Rhaan
Dołączył/a: czerwiec 2019
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@clyde ale bzdury gadasz xD zaraz do składu wróci Olmo i Gavi, Frenkie też będzie często grać. Praktycznie wszyscy zawodnicy pod wodzą Flicka wyglądają lepiej więc nie wiem dlaczego twierdzisz że Frenkie nie wejdzie na wyższy poziom.
0
@Hindus to jest taki sam dm jak Casado, nie mamy innego
0
@clyde Ależ Cie boli ten Holender xD rozumiem że w tej chwili mamy na jego pozycji Casado i to by było na tyle.
0
Czyli Frenkie znowu dostanie 5-10 minut albo wcale. Można więc zakładać że nie będzie gotowy ani na Bayern ani na Real
0
@kanver_ no bez jaj, Potencjalnych kontuzji nie liczymy.
7
Z wszystkich przewidywań przed sezonem najbardziej mnie zdziwiło jak Ćwiąkała powiedział że Lewy strzeli ok 15 bramek w lidze xd mamy 12 w październiku
1
Dzisiaj nie ma w składzie nikogo kogo nie miał Xavi a różnica poziomów to kosmos.
5
Ależ mi Casado imponuje, świetnie gra
1
@Adx555 jaki naciągany? Wjechał mu kolanem w łydke
0
@FcPortoFan1999 kto wie kto wie, chociaż póki co to na gwiazdę trenerki rośnie Jop.
1
@Pawel13sz moim zdaniem trzeba czekać z wymianą bramkarza to kompromitacji Peni. Inaczej drużyna mogłaby by poczuć że trener nie traktuje wszystkich uczciwie i okłamuje piłkarzy. Mówił że ufa Peni więc do póki ten nie da mu powodów do zmiany decyzji to powinien bronić.
0
@FcPortoFan1999 no wyniki do nich podobne. Chociaż Rude wygrał przynajmniej jakiś puchar.
0
@ViscaelBarca2007 jeżeli przyjmiemy że to są prawdziwe zarobki to patrząc przez pryzmat odroczonej kasy i kontraktu jeszcze z czasów Bartomeu to wcale nie zarabia dużo moim zdaniem. Ok 14ml brutto za rok bez bonusów.
0
Tak sobie patrze na wyniki Sevilli i mam wrażenie że w tym sezonie wzorują się na Wiśle Kraków, liczba czerwonych kartek w ich meczach jest imponująca
0
@ViscaelBarca2007 ile ja się kłóciłem tutaj z ludźmi o te zarobki to moje… Capology często takie bzdury podaje że naprawdę trzeba chcieć żeby w to uwierzyć. To co teraz piszą dalej moim zdaniem zawyżone, już nie wspominając o tym że bonusy często nie są gwarantowane.
0
@AFA nie jest zaliczany do największych klubów na świecie aktualnie. 2 mistrzostwa Włoch w ostatnich 14 latach. Nie płacą też najlepiej, skład mocno przeciętny. Nie powiem że to słaba drużyna ani mała ale bliżej im Atletico niż do Barcy i Realu. Nie jest to też poziom Liverpoolu Bayernu czy City.
I żeby nie było, nie deprecjonuje ich, stwierdzam jedynie że jest różnica między absolutną światową czołówką a klubami dużymi. Tak naprawdę nawet Barca, gdyby nasze problemy potrwały jeszcze 10 lat, nie zaliczałaby się do światowego ścisłego topu. W sumie to do przyjścia Flicka nie uważałem nas za taką drużynę w ostatnich 3-4 latach.
3
@MesQueUnClub96 po co stosujesz logikę tam gdzie ludzie bredzą na podstawie highligtów i narodowości. Na la bambie co 3 dni ktoś musi napisać że Lewy jest słabszy od Rasiaka i wzdychają do napastników którzy walą seryjnie po 2-3 bramki raz na 3-4 miesiące. Nie ma co traktować takich opinii poważnie a Lautaro gdyby był takim wielkim talentem to już dawno odszedłby z Interu.
0
@Pedri16Future na świecie zawsze byli chorzy ludzie, po co się w ogóle odnosić do tego?
0
@notrac ależ oczywiście że tak! Jeżeli w ogóle coś powstanie, chciałem jednak być łaskawy i pokazać wariant optymistyczny.
1
@mkord ten projekt najprawdopodobniej w ogóle nie ruszy a w przyszłym budżecie pewnie dodatkowych nie będzie. Tutaj chodzi tylko o to żeby można było powiedzieć swoim wyborcom że coś zrobili. Żadnego projektu jeszcze nie ma a co dopiero mówienie o rozpoczęciu budowy.
Chodzi mi jedynie o skale, mówią o sukcesie pomimo że w praktyce nawet gdyby projekt ruszył to jest on nieodczuwalny z perspektywy ogólnokrajowej.
