2

@Jakchcesz ja od ponad roku twierdze że Balde nie tylko zatrzymał się w rozwoju ale wręcz uwstecznia się. W ogóle mnie nie przekonuje, nie ma dośrodkowania, podejmuje kiepskie decyzje, kiepsko broni. Nawet już nie jest tak dynamiczny na pierwszych metrach.

35

@Comentateiro ale mnie wkurwia takie pier*****e. O prawach kobiet można mówić, to jest spoko, o prawach mężczyzn nie, no bo co, ciota jesteś? Płakać będziesz? Toksyczna męskość jest zła, no ale jak nie jesteś toksycznie męski to „ciota i pedał, haha płacze w necie”. A najbardziej mnie wkurza jak to mówi taki pseudo liberał jak Ty. Wolność dla naszych, więzienie dla waszych. Takich jak Ty nazywa się Incel, białorycerz i spermiarz.

Faceci są dyskryminowani w Polsce w wielu obszarach, a zwłaszcza w wymiarze sprawiedliwości i sądach, z sądem rodzinnym na czele i każdy ma prawo sprzeciwiać się takim sytuacjom.

2

@Kgorecki2500 Ohoho no to widzę że pierwsze posłanki połasiły się na stołki. Ciekaw jestem kto następny ale widać że mamy rozpad, czyli lewica spada pod prób. Razem ma realne poparcie na poziomie 2-3% a cała lewica razem to okolice 6-8%

0

Brazol ma już 17g/a w tym sezonie xd mamy pździernik! Dla porównania, w zeszłym sezonie miał 23!

Ja nie wiem co Flick z nim zrobił, on dalej nie ma dryblingu więc to nie jest typowy Barceloński skrzydłowy ale wszystkie inne aspekty gry ma tak podkręcone że aż szczęka opada. Pierwszy kontakt z piłką, wykończenie, strzał, podanie. No po prostu potwór. To jest forma na złotą piłkę, oczywiście jeśli wygramy coś i utrzyma taką dyspozycje.

1

@Misiusessi onet bredzi, ogólnie to wygląda tak że większość swing states jest w granicy błędu statystycznego ale mówi się że Trump ma przewagę. Kamala wygrywa tylko w sondażach ogólnokrajowych które nie mają żadnego znaczenia.

3

@gukwa gdzie Rijkaard a gdzie Flick xd Niemiec to klasa sama w sobie, topka światowa trenerów.

0

@Trojanek23 no bardzo dobrze xd ja się mega cieszę z wygranej ale zdania co do Fermina nie zmieniam :) pierwsze 20 minut nie istnieliśmy między innymi przez słabą kontrolę w środku. Ja o wiele bardziej wole w tym miejscu Olmo i Pedriego i jestem pewien że galowa jedenastka będzie właśnie z nimi :)

8

@kanver_ po co nam wieczór psujesz xd

2

Flick to jest prze kocur. 3:1 do przerwy z Bayernem grając z ręcznikiem na bramce!

2

Środek pola nie istnieje a bramkarz nie pomaga

2

Ciężko budować akcje jak bramkarz za każdym razem wali prosto pod nogi piłkarzy Bayernu

2

Tak w kwestii Peni, znowu można powiedzieć że to nie jego wina. Tylko dobry bramkarz musi czasem wyciągnąć coś ekstra. Penia puszcza wszystko co leci w bramkę i nie jest podaniem do bramkarza.

0

tak jak myślałem Fermin nie istnieje w tym meczu. Niby dopiero 10 minuta ale to nie jest zawodnik który wzmacnia środek pola. On świetnie atakuje pole karne, niestety w tym meczy za dużo nie atakujemy

0

@Trojanek23 super ale w meczu nie liczy się tylko ciąg na bramkę.

7

A jednak Fermin w 1, obym się mylił ale no akurat on mnie nie przekonuje. Dobry joker ale dużo tracimy przy rozegraniu.

2

@abram3k jest taka opcja ale moim zdaniem to będzie bardziej wyglądać tak:
Olmo
Pedri Casado

11

@Kgorecki2500 Dobrze że wytłumaczyli widzom co mają myśleć bo jeszcze by sami wnioski wyciągnęli!

17

W ogóle nie wierze w to że Fermin zagra od 1 minuty.

0

@esem91 Podobno zarabia 38mln euro. Oczywiście że będzie w kadrze.

34

Dwie najgłupsze rzeczy które można zrobić grając z Real to

1. zesrać się przed nimi
2. bronić wyniku

Ich trzeba prać i patrzeć czy równo puchną.

1

@challenger Żebyś otrzymał ode mnie argumenty musiałbym najpierw mieć tekst i stanowisko z którym mógłbym polemizować, zamiast tego mam stek bzdurnych wniosków wyciągniętych na bazie filmików z twitera i pseudo logiki opartej na antypati i plotkach.

1

@lukkobe Dobra chłopie bo szkoda czasu na Ciebie. Jeden filmik, mam nadzieje że nie zostanie on usunięty:



wyszedł rok temu, jak to nie jest według Ciebie komunikatywny Hiszpański to ja nie mam pytań. Jeżeli zweryfikowanie czegoś tak prostego jak to czy ktoś mówi po Hiszpańsku Cie przerasta, to nie mam sił sprawdzać reszty Twoich "ARGUMENTÓW".

1

@lukkobe nie, w artykule nie ma dużo racji, jest dużo uprzedzeń i argumentów pod tezę opartych na domysłach, przypuszczeniach i plotkach.

3

@addept No i po co odnosić się do faktów i logiki? To nie dobra jest, pan redaktor sobie wymyślił argumenty a Ty chamsko chcesz je weryfikować. Pan redaktor najlepiej wie co myślą piłkarze, ile zarabiają i co o nich myśli trener.

0

@insp1re Artykuł jest tak beznadziejny że podziwiam Cie że w ogóle chciało Ci się go skomentować. Nagonka medialna szwagrów zrobiła swoje.

1

Opcja 2 to tak naprawdę niewiadoma, De Jong ma aktualnie 2x po 10 minut w tym sezonie i ma wyjść jako starter na Bayern? Jeżeli Frenkie jest w formie to oczywiście że 2 opcja lepsza ale w sytuacji jaka jest to moim zdaniem optymalne zestawienie to Olmo - Pedri - Casado.

2

@Cvzx nie zdziwię się jak Gavi wyjdzie obok Casado i Pedriego.

2

@ali3gator oby, no ale kto jak nie Flick może nas na Bayern przygotować

0

Śmietankowi to tam kij, łatwy mecz, oni grają na poziomie Barcy Xaviego, ale Bayern mnie mega ciekawi, oni mają formę jak my, ładują tony bramek.

1

@Kengo no chyba przesadzasz trochę. Pamiętam jak sie wszyscy jarali rok temu rekinem, bo z ławki kilka razy piłka się od niego odbiła i wpadła do bramki. Potem zagrał od 1 minuty i był problem.

Dzisiaj jedna bramka po 2 rykoszetach i jedna bramka po dobrym dośrodkowaniu ale jednak przypadkowa. Do tego przeciwnik już miał dość. Torre ma cały czas problem z prostymi błędami i z utrzymaniem się przy piłce. Te aspekty musi poprawić a nie g/a.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?