olejtm
Dołączył/a: kwiecień 2016
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
troche slaby ten kupon bo ja mialem wczoraj 4 mecze wszystko weszlo i dzis zostalo mi napoli , atleti , barca i bayern i z 10 zl 390 zl xddd
0
panowie lyon nie wchodzi na kuponie ! : (
5
andre gomes zrobil wiecej w 15 minut niz rafinha i denis suarez razem wzieci lucho powinien roberto przesunac do srodka a wpuscic vidala bo i tak sie nic nie dzialo z tylu a tak w srodku pola kto mial szarpnac ? busi , rakitic zawodnicy typowo defensywni..
0
moze real wygra to chociaz kupon wpadnie xd
0
mam nadzieje ze real chociaz wygra i kupon wejdzie
4
paco . denis to sie nadaja do tarcia chrzanu
1
ostatnio z gijon to samo kameni robil hahahahaha xdd
0
mysle ze najblizsza okazja paco aby sie przelamac nastapi 24 grudnia ;/
0
nie
1
jak malaga nawet na nasza polowe nie moze wyjsc a rakieta do defensywny gracz roberto moze troche rozruszac srodek bo denis i rafinha malo daja ...
4
denis do zmiany roberto do srodka aleix vidal na po
1
busi chlop 2 metry a pilke jak kopnie to klekajcie narody...
2
tydzien temu z gijon ogladalem kameniego takie bledy popelnial ze barca by 7-8 bramek strzelila a dzis mecz zycia 0 bledow ....
0
masche to ma jednak pecha xddd
0
albo Paco bedzie dzis tu chwalony albo zjechany rowno z trawa jak nie wygramy xddd
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
na drugim mam ze mu wygra
1
ogolnie to mam na 3 kuponach seville i wydaje mi sie ze ktorys powinien wejsc
1
city - crystal 1
atleti real 1
midles-chelsea 2
mu - arsenal 2
borusia - bayerna 1
6
sevilla ratuje kupon < 3
2
2:2 sevilla depor i pewnie sevilla jeszcze cos wcisnie maja 5-7 minut bo sedzia doliczy pewnie sporo ; D
1
sampaoli ich zmotywuje i wygraja deportivo watpie aby wytrzymalo 45 minut jak juz teraz oddychaja rekawami do tego wejdzie pewnie vitolo i zalatwi sprawe + ta bramka jeszcze im doda wiatru ;/
7
szkoda chlopa bo 2-3 lata temu robil wiatr na skrzydle razem z Mario Götze teraz niesetety wiecej czasu spedza w szpitalu pamietam jak tutaj go bardziej woleli od neymara :D
1
Pique prezesem oj wyobrazam sobie jakby takiego Tebasa oral i wszystkich ktorzy cos na barce zlego powiedza :D
1
ja tam zawsze rakiete sledze szczegolnie podczas meczu i jak ladnie pracuje w obronie to magia i jego pily niektore na druga strone boiska to magia
0
mi sie jednak wydaje ze bedziemy na 5 miejscu w rankingu
16
łokieć pieta nie ma klienta .
3
krychowiak jest za cienki na psg sevilla to bylo max chociaz mysle ze w arsenalu jak wenger gra na dwoch spd to by sie odnalazl
0
kto by sie spodziewal ze tak szybko sie zgra i bedzie w pierwszej jedenastce gral regularnie oczywiscie kontuzje pique mathieu to wymusily ale teraz nie wyborazam sobie naszej jedenastki bez samuel super zawodnik a przy pique stanie sie jeszcze lepszy ! wroca pique i mathieu powinno byc lepiej beda wieksze rotacje w obronie i mniejsze ryzyko kontuzji
0
w cs go jak wpisze fps max 150 to szarpie jeszcze bardziej niz przy 250-350 fps dxdd