@siuuu Prawie dobrze zrozumiałeś, wynajmować będą wiadomo komu, po znajomości, jak akurat znasz kogoś z urzędu to dostaniesz.
1
Lewica z dumą głosi że zabezpieczyli aż 3.5mld zł w budżecie na budowę mieszkań na wynajem! Z ciekawości policzyłem sobie ile mieszkań za tą kasę można wybudować w sektorze prywatnym który oczywiście jest bardziej efektywny.
Średnia cena budowy 1m kw. w pierwszym kwartale 2024 roku wynosi 6386zł [dane z GUS]
Daje nam to wybudowanie ok. 550k m kw. powierzchni mieszkalnej
Średnia pow. mieszkania w zabudowie wielorodzinnej w 2024 roku wynosi 52m kw. [dane z GUS]
dzielimy sobie jedno przez drugie i wychodzi nam ok 10500 mieszkań na całą Polskę.
Dużo czy mało? Żeby odpowiedzieć sobie na to pytanie trzeba spojrzeć na to ile mieszkań buduje się w sektorze prywatnym. W 2023 roku wybudowano 220 tyś mieszkań :)
Oznacza to że wielki program mieszkaniowy lewicy z którego są tak dumni a który ma nas kosztować 3.5mld zł, nie odpowiada nawet za 5% rocznej budowy mieszkań w Polsce! Mało tego, to są wartości rynkowe, a jak wszyscy wiemy państwo nie buduje według zasad rynkowych tylko drożej, no bo jakby było rynkowe to jak się nachapać na koszt podatnika? Oznacza to że to moje trochę ponad 10k mieszkań to wartość optymistyczna.
2
@Comentateiro nie zdejmą jej immunitetu przecież. Grockiemu ile lat mieli postawić zarzuty i nic z tego nie wyszło. Nie wspominając już o mobbingu w jego kancelarii która również została udowodniona.
2
@MesQueUnClub_87 jak się nie dowiemy jak już wiadomo? Zaawansowana astronomia w połączeniu z niewolniczą pracą. Transport materiałów odbywał się nieistniejącymi już rzekami.
Sprawa wyjaśniona, kapłani w starożytnym egipcie potrafili dokładnie wyliczyć kiedy będzie zaćmienie i wylew nilu, dlatego potrafili też dokładnie określić kierunki.
1
@bartekvisca ja to bym polecał poczekać na sąd a nie wyrokował samemu. Sprawę ma za potencjalne przekręty na vacie ale czy tak było naprawdę to się okaże. Równie dobrze ta „optymalizacja” była legalna, nie wiemy tego.
0
@michal26 To jest wróżenie z fusów, największy przepływ poparcia jest między konfą a 3D a większość wyborców PSL woli PiS od PO, dlatego nie rozumiem dlaczego twierdzisz że wyborcy 3D mieliby opór do oddania głosu przeciwko PO.
0
@Kgorecki2500 krytyka polityczna to lewicowa redakcja a ten sondaż wygląda jak wygląda bo niezdecydowani stanowią aż 11%
Ogólnie takie odchylenia to w sumie norma, realnie mają pewnie kilka pkt % mniej.
0
@MesQueUnClub_87 Nie no prosty biznes, trzeba tylko ogarnąć milion osób które kupi los xD
1
@Trojanek23 Ci ludzie są dokładnie tak samo odklejeni jak Ci którzy już faceta skazali :) Ciekaw jestem jaki będzie wyrok ale ogólnie "grupa przestępcza" brzmi bardzo poważnie a chodzi o to że wyłudzali vat xd
W ogóle to zabawne, typ jest z otoczenia które jest dosłownie mafią a finalnie chcą uwalić go za podatki. Taki nasz Polski Al Capone
0
@Encore Pewnie nie na długo, jego historia kontuzji to jest jakiś dramat. Ten chłopak od początku wypadał co chwile, właściwie za każdym razem jak wracał do formy to od razu kontuzja. Mega szkoda, jakby odjąć od niego toksycznego ojca to mega dobry zawodnik. Dobry obrońca z kapitalnym podaniem, widać też było poprawe w rzucie za 3, myślę że on miałby potencjał do skuteczności na poziomie 40%+. Tylko te kontuzje, chora presja którą miał od samego początku i te buty... Podobno były tak fatalne że potrzebował 4 par na jeden mecz.
0
@Comentateiro moje wpisy są naznaczone ekstremalnym myśleniem xD
Czekaj muszę oddech złapać bo gnije ze śmiechu xD
Weź zluzuj bo zejde na zawał!
Ja w przeciwieństwie do Ciebie mam dystans do polityków i krytykuje wszystkie opcje, natomiast Ty stajesz w obronie her Donalda imperatora Tuska za każdym razem jak tylko możesz, 70% Twoich postów to hejt na konfe/pis i wychwalanie uśmiechniętych :)