0

@FcPortoFan1999 no a jakby Moskal spuścił Wisłę do 2 ligi, a widać że aktualnie tak to wygląda, to by ludzie się pytali Pottera czemu nie reagował. Tak to już jest w piłce, widocznie wyszło mu w modelach że drużyna notuje regres pod wodzą trenera. Zresztą słabe trenera

0

@FcPortoFan1999 rozczarowani to są kibice Wisły, chociaż ja akurat nigdy nie wierzyłem w Moskala, słaby trener i tyle, jeśli trener który tyle lat pracuje, nie potrafi znaleźć roboty w Ekstraklasie to znaczy że to nie ten poziom.

@Sulimo 7 meczy i ile punktów? Mając najlepszą kadrę w lidze, najwyższy budżet i napastnika który strzela z niczego tone bramek.

0

@tristan87 Bardzo dobra decyzja. Błędem było zatrudnianie go, słaby trener. Tak naprawdę Moskal został zatrudniony pod presją kibiców i środowiska, które wierzy w mityczną polską myśl szkoleniową, w trenera który "ZNA LIGE".

Albert Rude był 100 razy lepszy. Facet w pół roku wygrał puchar polski i jego drużynę dało się oglądać, problemem była wąska kadra, teraz drużyna została wzmocniona a zespół gra gorzej.

8

@Coutinho007 Casado tydzień temu skończył dopiero 21lat ten chłopak naprawdę może się jeszcze rozwinąć. Jesteśmy przyzwyczajeni że albo ktoś odpali u nas w wieku 17 lat albo wcale ale prawda jest taka że wielu zawodników wchodzi na wysoki poziom trochę później. Ciekaw jestem co z tego chłopaka będzie.

4

Ale mam beke z tego że kiedy Real już ściągnął tego najlepszego skrzydłowego na świecie to okazało się że nie jest najlepszy nawet w la liga a 17 letni Yamal zamiata rywali jednego po drugim xd 8 G/A bez karnych w 6 kolejkach. Kosmos

2

@Bartula Gdyby to był Vini to czerwoną kartkę dostałoby pół składu Villarealu a trener zostałby skazany na 2 lata więzienia za rasizm.

4

16 goli w 3 ostatnich meczach ligowych?

1

Jak można tego nie gwizdnąć w 1 momencie?

0

@wyrek no nic dziwnego, to nie jest pomocnik a Pablo Torre to zawodnik mega elektryczny.

0

jeśli ktoś się zastanawia dlaczego ten mecz wygląda jakby nie było drugiej lini w żadnym zespole, to pragnę poinformować że nasz środek to Garcia - Pedri - Torre

3

Odkąd zszedł MATS mam wrażenie ze gramy w 10.

1

Problem z Torre jest taki że on często popełnia proste, nie wymuszone błędy. Raz pośle ciasteczko a raz bez presji poda w aut albo przyjmie na 3 metry.

1

Mats Bernal Araujo Frenkie Gavi Christensen Olmo... O kimś zapomniałem?

0

@karoleq992 Pena to ręcznik.

1

Jak nie ściągną bramkarza w styczniu to mamy po sezonie.

5

No to teraz zobaczycie jak wyglądamy bez MATSA ... dramat.

0

@FCB_dimiC no bez jaj, kierowca tutaj bez żadnej winy.

2

@marcin62 Nie no trochę prawda, Vini robi podobne rzeczy na boisku, zapomniał tylko dodać że Viniemu nie wychodzą.

0

@malicinho @drifboy25 brawo, oceniać kogoś na podstawie jednego meczu, rozumiem że Benzema jest wielokrotnie lepszy od Suareza bo ma więcej bramek w LM? Dokładnie tyle są warte wasze argumenty o grze nogami Niemca. Polecam odpalić sobie mecze jak w bramce stał Penia, Pinto, Cillesen.

1

@MarianekFCB No są mecze z Bayernem i Dortmunde, czemu mamy ich nie wygrać? Nie będzie łatwo ale pokazaliśmy w lidze że potrafimy grać na wysokim poziomie.

0

Ja rozumiem gdybyśmy przegrali ten mecz grając 11 na 11, ale jak można płakać i panikować jak od 11 minuty graliśmy w 10, mając w składzie masę dzieciaków. Takie rzeczy się zdarzają, ja przypomnę że nawet Guardiola czasem przegrywa.

0

Nie rozumiem o co te płacze, mocny rywal na wyjeździe, gramy w 10 od 11 minuty, masa kontuzji w drużynie.

