0

@Pinek5 Oczywiście że Nico jest lepszy i dzisiaj wygląda lepiej, po czyim zagraniu był karny dla Bilbao? Pamiętaj że Raphginha gra w lepszym zespole. Nico gra na Kounde a i tak stworzył kilka kapitalnych akcji z niczego. Raphinha wygląda jedynie lepiej w pressingu.

1

Bardz dobry mecz Bernala, cichy bohater meczu.

0

@lukas__102 kto narzeka? Her Flick i Jego Barca wymiata.

0

@norbo80 no chyba nie xD

3

Jak można się czepiać o ten strzał Lewego xD trudna sytuacja, trafił w bramkę, po prostu kapitalna parada bramkarza.

0

Powiem tak, doceniam Raphinhe za pressing i walkę, ma dobre dośrodkowanie i dobry strzał z dystansu ale ten facet nie nadaje się ani na 10 ani po prostu do Barcy. Ileż razy brakuje mu dokładności w ostatnim podaniu. Jak trzeba dośrodkować to potrafi posłać ciasteczko idealne, a jak trzeba podać prostopadle po ziemi to zawsze albo za krótko albo za mocno...

1

Komentator o Balde:

"Robi postępy bo w 1 połowię miał problem z przyjęciem piłki a teraz sobie dobrze przyjął" xD

Jakie to jest kapitalnie podsumowanie tego zawodnika.

1

To chyba jakiś błąd w matrixie, przecież potencjał Balde miał być uwolniony.

1

@Kondziubarca Ach czyli mamy nowego juniora z akademii na miejsce PO i sprzedajemy kogo się da?

0

@korn234 tak Cie boli odejście Xaviego że nie będziesz się cieszył z pracy nowego szkoleniowca? Ja wierze że Flick zrobi swietną robotę.

31

Flick to jest jedyny pozytywny akcent tego lata w Barcelonie.

0

@Ronad10 Skąd w ogóle taki pomysł że Busquets odszedł w zimie ? Busquets odszedł wygrywając la liga, to samo Alba. Kessie był istotnym punktem drużyny bo kiedy inni byli połamani to łatał dziury w środku pola. Swoje zrobił, między innymi zdobył zwycięską bramkę z Realem w 26 kolejce, całościowo nie pasował do zespołu ale takie małe rzeczy często robią różnice.

0

@Ronad10 No już Ci mówię, Dembele, Busquets, Alba, Kessie z tych ważniejszych. Natomiast transfery przychodzące, jedyny wartościowy zawodnik to Gundogan i Cancelo. Każdy inny zawodnik albo praktycznie nie grał albo był beznadziejny i już go nie ma. Felix okazał się być Ferranem 2.0. Oriol porażką a Roque nieporozumieniem.

1

@Ronad10 Ale argument inwalida z tą ligą... W sezonie mistrzowskim zdobyliśmy 88 punktów, sezon z Gundo zakończyliśmy z 85 punktami. Real natomiast zanotował 78 a następnie 95 punktów. Co to w ogóle ma wspólnego z Gundoganem. Dodatkowo w ogóle nie bierzesz pod uwagę takich że skład różnił się o wiele bardziej niż jednym zawodnikiem.

2

Niesamowite! Jak można zmienić hymn żeby był taki sam, ale brzmiał jak gówno w porównaniu do oryginału... Katastrofa to "odświeżenie"

2

@kanver_ No a kto chciał rozwiązać kontrakt? Barcelona. Przyszli do Gundo i powiedzieli że muszą zrobić miejsce w FFP, Gundo mógłby powiedzieć że zgodzi się na odejście jak zapłacą, mógłby powiedzieć że nie rozwiązuje kontraktu i Barca musiałaby płacić.

1

@tbas No ja jednak uważam że normalnością jest jak rząd nie kradnie :) Ale no cóż, widać że nowy rząd jest tak samo zgniły jak stary. Ilość osób w rządzie mówi sama za siebie.

Tak jak napisałem wcześniej, poseł lewicy potrzebował 2 tygodni do tego żeby ukraść publiczne pieniądze. Ciekaw jestem ilu gagatków dobrze się ukrywa. Inna sprawa że gdyby to nie był pionek to żadnej dymisji by nie było.

1

@KonopaaEagle czyli Ty myślisz że gruby tutaj planuje cokolwiek xD Jakieś cele transferowe na kilka lat do przodu. Lapcio najdalej w przód wybiega o kilka godzin, zastanawiając się czym napełni swój bebzon.

0

@karol130197 tak dokładnie, odejście Gundogana sprawi że trener będzie mógł wystawiać kogo chce, bo jakby został to by Flick musiał nim grać. Tak działa pierwsze prawo laportyzmu. Każdy argument jest dobry o ile ktoś będzie na tyle głupi żeby w niego uwierzyć.

