1

@Arden Nie ma co z nimi dyskutować, hejt nie jest oparty na faktach tylko animozjach. Gdyby na miejscu FDJ był Gavi to la bamba srałaby z zachwytu że chłopak stawia się nieudacznikom ze sztabu medycznego i dobrze wie co robi.

Sprawa De Jonga jest dziwna ale tak jak napisałeś, operacja na bank wykluczy go na x miesięcy i nie będzie gwarancji że cokolwiek zmieni, leczenie zachowawcze daje takie same szanse na powrót bez przerwy na operację. Jeśli wróci za 2 miesiące to wciąż zrobi to szybciej niż jakby poddał się operacji.

6

@misterio Problemem nie jest sama migracja a kierunek migracji. American Dream nie był budowany przez imigrantów z Afryki tylko z Europy.

0

@FCB24 nie wiem czy solidny ale na pewno wyższy niż Arabia Saudyjska. Dodatkowo co innego przejść w wieku 30 lat a co innego w wieku 26. Przyzwyczailiśmy się że zawodnicy potrafią grać na wysokim poziomie do 36 roku życia ale w praktyce to jest rzadkie. Większość zawodników po 32 roku życia zalicza zjazd do bazy. Depay ma w praktyce 2-4 lata grania w piłkę a potem co najwyżej będzie robić za maskotkę w egzotycznych ligach.

0

@pax No to brzmi całkiem sensownie, " Najważniejsze jest to, aby uraz nie przerodził się w przewlekłą kontuzję kostki. W tej chwili nie wygląda na to, aby tak było i dlatego nie poddałem się operacji "

Czyli lekarze w czerwcu nie proponowali mu operacji, pewnie wspomnieli jako opcji. Chociaż moim zdaniem jeżeli istniało ryzyko przewlekłej kontuzji to lekarze powinni mu powiedzieć że o kadrze może zapomnieć. Jeśli go puścili to pewnie liczyli na to że uraz nie jest groźny. Moim zdaniem nie powinniśmy jednak porównywać Holendra do Umtitiego który po prostu wolał się leczyć u szamanów...

0

@pax możesz mi podesłać link do artykułu gdzie FDJ tak mówi? Znalazłem jedynie wypowiedzi dziennikarzy i Koemana w którym padają zdania że operacja nie jest potrzebna i że Frenkie grał wcześniej z niedoleczonym urazem.

4

Dużo osób się tutaj już podpala tymczasem prawda jest taka że to tylko kolejny wysryw dziennikarza z Katalonii. W skrócie, nie wiemy nic o tym że De Jong odmawia wykonania operacji, nie wiemy nawet jakiej operacji miałby się poddać, jaki jest czas rekonwalescencji po operacji. Przecież jeszcze tydzień temu mówiono że na Girone ma być gotowy a tutaj nagle teksty o tym że klubowi lekarze mówią o koniecznym zabiegu. No to jak to jest? Jeszcze kilka dni temu miał być gotowy bez operacji a teraz nagle operacja by się przydała ale w sumie to niewiadomo czy pomoże?

No przecież to jest cyrk. On jest kontuzjowany od kwietnia a my nie mamy żadnych informacji co się dzieje i to mnie wkurza najbardziej. Czemu klub nie wyda oświadczenia że przypadek jest skomplikowany i data powrotu jest nieznana. Ciągle tylko słyszymy że zaraz wróci do treningów.

29

@Comentateiro ej ale jak ludzie krytykowali za to samo TVN to słyszałem teksty że to telewizja prywatna to może, to jak to jest? Telewizja prywatna może robić co chce ale tylko jak pasuje neo libką?

Tak btw to pragnę przypomnieć że pisowskie TVP cancelowało głównie konfe więc polecam szukać teorii spiskowych gdzie indziej.

5

@Mroziu porównywanie umowy o prace z kontraktem nie ma sensu. Już pomijam fakt że w PL i Hiszpanii są różne przepisy. Zwróć uwagę choćby na to że gdyby trener był na polskim UoP to nie można by było go zwolnić za to że dostał w czapę 8:2 a jego drużyna gra słabo. W Polsce jak masz uop to jest kilka przypadków w których firma może Cie zwolnić z zachowaniem ustalonego okresy wypowiedzenia, np zwolnienia grupowe. Jednak jak klepiesz excela to nikt nie mógłby Cie zwolnić za to że klepiesz powoli.

