Rhaan
Dołączył/a: czerwiec 2019
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Comentateiro moje wpisy są naznaczone ekstremalnym myśleniem xD
Czekaj muszę oddech złapać bo gnije ze śmiechu xD
Weź zluzuj bo zejde na zawał!
Ja w przeciwieństwie do Ciebie mam dystans do polityków i krytykuje wszystkie opcje, natomiast Ty stajesz w obronie her Donalda imperatora Tuska za każdym razem jak tylko możesz, 70% Twoich postów to hejt na konfe/pis i wychwalanie uśmiechniętych :)
5
@Comentateiro ale jak to! Platforma pluje na własnych wyborców? Niemożliwe! Donald taki nie jest! Przecież on by was nigdy nie okłamał xD w ogóle zabawne że musiał Cie opluć po raz 195264292 żebyś się zaczął orientować że to nie deszcz.
17
@Comentateiro cel się zmienił z karmienia mord pisu na karmienie mord platformy, obiecali zlikwidować a nie jakieś cele zmieniać. Co to w ogóle ma znaczyć, promocja Polskiego biznesu. Gdzie, jak i na jakiej podstawie?
14
@barcelonaLM Atak rakietowy Rosji na NATO miałby jak cel? Nie robi się ataku dla ataku, tak po prostu. To absurd. Dodatkowo taki atak jest bardzo kosztowny a zasoby Rosji kurczą się bardzo szybko, nie wyrabiają z tworzeniem amunicji.
Temat Tajwanu jest faktycznie bardziej złożony ale Chiny to nie jest kraj jak Rosja, oni są bardzo cierpliwi i nie chcą wojny światowej.
Armia Korei Południowej liczy 600 tyś zawodowych żołnierzy i 3.1mln rezerwy, do tego dochodzi obowiązkowe przeszkolenie cywili, sama Korea południowa ma ponad 50mln obywateli. Korea Północna ma armie liczącą około miliona żołnierzy. Tylko że wszyscy dobrze wiedzą że nie ma takiej fizycznej możliwości żeby gospodarka Korei północnej mogła taką armie utrzymać, ci żołnierze są często żołnierzami jedynie z nazwy, nie mają odpowiedniego przeszkolenia, nie mają morale i nie mają broni.
43
@barcelonaLM Nie ma aktualnie zagrożenia rozlania się konfliktu na Ukrainie na inne kraje. Rosja nie jest wstanie zaatakować NATO i nie będzie miała takiej możliwości jeszcze przez wiele lat. Aktualnie Rosjanie mają problem z prowadzeniem wojny na jednym froncie, przeciwko wielokrotnie słabszej Ukrainie posiadając jednocześnie bardzo dobre warunki do ataku w postaci chociażby bardzo długiej granicy.
Kwestia Tajwanu również jest bardzo prosta, jeśli Chiny się zdecydują na zbrojne zajęcie wyspy to Tajwan będzie bronić się sam i to się raczej skończy całkowitym zniszczeniem wyspy. USA nie będą wstanie pomóc Tajwańczykom. Chiny mają zbyt mocną pozycję w regionie by dać im odpór a USA nie może sobie pozwolić na porażkę w bezpośrendnim starciu. Sęk w tym że Chiny nie chcą zajmować wyspy zbrojnie.
Wojna na półwyspie Koreańskim dla mnie to fikcja, nie wierze w to że Korea Północna odważy się zaatakować południowych sąsiadów, oni dobrze wiedzą że nie mają szans w tym starciu. Zagłodzeni, zabiedzeni i niedozbrojeni żołnierze mieliby stanąć przeciwko dużej i nowoczesnej armii południa ?
Jedynie sytuacja Izraela i Iranu wygląda niebezpiecznie. Tam jest dużo krajów które tylko czekają na wojnę, w tym Turcja.
0
@ranger3120 zmień weterynarza i nie podawaj psu leków przeciwbólowych dla ludzi.
1
@ferdas_rawa Moim zdaniem wpadasz właśnie w pułapkę populistycznego bełkotu wyborców, oni bardzo chcą żeby można było zamieść wszystko pod dywan światopoglądu, bo to bardzo proste ale zwróć uwagę co tak naprawdę dało Pisowi władzę. Nie konserwatyzm a polityka socjalna z 500+ na czele. Co odpowiadało za upadek rządu POPSL ? Niedasizm i niespełnione obietnice. Tusk obiecywał związki partnerskie od lat, nie ma ich i nie będzie. To co naprawdę wygrywa wybory to gospodarka. To kto i jak się bogaci. Ludzie gadają jakieś bzdury że to zaściankowość pisu doprowadziła do jego upadku i że młoda Polska wybrała nowy rząd, bzdura. Konserwatywne partie czyli PiS - Konfa - PSL dalej mają większość i to sporą. Przegrana PiSu była spowodowana gigantyczną inflacją i kryzysem na granicy.
