olejtm
Dołączył/a: kwiecień 2016
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
12
fajnie jakby zagral 30 minut zlapal rytm i na real od pierwszej minuty :D
0
wroci po kontuzji a i tak pokaze niz denis , andre gomes , rakitic , rafinha , turan razem wzieci :D w koncu to nasz kapitan !: )
0
pomylka chodzilo o prawego obronce chociaz srodkowego obronce tez by sie zdalo kupic bo rudy wiecznie gral nie bedzie chociaz i tak juz prawie w ogole nie gra :D
1
Odnosnie wczorajszego meczu widac ze busi od momentu podpisania nowego kontraktu jest taki troche "pusi" mam nadzieje ze sie ogarnie i to juz w sobote najlbizsza , nastepna kwestia to prawa obrona sergi roberto momentami jest troche zagubiony nasza prawa strona w ogole nie funkcjonuje zawsze jak dani alves gral czy nawet aleix vidal wchodzil to zawsze obiegal messiego i ten mial alternatywe podania ostatnio sergi roberto skupia sie wylacznie na obronie co chociaz i tak malo co z tego wychodzi , srodek obrony wczoraj w miare oczywiscie bramka troche wina mascherano bo dal sie przestawic jak w klasie b oczywiscie do spolki z pique mam nadzieje ze jak wroci umtiti to bedzie gral w parze z pique bo wtedy nasza obrona wygladala dobrze mascherano moze natomiast dostanie szanse na spd , srodek pomocy w pierwszej polowie nie istnial rakitic bez iniesty nie umie w ogole grac w drugiej polowie andre gomes podobal mi sie i denis cos szarpal takze nie bylo zle ale zaluje ze lucho nie wpuscil rafinhi za gomesa oraz paco za suarez a kto wie moze akurat to bylby strzal w dziesiatke ? W lecie musimy sie koniecznie rozgladac za stoperem i to klasy swiatowej marzy mi sie Bellerin ale nie wiem czy bedzie chcial w ogole do nas przyjsc i czy bedzie do wyjecia.
0
Gra tu ktos w csgo ?;))
0
a moze paco lucho wpusci i przelamie sie !:D
0
pique najlepiej niech nie zdejmuje buta przez tydzien prosze !
2
neymar mi zakmnal jape ! brawo !
0
pique jak pique ale mascherano jak dziecko przestawiony ...
0
niech mowia i mysla ze sa lepsi :D
0
denis pokaz co potrafisz !
1
lepiej niech lucho zmieni neymara i wstawi denisa lub rafinhe bo neymar zeby kartki nie dostac boi sie pilke przyjac nawet ;/
0
neymar boi sie nawet pilke przyjac zeby kartki nie dostac powinien lucho go zdjac i wstawic rafinhe albo denisa ..
0
no to po albie..
2
widze ze nie tylko mnie zepsuli dzien :D
2
hahahaha alfka jak alfka tylko jak sie popsuje to portfel placze :D
0
oby dostawal wiecej szans a moze cos z niego jeszcze bedzie :D
2
moze lucho mu w prezencie da zagrac z jakims ogorkiem :D
4
city citunio
0
ale brame sieknal ontiveros ahaahaha xdd kupon wszedl jak w maslo :D
0
kameni standard dwa tygodnie temu z gijon dzisiaj z deportivo pilki nie umie zlapac w rece...
0
i tak city wygra :D i to jeszcze do polowy bedzie prowadzic :D
0
jeszcze dwie dla pewnosci :D
1
malaga 1 : 1 jeszcze jedna malaga !:D
3
spokojnie wygraja malaga u siebie mocna :D
0
niby tak tylko ze taka legia to chociaz jakies kontry i akcje wyprowadzala z realem a bayern jak narazie ich cisnie i wyglada to jak czekanie na egzekucje ;D
0
rostov da rade myslicie z bayernem chociaz pkt czy nikla szansa ?:D
0
troche slaby ten kupon bo ja mialem wczoraj 4 mecze wszystko weszlo i dzis zostalo mi napoli , atleti , barca i bayern i z 10 zl 390 zl xddd
0
panowie lyon nie wchodzi na kuponie ! : (
5
andre gomes zrobil wiecej w 15 minut niz rafinha i denis suarez razem wzieci lucho powinien roberto przesunac do srodka a wpuscic vidala bo i tak sie nic nie dzialo z tylu a tak w srodku pola kto mial szarpnac ? busi , rakitic zawodnicy typowo defensywni..