0

nahorny tego nie komentuje ...

0

srednio bym powiedzial bo malo okazji z obydwoch stron no ale przeciez druga polowa moze byc zupelnie inna :D

0

Nie bylo innego wyjscia bez watpienia najlepsza 9 na swiecie musiala dostac ten konrakt !:D

0

fajna nuta ale fart sie kiedys skonczy :D

0

Wydaje mi sie ze moze sie z nimi stac to co z borussia kloppa w jego ostatnim sezonie

0

roma-milan 1X
Fiora-Sassuolo 1 jezeli te mecze dzisiaj tylko to polecam dorzucic szachtar donieck na ktory kurs jest ponad 2.5 do tego anderlecht na podbitke i mozna calkiem fajna sumke wyjac :D

0

dziwna sprawa ze u nas wiekszosc chce PSG lub Bayern ewentualnie Juve natomiast wiekszosc kibicow realu z tego co widze liczy na leicester , monaco lub napoli. Sam jestem zdania ze jak mamy wygrac LM to nie wazne z kim zagramy bo kazdego trzeba ograc :D

2

ich fart musi sie kiedys skonczyc mam nadzieje ze tez zlapia kryzys tak jak my i potraca pkt i jeszcze przed koncem roku wrocimy na swoje miejsce w tabeli !:D

0

jeszcze 20 min ten farciarski klub pewnie to wygra

0

dodalbym jeszcze fernando :D

1

ten gomes ma przeblyski ofensywne w defensywnie bez wiekszych bledow moze sie wyrobi

11

alba jak nie pajacuje to nawet mysli :D

0

Busi i te jego markowania xd hahahah xd

0

dalem na real i barce na podbicie na kuponie jak ma mi nie wejsc to wlasnie przez real juz niech mi nie wejdzie xdd

1

ale uwielbiam tego naszego Umtitiego swietny stoper a u boku Pique stanie sie kompletny super transfer !:D

0

tak samo jak w Lm xd

1

Zdobywca zlotej pilki pokazal ze mu sie nalezy?:)

8

Vidal ofensywnie zjada roberto

0

barca , arsenal , psg, psv , bayern, benfica

0

Jakies typy na jutro na LM koledzy ?:)

1

slabo troche 40 mln za witsela na zmiennika juz lepiej dorzucic 20 mln i kupic coutinho a gomesa albo rakiete na zmiennika busiego dac w meczach ze slabszym rywalem :D

0

zawsze dostawal wolne na urodziny siostry mam nadzieje ze teraz nie dostanie tego wolnego i przez ten czas wezmie sie za trening bo widac ze od kilku dobrych tygodni bez formy jest

0

Panowie i Panie , jakies typy na LM ktos ma ?;) z gory dzieki

0

?

0

wygralbym 750 zl :D

1

wina neymara mial dwie okazje w tym jedna 100 % zemscilo sie , cieszmy sie ze chociaz remis

3

neymar za taka gre to pownien na urodziny siostry nie wyjezdzac przez 5 lat nastepnych

0

mam nadzieje ze pozwola mu leciec na urodziny siostry

0

jezeli dzis przegramy to smiem twierdzic ze 9 pkt bedzie trudno odrobic mimo ze mamy dopiero grudzien i jeszcze duzo meczy przed nami ale nie oszukujmy sie real na farcie bez formy wygrywa ale kiedys napewno straca pkt tylko ze niestety my na 100 % tez wszystkiego nie wygramy do konca sezonu a 9 pkt to jednak sporo :D

0

ostatnio mialem zle przeczucie przed klasykiem i niestety przegralismy 2:1 teraz mam podobnie mam nadzieje jednak ze nasi wygraja

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?