16 lutego 2026, 22:21
0
Kogo kryłes panie Martinie?
16 lutego 2026, 22:20
Jak, kur*a, jak?
16 lutego 2026, 22:19
O wejdzie wasz Roony xD
16 lutego 2026, 22:18
1
Cubarsi ale poszedł!!!!
16 lutego 2026, 22:17
Jak to nie wpadło wtf
16 lutego 2026, 21:48
O nieee czemu tak
16 lutego 2026, 21:47
Nic nie gra a i tak po jego zagraniu karny. Cały Yamal.
16 lutego 2026, 21:43
Nie ma jakiegoś negreiry od słupków? Żeby kąt miały inny może?
Przygotujcie się że mamy sezonowy dołek nr 2. Jeśli znowu wrócimy po nim do formy jak rok temu to puchar króla i chwilowa utrata lidera jest dosyć wysoką, ale akceptowalną ceną.
16 lutego 2026, 21:39
2
@Virusk3 usuń konto
16 lutego 2026, 21:38
Strzelaj chłopaku złoty
16 lutego 2026, 21:20
@barcelonaLM a no właśnie :)
16 lutego 2026, 21:14
@barcelonaLM nieprawda, Chiny mają jeden brązowy więcej
12 lutego 2026, 23:00
Yamal przynajmniej 3 kartki zrobił na sobie
12 lutego 2026, 22:56
Mam dość De Jonga, naprawdę
12 lutego 2026, 22:51
4
Co za tragiczny, irytujący i męczący wieczór.
12 lutego 2026, 22:48
O Lenglet się pojawił xD
12 lutego 2026, 22:45
I bez Erica na rewanż
12 lutego 2026, 22:41
6
Pięknie zatrzymali nam momentum tym sprawdzaniem na VARze
12 lutego 2026, 22:33
@marcin9185 tak bo wcale nie jest to z korzyścią ndlw drużyny xD daj sobie spokój
12 lutego 2026, 22:30
No ta jeszcze on xD
12 lutego 2026, 22:22
Dobra. Spalony to spalony. Cisnąć ich dalej
12 lutego 2026, 22:14
Ale fart XD brawo. REMONTADA ES POSSIBLE
12 lutego 2026, 22:11
Jaki ojciec taki syn - debil. Prosta noga bez piłki
12 lutego 2026, 21:48
3
Z kim się przełamać jak nie z nami xD
A jednak umie strzelić
12 lutego 2026, 21:44
Lamine odzyskuje blask
12 lutego 2026, 21:37
5
Ależ Hansi ma jaja, kocham go XD
12 lutego 2026, 21:36
Dopóki mamy Hansiego na ławce awans jest sprawą otwartą.
12 lutego 2026, 21:34
To jest jak to mawia młodzież masakracja
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Kogo kryłes panie Martinie?
0
Jak, kur*a, jak?
0
O wejdzie wasz Roony xD
1
Cubarsi ale poszedł!!!!
1
Jak to nie wpadło wtf
0
O nieee czemu tak
0
Nic nie gra a i tak po jego zagraniu karny. Cały Yamal.
0
Nie ma jakiegoś negreiry od słupków? Żeby kąt miały inny może?
0
Przygotujcie się że mamy sezonowy dołek nr 2. Jeśli znowu wrócimy po nim do formy jak rok temu to puchar króla i chwilowa utrata lidera jest dosyć wysoką, ale akceptowalną ceną.
2
@Virusk3 usuń konto
1
Strzelaj chłopaku złoty
0
@barcelonaLM a no właśnie :)
0
@barcelonaLM nieprawda, Chiny mają jeden brązowy więcej
0
Yamal przynajmniej 3 kartki zrobił na sobie
1
Mam dość De Jonga, naprawdę
4
Co za tragiczny, irytujący i męczący wieczór.
0
O Lenglet się pojawił xD
0
I bez Erica na rewanż
6
Pięknie zatrzymali nam momentum tym sprawdzaniem na VARze
0
@marcin9185 tak bo wcale nie jest to z korzyścią ndlw drużyny xD daj sobie spokój
1
No ta jeszcze on xD
1
Dobra. Spalony to spalony. Cisnąć ich dalej
0
Ale fart XD brawo. REMONTADA ES POSSIBLE
0
Jaki ojciec taki syn - debil. Prosta noga bez piłki
3
Z kim się przełamać jak nie z nami xD
0
A jednak umie strzelić
0
Lamine odzyskuje blask
5
Ależ Hansi ma jaja, kocham go XD
4
Dopóki mamy Hansiego na ławce awans jest sprawą otwartą.
0
To jest jak to mawia młodzież masakracja