0

Kogo kryłes panie Martinie?

0

Jak, kur*a, jak?

0

O wejdzie wasz Roony xD

1

Cubarsi ale poszedł!!!!

1

Jak to nie wpadło wtf

0

O nieee czemu tak

0

Nic nie gra a i tak po jego zagraniu karny. Cały Yamal.

0

Nie ma jakiegoś negreiry od słupków? Żeby kąt miały inny może?

0

Przygotujcie się że mamy sezonowy dołek nr 2. Jeśli znowu wrócimy po nim do formy jak rok temu to puchar króla i chwilowa utrata lidera jest dosyć wysoką, ale akceptowalną ceną.

2

@Virusk3 usuń konto

1

Strzelaj chłopaku złoty

0

@barcelonaLM a no właśnie :)

0

@barcelonaLM nieprawda, Chiny mają jeden brązowy więcej

0

Yamal przynajmniej 3 kartki zrobił na sobie

1

Mam dość De Jonga, naprawdę

4

Co za tragiczny, irytujący i męczący wieczór.

0

O Lenglet się pojawił xD

0

I bez Erica na rewanż

6

Pięknie zatrzymali nam momentum tym sprawdzaniem na VARze

0

@marcin9185 tak bo wcale nie jest to z korzyścią ndlw drużyny xD daj sobie spokój

1

No ta jeszcze on xD

1

Dobra. Spalony to spalony. Cisnąć ich dalej

0

Ale fart XD brawo. REMONTADA ES POSSIBLE

0

Jaki ojciec taki syn - debil. Prosta noga bez piłki

3

Z kim się przełamać jak nie z nami xD

0

A jednak umie strzelić

0

Lamine odzyskuje blask

5

Ależ Hansi ma jaja, kocham go XD

4

Dopóki mamy Hansiego na ławce awans jest sprawą otwartą.

0

To jest jak to mawia młodzież masakracja

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?