3

@ViscaBarca123 dosłownie 2 dni temu był wyzywany że nie chce przejść operacji, temat operacji pojawił się miesiąc temu. Pauza po operacji miała trwać nawet do 6 miesięcy i nie było gwarancji wyleczenia. Minął tydzień i trenuje z drużyną. Mów sobie co chcesz, ale prawda jest taka że zamiast pluć jadem na piłkarza z kontuzją czasem lepiej zamknąć buzie i grzecznie poczekać na rozwój sytuacji bo żaden piłkarz nie chce być kontuzjowany.

1

Ej ale jak to? Przecież na la bambie czytałem że to debil że nie poddał się operacji i specjalnie leci w kulki, a tu nagle wrócił do treningów? Pewnie coś knuje nicpoń jeden!

1

No i właśnie o to chodziło od początku, przed transferem były 2 znaki zapytania, pierwszy to pozycja drugi podatność na kontuzje. Wystarczyły 3 mecze żeby wypadł na 2 miesiące, a przecież schodził "prewencyjnie". Żeby nie było, ja mu życzę wszystkiego najlepszego i oby szybko wrócił do zdrowia ale wiedząc że ma się ciągłe problemy z kontuzjami, zwłaszcza w środku pola, ściągnie szklanki jest zwyczajnie wątpliwym posunięciem.

0

@BorzyKrzys Warto przypomnieć że aktualna wiceminister klimatu i środowiska z peło, pani Urszula Zielińska, właśnie zmianami klimatycznymi argumentowała dlaczego NIE POWINNO się budować zbiorników retencyjnych xD

5

@kodi77 poczekajmy jeszcze 2-3 miesiące bo aktualnie po 3 meczach jest kontuzjowany. Piłkarsko klasa, ale jak rozegra raptem 50% minut to będzie flop a nie top.

48

@Tabaluga37 Nie ważne, uśmiechnięci nie potrzebują faktów, potrzebują pretekstu. Zdjęcie z roku 2018.

1

@Encore to jest wspaniałe, Haaland ma szanse zdetronizować Ronaldo pod względem strzelonych bramek (oczywiście jeszcze długa droga do tego), ale nigdy nie będzie rywalem dla Messiego.

0

@Roobo to jest czerwo a archivo var bredzi.

0

Jedyny minus tego meczu to zejście Olmo.

0

Ech Ferran ma jeszcze 2.5 roku kontraktu.

0

Rekin sobie pograł xd

0

Od 4 bramki to już wygląda jakby nikomu się nie chciało

1

No i właśnie o to chodziło z krytyką transferu Olmo xd mam nadzieje że nic mu nie jest i będzie dostępny w następnym meczu.

0

@Kwasiak98 tak, masz rację. Nie wiem czemy wydawało mi się że to 4 kolejka :)

2

@J4no O braku karnego zdecydował fakt że to Balde interweniował. Gdyby to zawodnik Girony zagrywał to sędzia nawet nie byłby wezwany do ekranu.

2

@Kitek1640 każda bramka nie z karnego to dla białych fart, oni czegoś takiego nie doświadczają

31

Yamal ma już 7 G/A, w niecałych 4 meczach…

Edit: w niecałych 5

0

@Messner ale piłka odbiła się od Balde, gdyby to zawodnik Girony zagrywał to byłby karny.

3

Prawidłowa decyzje, piłka nabita z bliska od swojego zawodnika w akcji bez zagrożenia ze strony przeciwnika. Zwyczajnie decyzja zgodna z duchem gry.

11

@tristan87 A czy przypadkiem nie jest tak że za paliwo straży pożarnej płaci Państwo?

4

@Piotr777 Wszyscy grają a Real dostaje karne :)

0

@Sulimo co jest gdybaniem? Że drużyna która gra piłką traci przewagę w sytuacji w której jest zagrożenie powodziowe?

2

@FcPortoFan1999 Wisła płaci cene za to że chce grać piłką, do tego pogoda w Krakowie, postawiłbym spokojnie kasę na to że Wisła by to wygrała gdyby nie lało. Dla potwierdzenia, Wisła oddała w tym meczy 35 strzałów ( jedynie 4 celne ), warta 11, 5 celnych w tym karny. Posiadanie piłki 65-35. Rożne 13-2.

0

@Dawidfcb1998 według lekarzy po operacji 6 miesięcy przerwy

0

@BTW Dlaczego od razu uzależniona? Messi i Neymar świetnie współpracowali, mieć jednego wybitnego grajka a dwóch to jednak spora różnica.

5

@Culer9002 Bzdura, jego kariera zawaliła się po odejściu z Barcy, przecież gdyby nie odszedł do PSG to raz że wygrałby pewnie kilka dodatkowych LM to jeszcze zgarnąłby spokojnie ZP. Messi bardzo lubił grać pod Neya a problemy Barcy zaczęły się właśnie od odejścia Neymara i fatalnych transferach zastępczych.

2

@Deviler Chodziło o to że go dupa ściska że ktoś ma tak zajebisty samochód a on żre gruz i wmawia sobie że to z troski o planetę a nie z biedy.

3

@FcPortoFan1999 Może jeszcze wyśrubować kilka rekordów w Anglii, dodatkowo została mu w teorii liga włoska do odhaczenia. Ja osobiście uważam że Pep nie sprawdzi się jako selekcjoner. Sposób gry w piłkę jaki preferuje Pep wymaga intensywnej pracy z zawodnikami. W kadrze nie ma czasu na treningi.

3

Bezdyskusyjnym argumentem ma być liczba przebiegniętych km? Widać że facet nigdy nie oglądał naszej rodzimej eklapy, bardzo szybko zrozumiałby że ilość przebiegniętych km nie ma nic wspólnego z intensywnością.

0

@Gaz ja czekam aż wyjdzie porównanie gier na wersji podstawowej i pro. Teraz trzeba grać w wiele gier w trybie wydajności bo tryb jakości nie daje rady uciągnąć stabilnych 30 klatek. Jeśli da radę ogrywać np cyberpunka w trybie jakości na 60 klatkach to kupie, jak nie to nie bede widział sensu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?