1
@ferdas_rawa tylko że w sejmie nie ma ustaw światopoglądowych, są ustawy gospodarcze. Najważniejsza ustawa w sejmie to ustawa budżetowa i tutaj nie ma opcji żeby się dogadali. Ogólnie gadanie o światopoglądzie jest dobre w programach telewizyjnych, potem przychodzi rzeczywistość i wprowadzanie nowych podatków, danin, składek, reform przepisów itd. Wszyscy ciągle mówią że PiS to taka konserwatywna partia, moim zdaniem mentalnie zacofana ale na pewno nie konserwatywna, bo gdyby było inaczej to wprowadzali by jakieś reformy konserwatywne prawda? Tymczasem przez 8 lat nie było żadnej. (Aborcja to nie była ustawa a wyrok TK)
24
@Comentateiro Ten moment w którym hejtujesz ludzi za to że demokratycznie wybierają inną opcje niż Ci się podoba i argumentujesz to obroną demokracji xD Konfa nie zrobi koalicji z PiSem bo kuźwa nie mieliby jak. Tzn co oni by tam mieli wspólnie robić? Wprowadzić batożenie gejów? Nikt do tej pory z uśmiechniętych nie może mi wytłumaczyć w jaki sposób partia która zawsze miała najmniej wspólnych głosowań z pisem miałaby nagle zrobić z nimi koalicje, a partie które nagminnie głosują tak samo - PSL, Lewica, jakoś mieliby tej koalicji nie zrobić.
Realny scenariusz przy takich wynikach jak w sondażu (który nic nie znaczy) to koalicja Po - Konfa albo Po - konfa - psl
12
@Kidd on się kuźwa sam pokonał, za każdym razem jak piłkę dostaje "REKIN" to wiem że z akcji nic nie będzie.
1
@Litman wypychany na siłę Frenkie nie przedłuży kontraktu z klubem który kocha i którego jest fanem od dziecka, dodatkowo uwielbiając żyć w tym miejscu. Tak, napewno tak się stanie.
@LeoMessiiBarcaPepa Oczywiście, w tym czasie widzieliśmy popisy takich tuzów na środku pomocy jak Eric Garcia, Kessie, Christensen. Wszyscy błyszczeli, polecam sobie przypomnieć jak kiepsko wyglądał Pedri w ostatnim sezonie Xaviego. Można wymieniać bez końca. Prawda jest taka że Frenkie nie miał okazji jeszcze pokazać jak będzie wyglądać w układance Flicka ale w tej drużynie dosłownie każdy, nie licząc REKINA zaliczył progres i wygląda lepiej niż wcześniej. Frenkie zasługuje na czas żeby pokazać co może wnieść do drużyny. Niechęć kibiców wzięła się nie z poziomu gry Frenkiego, mimo że optymalny nie był, a z nagonki medialnej i kłamstw na temat zarobków. Frenkie przed pierwszą kontuzją, w zeszłym sezonie, był najlepszym graczem Barcy, fakt nie opinia.
1
@LeoMessiiBarcaPepa Widziałeś Frenkiego pod wodzą Flicka? Oczywiście że nie, a już wyrokujesz. Casado nie został sprawdzony na tle poważnych rywali a jeżeli uważasz że Frenkie wypadł dobrze w 10 meczach to albo nie oglądasz tych meczy albo zwyczajnie nie za bardzo rozumiesz o co chodzi w piłce.
@ShawnC Olmo będzie raczej grać wyżej. Myślę że jak już to ktoś z duetu Gavi - Feenkie pójdzie na ławkę a w jego miejsce wejdzie Pedri. Olmo natomiast będzie grać jako 10tka.
10
@Kgorecki2500 ludzie zapominają że miasta w pierwszej kolejności mają służyć mieszkańcom i jeśli ktoś chce sobie rewitalizować ulicę to powinien stworzyć alternatywę, np parkingi podziemne, a nie po prostu wywalić auta z miasta i być z siebie dumnym. Juleczki z insta myślą ze wszystkie problemy świata rozwiążę komunikacja miejska. Głównie dlatego że wynajmując mieszkanie w ścisłym centrum, tramwajem bardzo łatwo dojechać do ich ulubionej kawiarni dwa przystanki dalej. Tylko ten sam mechanizm nie działa kiedy musisz przejechać komunikacją miejską z jednego końca miasta na drugi, w zimie z trzema przesiadkami jadąc łącznie ponad godzinę i tak 2 razy dziennie.