1

Wszyscy tutaj gadają o jakimś Courtoisa itd, to ja powiem tyle. Gdyby u nas bronił Belg to zostałby sprzedany po 6 miesiącach, bo u nas bramkarz musi grać nogami na absolutnie topowym poziomie. Za każdym razem jak do bramki wchodził ktoś kto nogami grał co najwyżej solidnie to mieliśmy wielkie problemy. Jak sobie policzycie ilu jest bramkarzy którzy grają nogami na poziomie Niemca to się okaże że nie ma za wielu alternatyw. Dodatkowo warto zwrócić uwagę że te statystyki można sobie włożyć do… liczy się chociażby liczba interwencji, liczba strzałów, jakość oddanych strzałów. Tutaj lepszym wyznacznikiem byłby xG do straconych. Pamiętajmy że Valdes grał w najlepszej Barcelonie Pepa, a Mats między innymi u Setiena, Koemana i Xaviego.

0

@tristan87 oni powinni przeprosić w pierwszej kolejności za to że zrobili jakieś z dupy kanały specjalne do LM i abonenci z pełnym pakietem sportowym, tych dodatkowych kanałów nie mają.

0

@KrisVEB81 mnie jedynie wkurza to że gra jest korytarzowa przez co eksploracja nie daje satysfakcji, zwłaszcza jak grało się sporo w elden ringa. To sprawia że odnajdywanie "sekretnych" bossów traci jakikolwiek sens. Gdybym nie przeczytał w necie jak odkryć sekretnego bossa z 1 rozdziału to nie miałbym szans go znaleźć bo w drugim akcie, podczas walki z bossem, ten nie odkrył sekretnego przejścia.

No ale ogólnie gra bardzo dobra, jestem przede wszystkim pod wrażeniem optymalizacji na ps5, UE5 daje kapitalną grafikę a gra chodzi bardzo płynnie.

1

Ależ byłem naiwny, byłem pewien że jak mam pełem pakiet c+ to bede miał dostęp do LM, a tutaj niespodzianka…

3

@Rastafarnianin powodzie w tym regionie nie są spowodowane globalnym ociepleniem czy zmianami klimatycznymi, są cykliczne i następują w wyniku tworzenia się niżu nad półwyspem apenińskim, który sprowadza nad rejon Austrii, Czech i Polski masy rozgrzanego wilgotnego powietrzna znad morza śródziemnego i Bałkanów. Kiedy te masy powietrza zderzają sie z zimnym powietrzem z północy dochodzi do intensywnych opadów.

Ten fakt nie neguje zmian klimatycznych, zwyczajnie wciskanie wszędzie narracji jakoby każde ekstremalne zjawisko było spowodowane zmianami klimaty to idiotyzm.

0

Ja mam wrażenie że u nas każdy młody piłkarz musi się nauczyć na własnych błędach pomimo że ma masę kolegów w drużynie którzy przechodzili lub przechodzą przez to samo. Zamiast spokojnie się przygotować i odpocząć, to już już szybko na boisko. No i mamy tego efekty.

8

@ShawnC czyli zakładasz że będzie taki moment w którym wszyscy będą zdrowi xD

0

@ViscaBarca123 "po którym kostka wróciłaby do pełni sprawności" Kłamiesz albo sam zostałeś okłamany i te kłamstwa powielasz. Robiłem dokładny research w kwestii kontuzji Frenkiego jakieś 2 tygodnie temu i znalazłem kilka artykułów o jego kontuzji. W każdym była informacja o tym że operacja nie daje ŻADNEJ gwarancji wyleczenia urazy i przy tego typu kontuzjach nie da się oszacować powrotu do zdrowia.

Były też informację, tych nie weryfikowałem, że po operacji miałby pauzować około 6 miesięcy. Jak widzisz mamy wrzesień a Frenkie trenuje z drużyną, na bank nie podejmował decyzji sam a ze swoimi lekarzami i fizjoterapeutami i póki co wygląda na to że podjął dobrą decyzję.

Dodatkowo wspominasz o dziennikarskich bzdurach "w klubie są niezadowoleni z podejścia Holendra do rekonwalescencji. Zarzuca się mu brak profesjonalizmu i determinacji w powrocie do zdrowia." które nigdy nie zostały potwierdzone, ba zostały zdementowane przez Deco.

Polecam trochę dystansu do katalońskiej prasy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?