Rhaan
Dołączył/a: czerwiec 2019
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
21
@D10SLEO W końcu będę mógł spać spokojnie! Tyle lat mnie szlak trafiał że dzieciaki sobie średnią zawyżają oceną z religii Jeszcze tylko wychowanie do życia w rodzinie z drag queen i w końcu staniemy się najpotężniejszym państwem świata!
4
@Kidd Ty naprawdę nie rozumiesz że tu chodzi o to żeby uwolnić potencjał lewego obrońcy? Patrz ile potencjału uwolniliśmy przez te lata.
0
Ahahahhaahahhahah Barca może włączyć w operację zawodników xDDDD kto wierzy w te bzdury, ja przypomnę że na początku oni sobie wliczali do FFP sprzedaż Raphinhi, Ferrana, Fatiego i Lengleta xD a skończyło się na rozwiązaniu kontraktu z Gundoganem za porozumieniem stron xD
0
@kanver_ A skąd Ty wziąłeś że to jest stawka netto? To są stawki brutto.
Dodatkowo łączysz artykuły co nie ma sensu, jeden i drugi podaje swoją wersję one się nie uzupełniają. W wersji sportu, miał dostawać 3mln brutto i 9mln brutto potem 18mln, 27mln
Nie licz bonusów bo przy pensjach innych zawodników bonusy nie były podawane. Nikt o zdrowych zmysłach nie dałby żadnemu zawodnikowi pensji ponad 30mln euro netto za sezon... Litości przecież to jakieś chore kwoty typu ponad 60mln euro brutto za sezon bo tam jest podatek 50%
0
Wisła gniecie Arkę niczym Rapid Wisłę dlatego warto obstawić stratę punktów Wiślaków.
0
@kanver_ Mam dla Ciebie teraz szukać informacji bo sam nie potrafisz?
fragment z the sun:
He has, however, since taken several wage reductions due to the La Liga team's financial crisis.
His initial salary was worth £12m a year before it was reduced to £9m in the 2020/21 season.
De Jong took a further pay cut the following year, earning £4.3m.
Barcleona are now required to pay those deferred wages to the player on top of his existing salary.
As a result, De Jong will take home £16.8million net in the 2022/23 season, followed by up to £21m in the following campaign.
Link: https://www.thesun.co.uk/sport/22402297/frenkie-de-jong-salary-owed-barcelona/
Były tutaj artykuły o tym ile I jak De Jong zarabia, nie chce mi się szukać dokładnie tych tesktów bo mam lepsze rzeczy do roboty.
EDIT: Kolejnt artykuł żeby nie było że the sun cytuje:
The player extended his deal by two seasons with some differed payments. In 19-20 he earned 3 million euros, and in 2020-21 that rose to 9. Far from the 14m stipulated in his contract. Next season he is to earn 18m euros, double of last season, plus a 2.88m loyalty bonus.
The 2023-24 season looks even worse for Barcelona. He would get 18m euros plus a loyalty bonus of 9.7m, meaning his wage would be 27.7m in total. Numbers very far from Barcelona’s ‘appropriate salary levels’.
Link: https://www.sport.es/en/news/barca/frenkie-jong-huge-contract-details-14007113
0
@kanver_ No nie wiem, może FCBARCA.COM ? Frenkie ma rozłożone wynagrodzenie z pierwotnego kontraktu na x lat. Teraz dostaje 37mln dlatego że w 1 roku dostał 3mln w drugim chyba 5. Średnia z 5 lat ma wyjść 17mln euro brutto. Było wałkowane miliard razy tutaj. Nikt o zdrowym umyśle nie dałby zawodnikowi 37mln euro za sezon. To są pieniądze które dostawał Messi w szczycie kariery.