Tutaj mamy do czynienia z kontraktem i jednostronnym rozwiązaniem umowy, klub mówi że już mu się nie podobasz jako trener, ale Ty nie chcesz odchodzić, więc klub ma możliwość zerwać umowę ale musi zapłacić karę za to.

1

@maroon chyba w polo xD

12

@Kgorecki2500 Czy jak pan Grzegorz Braun gasił Chanuke to pani Jachira biła brawo? Czy może przeszkadza jej tylko modlitwa katolików.

0

@Gall diablo to jednak hack n slash, inny rodzaj gry. Tam fabuła to tak naprawdę dodatek do end game i widzie w diablo mimo wszystko o wiele więcej sensu. Zwłaszcza że przecież 4 powstała chyba 10 lat po 3. W hogwarts legacy wszyscy chcieli zagrać żeby wrócić do świata hp, nikt w to nie grał dla fabuły ani mechanik. Chodziło o eksplorację świata. Teraz pytanie gdzie miałaby się rozgrywać akcja dwójki i czy byłaby tak samo atrakcyjna jak Hogwart.

0

@tadzik447 ależ to będzie katastrofa... Ta gra miała jedno zadanie, pokazać Hogwart jako openworld i zrobiła to bardzo dobrze, tylko nie oszukujmy się, sama rozgrywka czy fabuła pozostawiała wiele do życzenia i w kilka miesięcy po premierze już za bardzo nikt o niej nie pamiętał.

Żeby nie było, nie hejtuje gry, tylko twierdzę że tutaj nie ma potencjału na sequel i to wygląda na zwykłe dojenie marki które nie może się skończyć dobrze. No ale czas pokaże.

4

@JarekS Pełna zgoda, tylko że piłkarze mówili co innego więc trzeba się zastanowić na ile można ufać temu co mówią.

21

Ja nie mam pojęcia co oni robili za czasów Valverde ale dosłownie od Koemana każdy trener "zwiększa intensywność". Za Koemana biegali więcej niż za Setiena i Valverde, za Xaviego biegali więcej niż za Koemana a za Flicka to chyba już jedyne co robią to ćwiczą.

Z czego dopiero za Flicka widać faktyczną poprawę.

3

@Lucyfffer na transfermarkt wartość piłkarza ustalają wolontariusze na zasadzie wzięcia ceny z dupy. Pozdrawiam i radze nawet na to nie patrzeć.

1

@Adran360 Chodziło mi właśnie o kontrast, że teoretycznie Miami ma o wiele większy potencjał i buduje na 25k. Polskie małe miasta powinny nie budować wcale nowych obiektów albo na 5-10k MAX.

0

@marcin62 Rozum wśród aktorów Hollywood to bardzo rzadka cecha.

@Krzysztof1987 Odnosi się do tego że robienie damskich wersji, oryginalnie męskich postaci jest idiotyczne i jak chcesz mieć więcej kobiet w rolach głównych to trzeba zrobić markę oryginalnie kobiecą a nie tworzyć jakieś absurdalne spinoffy.
Np. Lara Croft jest spoko, kobieta Bond to idiotyzm.

1

@Adran360 Inter Miami buduje sobie stadion na 25k ludzi mając średnią frekwencję 17k w wielkiej aglomeracji na ponad 6mln ludzi. Tymczasem samorządy w Polsce masowo budują stadiony na 15-25k ludzi dla klubów z frekwencją 4k w aglomeracji na 100-200k mieszkańców.

3

@cules100pro u nas tak jest z każdym zawodnikiem, a jak do tego jest młody to już w ogóle ryk. Jakbyśmy co roku Messiego sprzedawali...

0

@aspr1me poza faktem bezsensownego przewalania kasy, hasło powinno brzmieć z orlika na pastwisko bo żaden poważny piłkarz nie został na nich wyszkolony.

