Rhaan
Dołączył/a: czerwiec 2019
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
13
Ide o zakład że wystarczy ściągnąć Ferrana i dać tam kogokolwiek, a nasza gra zacznie wyglądać o niebo lepiej. Ferran nie tylko nie daje nic w ataku, on dodatkowo co chwile głupio traci i popełnia proste błędy.
1
@clyde nie przesadzasz czasem? Chciałbyś mieć takiego Ferrana u siebie w drużynie?
1
Jak ja szanuje Kounde za to że każdym razem jak widzi przed sobą Ferrana to zatrzymuje się i cofa do stoperów xD
3
30 minut i 7 strat Ferrana przy absolutnym zerze w ofensywie.
0
Nie wierze w to że mając na boisku Garcie i Ferrana cokolwiek ugramy. To jest jak granie w 9 i nie winie za to trenera bo najwidoczniej nikogo lepszego nie było dostępnego do gry.
0
@NoswaR dlaczego nie? Przecież Fati już ponad tydzień temu zagrał.
0
Ja już dawno straciłem wiare w Ansu ale jak on musi być słaby skoro przegrywa z Ferranem? Ja mam wrażenie że Ferrana Grosicki by spokojnie ze składu wygryzł.
0
@FcPortoFan1999 magia, wywalili parodystę i nagle 5:0 można wygrywać w lidze
0
@Kapitan hawk no można się czepiać republiki o wiele ale akurat raz napisali prawdę.
2
@Matheu12 wyceny z transfermarkt to nie są profesjonalne wyceny tylko wysrywy wolontariuszy. No chyba że odnosisz się do jakiegoś innego portalu.
2
@mcsarna 3 mecze do przerwy reprezentacyjnej. Potem powinien wrócić Frenkie Gavi i Olmo. Trzeba wytrzymać, zwłaszcza że jest szansa powiększyć przewagę nad Realem
2
@MichuZ44 Ej a może on nie wie że film z napisami też ma dźwięk?
1
@karolup nie ma Makembe a Kotletico kapitalnie broni, moim zdaniem jest duża szansa na remis. Postawienie na Śmietankowych to moim zdaniem duże ryzyko.
0
@Arden no ja myślę że chodzi jednak o zastępstwo Lewego a nie zmiennika. Przecież Lewy ma 1.5 roku kontraktu i potem raczej zakończy karierę albo pójdzie odcinać kupony w Arabii czy MLS.
0
@arasz1819 no jak widać nawet nie wiesz co powiedział więc szkoda tracić czas na Ciebie
4
Uwielbiam polskich polityków. Jednego dnia wyzywają Bosaka za to że powiedział że nie wierzy w to że liczba ofiar powodzi w Polsce wynosi 7 osób i tego samego dnia, nagle służby zaczynają zwiększać tą liczbę :)
0
@Pedri16Future ciekawe czemu nie nagrywa o polakach w Realu.
0
@4drian0 Nie ma co tego porównywać, oczywiście gra jest świetna ale zapewne lwia część sprzedaży napędzana jest rynkiem Chińskim. Nie ma w tym oczywiście nic złego, warto jednak wracać uwagę na takie rzeczy.
Moim zdaniem Elden Ring jest o niebo lepszą grą ale ja zwyczajnie jestem zakochany w tej grze.
0
@ShawnC różnica jest taka że w meczu Realu, sędzia oszczędzał piłkarzy Realu, minimum 2 czerwa powinny być, natomiast w naszym meczu z Getafe sędzia oszczędzał przeciwnika.
0
@Czarny_ck no nie, MATS nie miał skuteczności interwencji na poziomie 56% tylko w najgorszym momencie utrzymywał ponad 70%, Penia tracił średnio prawie 2 gole na mecz, MATS pod formą jest przy nim jak Messi przy Grosickim.