0
@kanver_ Ile razy można powtarzać, De Jong zarabia mniej niż np Gundogan a kasa wynika z odroczonego wynagrodzenia... Frenkie podpisał nowy kontrakt NA PROŚBE KLUBU. Chyba rok po przyjściu do Barcy, wiecie czemu? Bo Barca nie miała kasy żeby mu zapłacić bo była bankrutem i gdyby się nie zgodził to trzeba by sprzedawać mienie klubu żeby go spłacić.
2
@Arcybiskup To ja poproszę ubezpieczenie od takich wypadków. Na bank wyjdzie mnie taniej niż 1500zł miesięcznie. Jak sobie przeliczyć to płacę 18k zł rocznie. W 10 lat wpłacam 180k, a tak jak powiedziałem leczę się prywatnie i wydaje na to masę kasy. Zwłaszcza na fizo, chociaż już zdecydowanie mniej niż kiedyś.
@MesQueUnClub_87 Oczywiście że tak, dlatego uważam że ta składka to scum. Bo. w praktyce osoby które mają pieniądze po prostu fundują leczenie innym. Składka jest procentowo liczona od dochodu lub też ryczałtowo według przedziałów względem średniej krajowej, czyli jest celowo zawyżana. Gdyby była możliwość ubezpieczenia się na NFZ tylko w przypadkach ciężkich czy wizyty w szpitalu to ja bym w to szedł, ale wkurza mnie fakt że płacę kupę kasy a potem do dermatologa, laryngologa, kardiologa muszę iść prywatnie bo termin za 6 miesięcy dostaje.
@barcelonaLM o to to to, święte słowa. Wkurza mnie to myślenie że jak jeszcze dowalimy 100mld to już na bank będzie dobrze, a potem się okazuje że był przypadek gdzie nierentowny szpital zaczął być zarządzany przez pielęgniarki i nagle okazało się że nie tylko nie przynosi strat ale też zarabia. Polska służba zdrowia to jest po prostu potworek administracyjny z beznadziejną kadrą kierowniczą, bo sorry ale lekarz ma leczyć a nie kierować szpitalem.
3
@BorzyKrzys Hołownia ma zerową wiarygodność ale powiedział prawdę. Składka zdrowotna jest absurdalna, ja aktualnie płacę około 1500zł miesięcznie składki zdrowotnej, tylko po to żeby leczyć się prywatnie.
6
Właśnie do mnie dotarło że tak naprawdę to te okienka transferowe i ogólnie ruchy dyrekcji miały ręce i nogi do momentu odejścia Alemanyego. Oczywiście sytuacja była trudna ale kiedy odszedł to zaczęła się jedna wielka kompromitacja dyrekcji.
0
Transfer Olmo miał nie mieć wpływu na przyjście Nico, tymczasem sprzedajemy naszego najlepszego zawodnika żeby go zarejestrować. Co za cyrk. Gundo był zdecydowanie najlepszym zawodnikiem w poprzednim sezonie.
2
xG Realu 0.6 xD Mallorca 0.96. Tak dla porównania, my we wczorajszym słabym w wykonaniu meczu mieliśmy xG na poziomie chyba 3.06
0
@Peciak No jak zdobędą 80 to zdobędą mnóstwo punktów, jednocześnie tracąc aż 34 czyli również mnóstwo :) Taka dysproporcja między mnóstwem straconych a zdobytych kiedy rozmawiamy o drużynach z top 3.
0
Real zdobędzie mnóstwo punktów bo ma po prostu wielką jakość, pewnie nawet ten mecz wygrają. Tylko że już widać że ta drużyna nie ma balansu. Środek Valverde - Tchouameni - Bellingham mnie w ogóle nie przekonuje. Oni stracą przez to dużo punktów w tym sezonie.
Edit: poprawione żeby się puryści nie czepiali ;)
2
Nagradzać piłkarzy za wygrany mecz xD no bez jaj, ja rozumiem nagrodę za mistrzostwo, czy LM ale ku**a to jest ich praca. Jeżeli za wygraną była nagroda to rozumiem że stanem wyjściowym i akceptowalnym był remis? czy może za remis też nagroda tylko mniejsza.
