olejtm
Dołączył/a: kwiecień 2016
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
nahorny tego nie komentuje ...
0
srednio bym powiedzial bo malo okazji z obydwoch stron no ale przeciez druga polowa moze byc zupelnie inna :D
0
Nie bylo innego wyjscia bez watpienia najlepsza 9 na swiecie musiala dostac ten konrakt !:D
0
fajna nuta ale fart sie kiedys skonczy :D
0
Wydaje mi sie ze moze sie z nimi stac to co z borussia kloppa w jego ostatnim sezonie
0
roma-milan 1X
Fiora-Sassuolo 1 jezeli te mecze dzisiaj tylko to polecam dorzucic szachtar donieck na ktory kurs jest ponad 2.5 do tego anderlecht na podbitke i mozna calkiem fajna sumke wyjac :D
0
dziwna sprawa ze u nas wiekszosc chce PSG lub Bayern ewentualnie Juve natomiast wiekszosc kibicow realu z tego co widze liczy na leicester , monaco lub napoli. Sam jestem zdania ze jak mamy wygrac LM to nie wazne z kim zagramy bo kazdego trzeba ograc :D
2
ich fart musi sie kiedys skonczyc mam nadzieje ze tez zlapia kryzys tak jak my i potraca pkt i jeszcze przed koncem roku wrocimy na swoje miejsce w tabeli !:D
0
jeszcze 20 min ten farciarski klub pewnie to wygra
0
dodalbym jeszcze fernando :D
1
ten gomes ma przeblyski ofensywne w defensywnie bez wiekszych bledow moze sie wyrobi
11
alba jak nie pajacuje to nawet mysli :D
0
Busi i te jego markowania xd hahahah xd
0
dalem na real i barce na podbicie na kuponie jak ma mi nie wejsc to wlasnie przez real juz niech mi nie wejdzie xdd
1
ale uwielbiam tego naszego Umtitiego swietny stoper a u boku Pique stanie sie kompletny super transfer !:D
0
tak samo jak w Lm xd
1
Zdobywca zlotej pilki pokazal ze mu sie nalezy?:)
8
Vidal ofensywnie zjada roberto
0
barca , arsenal , psg, psv , bayern, benfica
0
Jakies typy na jutro na LM koledzy ?:)
1
slabo troche 40 mln za witsela na zmiennika juz lepiej dorzucic 20 mln i kupic coutinho a gomesa albo rakiete na zmiennika busiego dac w meczach ze slabszym rywalem :D
0
zawsze dostawal wolne na urodziny siostry mam nadzieje ze teraz nie dostanie tego wolnego i przez ten czas wezmie sie za trening bo widac ze od kilku dobrych tygodni bez formy jest
0
Panowie i Panie , jakies typy na LM ktos ma ?;) z gory dzieki
0
?
0
wygralbym 750 zl :D
1
wina neymara mial dwie okazje w tym jedna 100 % zemscilo sie , cieszmy sie ze chociaz remis
3
neymar za taka gre to pownien na urodziny siostry nie wyjezdzac przez 5 lat nastepnych
0
mam nadzieje ze pozwola mu leciec na urodziny siostry
0
jezeli dzis przegramy to smiem twierdzic ze 9 pkt bedzie trudno odrobic mimo ze mamy dopiero grudzien i jeszcze duzo meczy przed nami ale nie oszukujmy sie real na farcie bez formy wygrywa ale kiedys napewno straca pkt tylko ze niestety my na 100 % tez wszystkiego nie wygramy do konca sezonu a 9 pkt to jednak sporo :D
0
ostatnio mialem zle przeczucie przed klasykiem i niestety przegralismy 2:1 teraz mam podobnie mam nadzieje jednak ze nasi wygraja