2

To co się dzieje z Frenkim to jest cyrk, jakim cudem mamy tyle sprzecznych informacji co kilka dni? Najpierw musi być operacja, kilka dni później pada informacja że ma być gotowy do gry za 2 tygodnie czyli powinien wrócić do treningów na dniach. Klub mógłby wydać jakiś komunikat co się dzieje bo to trwa od kwietnia.

3

@Kgorecki2500 Frenkie nie umie bronić i nadaje się do tarcia chrzanu bo go nie lubią i dużo zarabia. Ich nie obchodzi że do momentu kontuzji w poprzednim sezonie Frenkie był naszym najlepszym zawodnikiem, ewentualnie top 3, nie ma znaczenia że każdy trener z marszu wystawia go do 1 składu. Aktualnie nie gra bo ma kontuzję więc można go zjechać jak psa bo nie ma jak się obronić na boisku.

Ja nie wiem kiedy wróci bo ta sprawa z kontuzją jest dziwna, ale wiem że jak wróci to Flick zacznie ustalanie składu właśnie od niego.

0

@AtakMozna No np w Barcelonie co nie?

1

@visca_josef zawsze powtarzałem że u zawodników liczy się powtarzalność, Roque jak widać to ma.

@escarabajo takie na pół serio, bo ciekaw jestem jak wyglądał ale nie ukrywam że raczej w chłopaka nie wierze (oby mi zamknął mordę!). Do samego Vitora nic nie mam, sympatyczny chłopak i widać że chce, tylko uważam że jeżeli nie dostał absolutnie żadnych szans u nas to zwyczajnie na nie nie zapracował, a dużo osób tutaj twierdzi że to potencjał na miarę największych Brazylijczyków.

0

Ja mam pytanie z innej beczki, bo meczu nie oglądam. Jak tam tygrys? Strzela już te hat triki?

1

@Xpert77 no zwłaszcza że Xavi z tym united przegrał xD

0

@Matheu12 tak dokładnie, Frenkie zawsze grał wszystko bo ma wysoki kontrakt xD to jest dokładnie ta logika którą kieruje się trener. Jak była afera z Dembele i Laporta chciał go wysłać na trybuny to Xavi postąpił dokładnie w ten sposób prawda? Wysłał go na trybuny a nie wstawił się i powiedział że będzie grał bo jest wartościowym zawodnikiem. Z Frenkim było to samo, Xavi skrycie chciał grać duetem Romeu Casado ale mu zabronili, dlatego Oriol grał tylko w ostateczności a Casado wcale.

Skończy się tak że Frenkie wróci, albo za chwilę albo w grudniu/styczniu i u Flicka będzie grał absolutnie wszystko dlatego że niezależnie od wszystkiego Frenkie zwyczajnie jest naszym najlepszym zawodnikiem na tej pozycji. Jest lepszy od Casado, lepszy od Pedriego i lepszy od Gaviego (mówie tu o pozycji nr 6 a nie całościowo) a ja osobiście jestem mega ciekaw jak będzie wyglądał pod wodzą Flicka, myślę że jak będzie dobrze przygotowany fizycznie to da nam jeszcze dużo radości. Pod wodzą Flicka wszyscy wyglądają lepiej, więc czemu Frenkie miałby nie odpalić?

0

@FcPortoFan1999 Tak dokładnie, a jeszcze wcześniej Zagłębie Sosnowiec dostało czerwo, czyli 8 meczy w którym była czerwona kartka

0

@FcPortoFan1999 faktycznie! to oznacza że przerwali swoją historyczną serię, chyba 8 meczy z czerwoną kartką!

1

Wisła to jest temat na jakąś pracę doktorską bo to jest wręcz niesamowite jak oni partolą setki i nie wygrywają meczy których nie mieli prawa nie wygrać.

Mecz z Kotwicą,
statystyki:
okazje bramkowe 5:30
strzały celne 1:10
strzały niecelne 2:13
zablokowane 2:7
rożne 1:17

posiadanie 41:59

No i oczywiście wynik 1:1 xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?