3

Nie ogarniam tego hejtu na Holendra, facet przed kontuzjami rok temu był najlepszy w drużynie, leci hejt że będzie spowalniał grę. Poszło dementi że nie zarabia 37mln euro jak niektórzy tutaj twierdzili, też źle bo niecałe 23mln euro brutto (wliczając odroczoną kasę) to za dużo. Ciągle hejt hejt i hejt, na jednego z najlepszych zawodników w drużynie. Ja jestem podjarany i nie mogę się doczekać co pokażę pod wodzą Flicka.

Na Frenkiego wylewa się większy hejt niż na Ferrana który dosłownie kompromituje się na boisku.

2

@Kondziubarca dlatego udowodnił jakim jest zajebistym bramkarzem i wpuścił wszystko co się dało z Osasuną. Poprzedni okres kiedy MATS był kontuzjowany był tak dobry że zarząd tylko czekał żeby dać Peni kolejną szanse. W końcu tracić średnio 2 bramki na mecz jako bramkarz Barcy to popis kunsztu bramkarskiego. Średnia skuteczność interwencji na poziomie 56% jest tak dobra, że myślę nawet Messi by wykręcił lepszy wynik.

0

@tbas ile ja się wykłóciłem tutaj z ludźmi którzy uparcie twierdzili że FDJ zarabia 37mln to moje… niektórym nie przemówi się do rozsądku. Nikt by Holendrowi tyle nie dał bo nawet Mbappe tyle nie dostaje.

0

@osa91 już dokładnie nie pamiętam, ale robiłem research jak nie było o nim info od dłuższego czasu i znalazłem 2 artykuły gdzie opisany był przypadek Frenkiego. Podobno miał dziwny stan zapalny (nie pamietam nazwy, to bylo z miesiac temu) w którym są nawroty po zwiększaniu obciążenia. Pisali tam że w takich przypadkach operacja nic nie daje a leczenie może trwać nawet ponad 8 miesięcy i jest zależy od zawodnika.

3

@Arden uważaj bo labamba Ci zaraz powie że Frenkiemu nie można ufać i tylko mityczne katalońskie media mówią prawdę xD

1

@waletpl to były wysrywy mediów. Nigdy nie było żadnej wypowiedzi oficjalnej ani żadnego nagrania. To były „źródła z klubu” oraz „podobno ktoś powiedział „

3

@Litman 3 razy kontuzja tego samego stawu w przeciągu roku, stan zapalny nawracający po zwiększeniu obciążenia ale dobrze że mamy takich detektywów jak Ty! Na bank specjalnie sobie młotkiem w kostkę nawalał żeby miał więcej wolnego!

3

@Pablozeusz no tak lepiej wierzyć mediom katalońskim xD one zawsze prawdę mówią! A teraz lece oglądać jak Leao kopie sobie piłeczkę z Kimmichiem na treningu Barcy!

1

@osa91 a Ty widziałeś jego kostkę w lipcu? Wyglądała jak balon.

0

@LukaszFan Getafe póki co to jednak jest rodzynek w tej lidze, tak brutalnie nie gra nikt inny. Dodatkowo no co miał Flick zrobić, Yamal i Rapha potrzebowali odpoczynku po Getafe i miał im powiedzieć sorry gracie? Mógł alternatywnie ich posadzić w meczu z Getafe żeby odpoczęli, ale masz gwarancję że wtedy ten mecz byśmy wygrali? Bo ja nie, no i to jest taka rozmowa. Dzisiaj wiele rzeczy nie zagrało, dla mnie to jest abstrakcja że Ferran prezentuje aż tak niski poziom. Są jakieś granice.

1

@Messibestplayerintheworld No nie wiem co rozumiesz przez słowo dobrze. Jeśli twierdzisz że przyzwoicie to można rozmawiać, ale jeśli chcesz żeby taką formę prezentował LO Barcy no to się nie dogadamy. Alba z ostatniego sezonu był o 3 poziomy lepszy.

1

@LukaszFan No to ja Ci dam argument o którym mówił Flick. Rotacje były bo Yamal i Rapha czuli się zmęczeni po Getafe, nie po Villarealu, po Getafe. Rzeźnicy ich poobijali i musieli odpocząć.

0

@ViscaelBarca2007 Trzymamy kciuki ale sorry to jest liga szkocka. To nie jest liga która może jakkolwiek zweryfikować jego przydatność.

1

@Messibestplayerintheworld on się od 2 lat stacza a nie wnioski po jednym meczu

0

@El Plutoninho Raz że kiedy Penia gra to cała obrona wygląda gorzej, pewnie mniejsza pewność siebie, a dwa że bramkarz czasem musi bronić sytuacje trudne. Tu nie chodzi o to żeby winić go za bramki tylko że raz na kilka sytuacji powinien obronić coś ekstra. Wskaźnik xG miał -1.1, czyli wpuścił o jedną więcej bramkę niż powinien.