Absurd totalny, nie mam pojęcia czy to wszystko jest prawda ale cele typu zachować czyste konto to będzie nagroda wywołują u mnie taki wkurw że brakuje mi słów. Czyli jak Xavi nie dał nagrody to nie bronimy?
2
@kanver_ tylko to Ferran był odpowiedzialny za pilnowanie tej lini, widział ostatniego obrońcę i wystarczyło kontrolować pozycję. Za szybko ruszył, a miał tyle miejsce że ta sekunda nie zrobiłaby różnicy.
0
Moim zdaniem problemem jest to że jesteśmy bankrutami ale robimy wszystko co się da żeby pokazać że jest inaczej… nie mamy kasy na rejestracje piłkarzy a ściągamy zawodników za grube miliony żeby pokazać że jesteśmy w grze. Transfery Olmo i Roque dokładnie to pokazują. Potem są takie akcje z wypychaniem bo zarząd już zwyczajnie nie ma pomysłów na rozwiązanie problemów.
8
@fenix1983 ja tylko przypomnę że w przerwie meczu wszyscy tutaj płakali że pomoc nie istnieje i casado - bernal nie dają rady... Valencia w drugiej połowie siadła fizycznie i cała drużyna (może oprócz Ferrana) wyglądała lepiej. Casado miał masę niepotrzebnych strat i ma sporo do poprawy. Pierwsze 45 minut było przeciętne żeby nie powiedzieć słabe.
2
@Azi ach tak, mityczny napastnik który nie strzela ale pracuje dla drużyny. Szkoda że heat mapa tego nie pokazuje, po prostu zagrał słabo. Podanie do Raphinhi? Za krótkie i ten karny to głównie zasługa tego że Raphinha obiegł obrońce i wsadził nogę w ostatniej chwili.
0
@Faro próby odbioru 4, interwencje 2, przechwyty 0
0
@tbas Prawda, a powinno być tylko lepiej. Flick chciał naprawdę dobrze przygotować fizycznie zespół. Obóz był wymagający i jeszcze nie ma świeżości
0
@Faro za to że jest wychowankiem? 13 strat grając w środku pola. Mieliśmy szczęście że przeciwnik tego nie wykorzystał. Nie będę się czepiał i mówił że zagrał słabo ale MVP to na pewno nie był.
1
Prawda jest taka że to nie my zaczęliśmy wybitnie grać tylko Valencia siadła fizycznie w drugiej połowie. Widać że jesteśmy lepiej przygotowani.
3
Właśnie się zorientowałem że ja już nawet nie czepiam się Ferrana że słabo gra, przywykłem. Ja się zastanawiam jakim cudem on ciągle dostaje minuty. Na euro fajnie było widać jak De La Fuente za szybko go wpuścił i już do końca euro nie dostał więcej niż 5 minut.
0
@OldMc84 Balde od zawsze miał problem z koncentracją w obronie, miał też problemy z dośrodkowaniami, tylko że szybko biega, robi wiatr i jest wychowankiem, więc automatycznie na rambli ma +20 do zajebistości.
0
Drużyn ogólnie wygląda jakby jeszcze była zmęczona po okresie przygotowawczym co jest dobrym sygnałem. To zaprocentuje w przyszłości. Póki co ciężkie nogi dają o sobie znać, jest sporo niedokładności.
0
@Rewolucja123 spokojnie, ja żartowałem z tym oddawaniem kasy…
3
Xavi chciał Ferrana, czy może oddać pieniądze? Ja nie rozumiem jak można być tak słabym. On nie ma absolutnie niczego. Wykończenie, drybling, dośrodkowanie, nic. Absolutnie nic. Zero totalne.
1
Ciężkie okres przygotowawczy, masa brakujących zawodników, dzieci w środku pola. Spokojnie, my nawet 3 pomocników nie mamy na boisku. Ta drużyna potrzebuje czasu.