Rhaan
Dołączył/a: czerwiec 2019
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@Coutinho007 Endrick jest o lata świetlne lepszy od Roque xd jest też chyba 2 lata młodszy. Oczywiście jeszcze nie jest gotowy ale widać w nim potencjał, natomiast Roque za 2 lata wróci do Brazylii.
3
To jak City jest zależne od Rodriego jest przerażające. 50% potencjału tej drużyny poszło się je*** po jego kontuzji.
1
@kamyk_23 nie no oczywiście, Polska została tak rozmontowana że trzeba sobie w dupę prawo i konstytucję wsadzić. W imię większego dobra! Oczywiście Tusk może łamać prawo bo jest dobry, Pis nie mógł łamać prawa bo był zły! Kocham tą logikę!
Pis zrobił wiele złego ale oni robili to legalnie, czy Ci się to podoba czy nie, mieli większość i mieli prezydenta. Wina systemu że był tak napisany, tymczasem PeŁo ma w dupie prawo i konstytucje, ogłosił się wielkim imperatorem, dobrym carem którym gniewem rządzi całym państwem. To jest poziom Putina i jeśli tego nie widzisz to sorry ale jesteś politycznym fanatykiem. PO dosłownie olewa wyroki SN i otwarcie zapowiada łamanie prawa i jeszcze obiecuje że będzie łamał jeszcze bardziej! A Ty mówisz o jakimś naprawianiu państwa? Jak PO straci władze to nowa władza może stwierdzić że wszystko co zrobili poprzednicy było nielegalne i tyle.
13
@Roobo w kraju w którym można normalnie zlać wyrok sądu najwyższego, powiedzieć że TK nie istnieje i ogólnie podcierać sobie dupe prawem. Traktując gniew premiera jako najwyższy akt prawny, dziwi Cie że złamali jakieś prawa jednego człowieka? Równie dobrze mogą go wsadzić do pierdla na 10 lat bez rozprawy a i tak nikt nie pierdnie.
0
To nie jest poziom Barcelony. Ludzie często mówią że łatwiej jest atakować w Barcelonie ale to nie do końca prawda. U nas miałby 2x mniej miejsca i czasu na każde zagranie, widać po Fatim i Ferranie że gra w ataku Barcy wcale taka prosta nie jest.
0
@Greenalley Według danych podawanych tydzień temu w 23 milionach jest odroczona kasa, dokładnie to napisałem, więc nie dostaje 32mln. Dostaje 23 mln brutto.
1
@Hindus czyli stabilnie, to dobrze. Młodzi zawodnicy potrzebują stabilizacji.
0
@RKS1979 Jprdl kolejny. Ile razy można prostować? Frenkie nie zarabia ponad 30mln brutto. Najbardziej aktualne informacje mówią o 23mln brutto już z wliczonym odroczonym wynagrodzeniem.
0
Jak tam nasz tygrysek? Bo widzę po statystykach że w 58 minut zaliczył 4/6 podań i zrobił zjazd do bazy.
2
Co się odwaliło w meczu Atletico xd patrze na statystyki i to był jakiś gwałt.
1
@Sulimo tak kibole to patusiarstwo straszne, ale jeżeli uważasz że inni tego nie robią to masz niezłą odklejke. Każdy duży klub w Polsce chwali się co mecz flagami które ukradli, bojkotowany jest jeden.
12
@Comentateiro Bo jesteśmy tak zacofani że mieliśmy przez x lat praktycznie zagwarantowany wzrost gospodarczy, tylko że to się kiedyś skończy a nasza klasa polityczna robi wszystko pod kolejne wybory i nie ma problemu żeby dojeżdżać inwestycje i naukę. NCBR został zarżnięty bo trzeba było upchać gdzieś kolejnych partyjnych nominatów.
1
@BorzyKrzys najważniejsze że wygrali konkursy co nie? A że w konkursie punktowali najbardziej znajomości a nie kompetencje to co innego. W końcu pan Józefaciuk sam powiedział że jeżeli partyjni delegaci nie są z jednej partii a z całej koalicji rządzącej to już nie ma upartyjnienia!
0
@Szklaner gdyby tak każdego posła ganiono za błędy jak Memtzena to Polska polityka byłaby najlepsza na świecie, dzisiaj niestety jest tak że czepiamy się kogoś o jakąś pierdołę a innych zostawiany w spokoju za o wiele gorsze rzeczy. To że minister Kloska i wiceminister Zielińska nie dostały dymisji to jest skandal. Można tak wymieniać bez końca w sumie.
4
Widzę że tutaj bardzo pilna dyskusja o tym czy Memtzen wyciągnął kartę czy jej nie wyciągnął, ja mam trochę inną sprawę. Czy uśmiechnięci mogą poprosić Tuska żeby się wściekł i naprawił to co jego łebki zepsuły w NCBR? Jeszcze jest szansa że jak się ładnie tych ludzi przeprosi i dofinansuję to oni wrócą. Wydaje mi się że dożynanie polskiej nauki, w szczególności AI jest trochę ważniejszym tematem niż to czy pan Sławek zdążył wyjąć kartę do głosowania w sprawie pani Matysiak.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@FcPortoFan1999 jakby autora zamienić na Lisa to by było przedawnienie :)
1
@Seledynowy najpierw musi się odblokować bo widać było że nie czuł się pewnie. Bał się posyłać długich piłek i wchodzić w pojedynki.
0
@marcin62 nikt go nie kupi przecież
0
Nie martwi mnie forma Frenkiego bo ciężko oczekiwać że po 5 miesiącach będzie w życiowej formie ale mam wrażenie że Frenkie boi się zagrywać mocniej piłke.
2
@Lisek jak widać dla Ferrana nawet poranna rozgrzewka jest wyzwaniem.
0
@kanver_ tak samo jak nam wyszło bokiem jego odejście? :) Arsenal jest zwyczajnie klase lepszym zespołem.
2
@Gibbon_FCB Pedri ma dopiero 21 lat xd
3
Ferran to jest drugi SR, będzie siedział u nas do usranej śmierci.
0
@Messibestplayerintheworld licze że zagra ktokolwiek byle Ferrana nie oglądać.
0
@zodiak_10 pomyśleć że gdyby nie odszedł to dzisiaj pewnie Xavi dalej by był trenerem… dzięki Ci Ousman!
0
@Mitch_Atleta Patrz i nawet on ograł Xaviego xd
0
@kpiarz ratuje go żółta kartka, przynajmniej kiedyś tak było w jakiś rozgrywkach. Że komitet sędziowski może ukarać zawodnika po meczu tylko jeśli zawodnik nie został ukarany przez sędziego, nie może jednak zmienić jego decyzji, np z żółtej na czerwoną.
6
@Reviven kibice realu to często zakompleksione osoby z problemami, dla których najważniejszy jest wynik. Bo na koniec dnia mogą powiedzieć że "wygrali". Mogą nawet strzału nie oddać na bramkę, ba mogą nawet wygrać walkowerem, dla nich to będzie najważniejszy moment tygodnia. Większość pewnie nawet meczy nie ogląda.
0
@LaKnightYeah2000 zaliczył już 3 remisy a mamy dopiero 8 kolejek. Rok temu w całym sezonie zaliczyli 8 remisów i 1 porażkę.