0

@LukaszFan No właśnie ma znaczenie... Trener rotuje kiedy rotacja jest potrzebna... Nie kiedy widzisz że zawodnik zagrał 6 meczy po 90 minut... Po to sztab medyczny monituje stan zdrowia zawodnika żeby wiedzieć, teraz jest moment na rotacje. Kropka. Mamy początek sezonu, Yamal zagrał raptem w 8 meczach. A nie strzelił maraton 50 meczy po 90 minut.

0

@GeneralXavi Mamy dopiero początek sezonu, bez przesady żeby zawodnik nie mógł zagrać 8 meczy. Kiedy Pedri został zajechany to chłopak walnął wszystko od dechy do dechy w klubie, reprezentacji z dogrywkami i potem jeszcze IO, czy co to tam był za turniej.

0

@GeneralXavi Trener nie rotuje na podstawie "to jest mecz do rotacji", Trener rotuje kiedy zawodnik potrzebuje rotacji, a to kiedy jej potrzebuje zależy od od miliona czynników. Yamal i Rapha zgłaszali problemy po Getafe, byli zmęczeni i poobijani, więc Flick zostawił ich na ławce. To nie wina Flicka że wypuszcza Ferrana i ten notuje w 30 minut 7 strat i zero udanych kontaktów z piłką.

0

@Roobo To nie jest kwestia obwiniania za gole ale bramkarz też jest od tego żeby czasem coś wyłapać. Ile takich interwencji notuje MATS czy Curthois, Penia nie ma ich wcale, facet wpuszcza praktycznie wszystko, trzeba do tego dodać że kiedy Hiszpan jest na boisku to zwyczajnie obrona gra gorzej, obrońcy nie czują się pewnie a Penia nie potrafi ich ustawić.

0

@GeraltzKatalonii Przed meczem z Getafe zawodnicy nie potrzebowali rotacji, zmęczeni byli po tym meczu... Przecież trener dokonuje rotacji na bieżąco, w oparciu o stan zawodników a nie liczy sobie kto ile zagrał...

@LukaszFan Sezon jest długi, mamy masę kontuzji w składzie, czasem taki zespół będzie musiał zagrać, zmiennicy mają obowiązek prezentować odpowiedni poziom, jeśli nie nadają się do grania w ogóle to po co są w klubie? To jest nasza 1 porażka w lidze i jestem pewien że Flick liczy się z tym że wpadki będą się zdarzać. Wciąż jesteśmy liderem.

5

Przypominam wszystkim że oprócz tego że graliśmy w 10 (Ferran), mieliśmy kilku dzieciaków którzy nie nadają się na tem poziom, to jeszcze dodatkowo w bramce stał ręcznik. Facet miał -1.1 xG, Osasuna oddała 5 strzałów celnych, 4 bramki. Dyskusja pod tytułem, dajmy Peni szansę chyba została zakończona. Tzn no już nie musimy dawać jakiś pozorów że niby będzie jakaś walka o miejsce w bramce. Szczęsny to bierze z marszu.

2

@LukaszFan Widze mamy eksperta który lepiej wie od Flicka jak rotować i kiedy.

@GeraltzKatalonii Flick wyraźnie powiedział że rotował w tym meczu bo piłkarze byli poobijani i zmęczeni po rzeźnika z Getafe.

0

@Encore Pierwszy mecz w lidzę gdzie Ferran gra cały mecz, przypadek?

1

Olmo, Frenkie, Gavi, Araujo,MATS, Christensen, Bernal, Fermin. Każdy z nich dzisiaj mógłby grać w pierwszym składzie, do tego rotacje które były niezbędne bo gramy co 3 dni. Sorry, dzisiaj mieliśmy za krótką kadrę.

1

@zadafcb On jest taki od 2 lat.

0

@Hindus Prawdopodobnie chodzi o fizyczność, Fort ogólnie ma problem z tempem.

0

@adamek20151 Nie miał za bardzo wyjścia, skoro rotował to znaczy że rotacje były potrzebne.

0

Nie no bez jaj, nie ma takiej możliwości żeby Fati był gorszy od Ferrana, to jest po prostu nie możliwe.

0

@FanBarcy22 Widziałem już kilka gorszych w jego wykonaniu. Kiedyś chyba wyłapał czerwo chwile po wejściu.

0

@WiernyKibicToJa pablo torre na plus? Z której strony? Torre udowadnia że nadaje się max do celty. Ma problem z rozgrywaniem piłki, kreacją i utrzymaniem się pod presją.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?