniez jest nie na miejscu :D

1

Grzesiek jest dobry ale na taka wlasnie seville mysle ze w takim arsenalu ktory gra na dwoch SPD tez by sie odnalazl ale PSG to jednak inna polka jak Krychowiak nawet nie moze 35 letniego Motty wygryzc ze skladu no to jednak nie ma mowy o wiekszych sukcesach jak juz gra to srednio mu idzie ;/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?