1
@Czarny_ck Bramkarz wpływa na grę lini obrony, chcesz mi powiedzieć że facet miał pecha i obrona magicznie zaczęła grać o wiele gorzej jak w bramce stał Hiszpan, i zaraz po tym jak wrócił MATS to się poprawili. To wszystko to był czysty przypadek. Przypomnijmy, skuteczność interwencji na poziomie 56%, co drugi strzał to bramka. Skuteczność ręcznika a nie bramkarza Barcelony.
8
Miał szansę w zeszłym sezonie, bronił kilka miesięcy i udowodnił wszystkim że nadaje się do noszenia piłek na treningu i niczego więcej. Gdyby prezentował chociaż przyzwoity poziom, ba gdyby chociaż był niewiadomą jak w zeszłym sezonie, to nikt by dzisiaj nie mówił o ściąganiu bramkarza. Nikt się jednak nie spodziewał że zostaniemy z tym ręcznikiem na rok.
2
Musimy się szykować że dzisiaj przegramy mecz z Getafe, ale spokojnie, to taki tajny plan Flicka. Penia ręcznik wpuści z 5-6 bramek i Wojtek patrząc w jakiej dupie jesteśmy zlituje się i dla swojego przyjaciela polaka rodaka Robercika Lewandowskiego, zgodzi się na last dance i robimy tryplet. Nie zmyślam tak będzie.
16
@MOLESTA Dudek w Realu nie grał, ona tam jedynie był
0
@BorzyKrzys czysta woda.
18
Podsumujmy to, w jednym meczu Real dostaje karnego za faul na Endricku który miał miejsce poza polem karnym, a w następnym meczu Endrick kopie przeciwnika w krocze z premedytacją, poza grą i nie dostaje czerwonej kartki? Mamy jakiś tydzień dobroci dla zwierząt czy o co chodzi? Bo nie potrafię w żaden sposób uargumentować ostatnich kilku meczy realu. Belingham który nie dostaje czerwa za wyzywanie sędziego, naciągane karne z dupy. Mamy dopiero wrzesień a Real już ma na koncie z tuzin kontrowersyjnych decyzji na swoją korzyść.
3
@michaelson8 NEGREIRA NEGREIRA RAAAASIIIIZZZZZMMMMM.
0
@kanver_ Ogólnie typowy poziom sędziowania w la liga ale pamiętajmy że tygrysek gra bardzo podobnie i już kilka razy prawie wyleciał w 10 minut po wejściu.
Tak BTW to zagrał mecz poniżej krytyki.
0
@Sulimo Jakie długi? Wisła ma największy budżet w 1 lidze( ewentualnie top 3) i jeśli tego nie ogarniasz to Twój problem, taka jest rzeczywistość.
O jak ja uwielbiam to zwalanie na piłkarzy zawsze, w Barcie teraz też tak było, Xavi wspaniały tylko piłkarze źli, przyszedł Flick i ze słabszą kadrą kręci wyniki 3x takie jak Xavi, zresztą nieistotne wyniki, chodzi o styl gry. Moskal potrafi jedynie rzucić piłkę i grajta panowie. Koniec planu na mecz, facet pracuje już jako 1 trener od 12 lat ponad, jakoś dziwnym trafem nikt go z Esy nie chce. Wisła potrzebuje albo młodego utalentowanego trenera albo kogoś klasowego.
Wina prezesa? Królewski ogarnął sprawy finansowe, Wisła regularnie zmniejsza dług jednocześnie inwestując w drużyny młodzieżowe i wzmacniając 1 skład. Przedłużył Rodado, ściągnął wartościowych zawodników jak Sukiennicki czy Zwoliński.
Problemem jest toksyczne Wiślackie środowisko, które wymusza na prezesie głupie decyzje. Takie jak zwolnienie Alberta Rude i zatrudnienie polskiej myśli szkoleniowej.
0
@FcPortoFan1999 no a jakby Moskal spuścił Wisłę do 2 ligi, a widać że aktualnie tak to wygląda, to by ludzie się pytali Pottera czemu nie reagował. Tak to już jest w piłce, widocznie wyszło mu w modelach że drużyna notuje regres pod wodzą trenera. Zresztą słabe trenera