0
@LeoMessiiBarcaPepa No jakie są te ciekawsze opcje? xd Frenkie przed kontuzjami wyglądał świetnie a jeśli u Flicka wejdzie na wyższy poziom to mówimy o zawodniku klasy światowej. Aktualnie w naszym składzie jest tylko jeden zawodnik który wygrał nagrodę dla najlepszego pomocnika UEFA i to jest Frenkie. Nie mamy aktualnie żadnego dobrego DM'a i duet Frenkie - Gavi wygląda optymalnie. Do tego Casado do rotacji i od biedy Eric.
@Limaker Moim zdaniem Casado powinien rotować z Gavim i Frenkim. Chłopak dostanie masę minut nawet będąc zmiennikiem. Frenkie i Gavi wracają po kontuzjach i też nie mogą grać 90 minut w każdym meczu.
11
Gavi - Frenkie - Pedri ale to będzie chodziło.
0
@Lionel_Messi10 dziwnie tanio, 297zl za 100ml?
0
@Safrani "Polacy się nie będą składać indywidualnie" zgaduje że o to Ci chodzi, tylko że to jest bzdura, nie zmieni się sposób finansowania TVP a jedynie jego implementacja, to znaczy że dalej każdy z nas indywidualnie będzie płacić na TVP, tylko teraz zamiast płacić jakiegoś abonamentu będziemy płacić to w innym podatku, bo przecież te pieniądze CENTRALNE to są pieniądze podatników.
18
@Safrani dobrze że rząd ma swoje własne pieniądze, bo inaczej pomyślałbym że ktoś nas okłamuje.
0
@Kgorecki2500 W tym roku im faktycznie spadł do 1.5 ale jeszcze rok wcześniej mieli ten wskaźnik na poziomie 1.83, zobaczymy jak będzie dalej . W Polsce wskaźnik wynosi 1.16 i spada od lat.
0
@DonPancio Ter Stegen by to z palcem w dupie i opaską na oczach wybronił. Ta piłka przełamała ręce Peni, Facet stał w tym samym miejscu przed strzałem co w momencie interwencji, wystarczyło być zdecydowanym i zrobić ruch do piłki.
0
@Hosh Po pierwsze to dlaczego zakładasz że wyjadę do europy? Może wyjadę gdzie indziej. Po drugie, są kraje inne kulturowo które z przyjemnością przyjmą wysoko wykwalifikowanych migrantów. Mogę wyjechać do kraju gdzie będzie tanio i przyjemnie. Opcji jest cała masa, np Tajlandia. Dodatkowo nie w całej europie są tak duże problemy z dzietnością, np Czechy radzą sobie o wiele lepiej.
Kolejna rzecz którą trzeba rozważyć to sposób poradzenia sobie z problemem. Zmuszanie kobiet do rodzenia to absurd, można z problemem poradzić sobie inaczej, ale żeby to zrobić to trzeba inwestować w nowe technologie oraz być atrakcyjnym miejscem do życia dla imigrantów, ale nie imigracji socjalnej, biedoty z Afryki a dla osób wykształconych albo chociaż takich którym chce się pracować.
3
@NeroTFP1
politycy lewicy: Alkohol to zło! trzeba zakazać albo ograniczyć!
też politycy lewicy: robimy zawody w chlaniu wódy xD
5
@Hosh Wtedy się pakujesz i wyjeżdżasz. Jedyne rozwiązanie to prawdziwe ulgi podatkowe, np jak rodzina ma 3 dzieci to nie płaci podatku dochodowego.
1
@DonPancio Weź sobie powtórkę odpal, on to miał na rękach.
18
Idealnym obrazem Peni była bramka anulowana po spalonym. Facet dostaje lekki strzał w środek bramki, kładzie się jak parodysta i nie potrafi zbić prostej piłki do boku.
0
Trzymanie Peni w bramce to jest znęcanie się nad człowiekiem, przecież on na samą myśl o bronieniu jest obsrany i ma stan przed zawałowy. Chłopak na zawał zejdzie niedługo.
2
Jaki ręcznik xD
1
To jest niesamowite jak ludzie kwestionowali Flicka przez epizod w kadrze. Facet prowadził Bayern i gromił rywali, teraz przejął skład z gówna i dykty i okazuje się że od 10 lat nie oglądaliśmy tak dobrej Barcy.
1
Przy każdym wyjściu tego ręcznika mam zawał serca
1
@insp1re ktokolwiek, mógłby wystawić dodatkowego stopera, dm'a, LO, obojętne! Granie z Ferranem to dosłownie granie w 10.