2

@D10SLEO za mało kontuzji łapie, nie pasuje profilem do nas.

1

@Arden No oczywiście ze Messi nie zrezygnował bo mu kontrakt wygasł xD Nie miał z czego rezygnować.

@kanver_ no nie prawda. Podpisujesz kontrakt na x lat i jeśli klub chce go rozwiązać to musi wypłacić całość wartości kontraktu, to nie jest normalna forma pracy. W przypadku w którym dochodzi do rozwiązania kontraktu za porozumieniem stron to obie strony muszą dojść do porozumienia w kwestii kasy.

1

@Melon10 sprzedany z zyskiem xD Za 2 lata Barca będzie nalegać na rozwiązanie kontraktu.

0

@tbas Aha czyli teraz będziemy bić brawo za to że polityk wydawał publiczne pieniądze na prywatne wakacje ale potem przeprosił i podał się do dymisji. Warto dodać że pierwotnie zaprzeczał i dopiero po naciskach się przyznał, a podał się do dymisji bo nie miał wyjścia. To jest poseł Lewicy, do tego nie z pierwszego szeregu.

Myślę że to na co powinniśmy zwrócić uwagę to to że poseł Lewicy dosłownie miesiąc po zostaniu wiceministrem zostaje dymisjonowany za wydawanie publicznych pieniędzy na własne cele. Szybko poszło.

21

Wstyd. Nie pamiętam gorszego okienka w historii klubu.

0

@JoeSatriani Ty myślisz że oni mają plan? No i nikogo za rok nie pożegnają bo Frenkie będzie miał jeszcze rok kontraktu a Lewy opcję zawodnika xD

5

@Bulbulator Sorry ale trzeba być totalnie odklejonym i nie mieć żadnego pojęcia o piłce żeby hejtować MATS'a. Facet uważany za ścisłą czołówkę bramkarzy, dodatkowo jeden z najlepszych w grze nogami. Ja pragnę przypomnieć co się działo z naszą grą jak nie było Niemca w bramce, to już nie chodzi o to że Penia jest ręcznikiem, bo było jeszcze kilku którzy grali średnio nogami. Za każdym razem kończyło się to wysokim pressingiem rywali i albo graniem lagi na napastnika albo stratą. Piłki nie potrafiliśmy wyprowadzić, trzeba mieć krótką pamięć albo nie oglądać meczy żeby nie doceniać Niemca. O tych wszystkich setkach wyciągniętych nawet mi się nie chce wspominać.

0

@kanver_ No ja rozumiem z tym próbowaniem różnych opcji ale z Ferranem zwyczajnie wyglądaliśmy jeszcze gorzej niż z Lewym bez formy, a to jest już nie lada wyczyn.

0

@kanver_ Rekin był w gazie na początku sezonu? xD no jeśli mówisz o pierwszym miesiącu kiedy grał z ławki to owszem, kilka razy piłka się od niego odbiła wpadła do bramki. Potem przypominam Lewy miał kontuzję i nasz "Rekin" grał w podstawie w 3 meczach z rzędu w których oczywiście się skompromitował. W ogóle Ferran 40% swojego dorobku G/A z ligi uzbierał w jednym meczu z Realem Betis w którym zanotował 3 bramki i asystę i oczywiście nie będę deprecjonował tego osiągnięcia ale to pokazuje jednak że na przestrzeni całego sezonu mogłby go nie być. W pozostałych 28 meczach miał oszałamiające 6G/A

0

To jest niesamowite jak przez ostatnie 10 lat zbrzydł mi model socios. Niby klub zarządzany przez kibiców... Gówno a nie przez kibiców, trzech ostatnich prezesów.

1. Rosell siedział w pierdlu
2. Bartomeu będzie siedział w pierdlu
3. Laporta nie będzie siedział bo się przedawniło

a to i tak najmniejszy problem z tymi panami. Bartomeu doprowadził klub na skraj przepaści, przyszedł Lapcio, wciął ogarniętych ludzi, po czym wszyscy myślący odeszli i został sam grubas ze szwagrami. Festiwal żenady wyjebał w kosmos. To ile my mieliśmy kompromitacji na szczeblu dyrekcji przez ostatnie 12 miesięcy to chyba żaden klub nie miał w całym 21 wieku.

0

@krol211 tu nie chodzi o to żeby kogoś kupić ale żeby mówili że chcemy kupić i się kimś interesujemy. Chodzi o iluzję robienia z Barcy gracza na rynku. Nikt nie przyjdzie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?