Rhaan
Dołączył/a: czerwiec 2019
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ciężkie okres przygotowawczy, masa brakujących zawodników, dzieci w środku pola. Spokojnie, my nawet 3 pomocników nie mamy na boisku. Ta drużyna potrzebuje czasu.
0
@th@les no chyba la ligi nie oglądasz. Kartka powinna być dla naszych za wywieranie presji na arbitra, nie powinni pokazywać że są faulowani i cierpią.
1
@pioz123 na moje 4:1 :)
0
A mi się wydaje że Ferran zagra jednak za plecami Lewego a na LS zagra Raphinha
5
W życiu nie słyszałem nic głupszego… sztab medyczny przyśpiesza rehabilitację żeby sprzedać zawodnika, przecież to jest tak głupie że chyba nikt w to nie uwierzy. Po pierwsze, gdyby dało się tak po prostu przyspieszyć rehabilitację bez konsekwencji to przecież zawsze by tak robili, jeśli jednak potencjalne konsekwencje są, np niedoleczenie urazu, to żaden szanujący się sztab medyczny tego nie zrobi, nie wspominając o zawodniku. Dodatkowo kto by się skusił na zakup piłkarza wiedząc że jest w praktyce niedoleczony a już wcześniej miał problemy zdrowotne?
0
@JarekS nie, zwyczajnie nie wierze że Flick będzie chciał Duńczyka w pomocy. Moim zdaniem albo zagra duet Bernal - Casado albo postawi na jednego z nich w duecie z Gundoganem żeby lepiej kontrolować środek pola. Na SPO ma bardzo dużo opcji, nawet pomimo braku Fermina Pedriego Olmo i Gaviego może tam wystawić Raphinhie, Ferrana albo Torre
0
@JarekS No to cofnie Gundogana ale nie wierze w to że wystawi Christensena na środku pomocy.
0
@Zoker No to dziękuje bardzo za takie boiska. Niech sobie szkółki same boiska wybudują a dorośli niech proszą samorząd. Mi się nie widzi sponsorować z podatków budowy kolejnych boisk które będą służyć wszystkim tylko nie tym którym powinny.
1
@Faro tylko że to jest Gavi xd
0
@Zoker No i nie widzisz patologi sytuacji? Orlik miał być dla dzieciaków, idea miała być taka że idziesz na boisko ze znajomymi sobie pograć a jaka jest rzeczywistość? Ja orliki zapamiętałem z tego że wiecznie były zajęte, trzeba było robić rezerwację na minimum 10-12 osób kilka dni wcześniej a najlepiej tydzień. Do tego 3/4 czasu (w godzinach popołudniowych / wieczornych ) orliki były zajęte przez zorganizowane grupy osób w wieku 40+
Więc kluczowe pytanie jest dla kogo i po co są te orliki? To mają być boiska dla dzieci? Dla szkół, czy dla wyborców Tuska?
Lepiej byłoby dofinansować szkoły i i samorządy a nie ładować na pałę orliki.
7
@tristan87 a jaki był hejt, że marnują miejsce w pucharach…
2
@ShawnC Inigo Martinez chyba nie jest jeszcze zarejestrowany
0
@Kgorecki2500 na 1 ligową Wisłe przyszło 30k i to był maks. Śląsk ma za duży stadion jak na swoją baze kibiców
2
@Popitek12 zależy, na samo morskie nie polecam. Ja byłem w niedziele na rysach i jak już jesteś nad morskim okiem to polecam chociaż na czarny staw wejść.
Ogólnie licz się z tym że ludzi jest masa i w praktyce idziesz 9km asfaltem do schroniska. Dopiero potem robi się luźniej i ciekawie.
1
@tbas no nie, jak masz kontrakt na 2 lata to szef nie może Cie zwolnić bo nie ma hajsu. Jak masz kontrakt na 2 lata to może go zerwać i wypłacić Ci odszkodowanie.
Nawet jeśli jesteś pracownikiem na UoP ( w PL ) to myślisz że szef może Cie bez powodu zwolnić? Jak nie ma kasy to może zrobić zwolnienia grupowe ale nie może Ci nie zapłacić. Więc proszę bardzo Lapcio może zerwać kontrakt Frenkiego i wypłacić mu odszkodowanie, przy okazji trzeba będzie złożyć wniosek o upadłość.
Człowieku, tak idiotycznego komentarza to dawno nie widziałem, ile kontuzjowany jest Gavi? Ile kontuzjowany był Balde? A pamiętasz jak do zdrowia x razy wracał Fati? Każda kontuzja jest inna, kontuzja kostki Frenkiego nie jest operowalna a dolegliwości zwiększają się wraz ze wzrostem obciążenia.
Frenkie pojechał na kadre bo dostał zgodę lekarzy, za 3 tygodnie miał być gotowy, bo tak pewnie lekarze myśleli, kostka się jednak nie goi tak jak powinna przy wzroście obciążenia.
Winienie zawodnika za kontuzje to innych lvl odklejenia.
Edit: Fotki z rehabilitacji xD no tak bo praca jaką wykonuje piłkarz musi być na fotkach xD jak nie zrobili to znaczy że nic nie robi!
0
@partymaker i wiesz że go odbył? To był pełny trening z drużyną na pełnym obciążeniu? Nie wiesz tego, a przy kontuzji kostki którą ma problem nasila się wraz ze zwiększeniem obciążenia, dlatego mógł robić lekki trening i mogło być ok, przyszła pora na zwiększenie obciążenia i poczuł dyskomfort i wrócił. Dokładnie to samo stałoby się w klubie. Frenkie od początku kontuzji miał być szykowany na euro, mówiło się że może nawet wrócić na ostatnie mecze sezonu.
4
@BARCA1899Messi dobra kolejny argument z tyłka, Holender nie był na Euro, był na obozie przed Euro żeby sprawdzić czy wyleczy się w trakcie i będzie mógł grać. Okazało się że nie i wrócił do Barcy, nie masz pojęcia nawet jaką ma kontuzje ale ciśniesz po nim bo go nie lubisz.
Edit: fajnie by było jakby Barca w końcu zaczęła szanować swoich pracowników
1
@tristan87 w klubue panuje optymizm
1
@tbas pojechał na reprezentacje i co z tego? Skąd wiesz że ćwiczył tam intensywnie? Ja Ci przypominam że on wrócił z tej reprezentacji jeszcze przed euro i klub podał informacje że będzie gotowy na obóz. Więc nie pierd**** bo sobie dopowiedziałeś połowę historyjki która pasuje pod Twoje przekonania.
W dupie klub? Klub ma wywiązywać się z kontraktu. To tak jakby szef przyszedł do do Ciebie i powiedział że przez rok będziesz dostawał 10% wynagrodzeni a w następnym roku Ci to wyrówna, następnie po 1 roku chce Cie wywalić bo za dużo masz zarabiać.
To nie Frenkie nie szanuje klubu tylko klub Holendra.
0
@tbas ale czym złamał? Tym że jakiś dziennikarzyna nie ma żadnych newsów to spłodził takie gówno z braku informacji? Przecież on tam mówi o odczuciach zarządu, ile my się tego nasłuchaliśmy przy transferach, ale wiadomo zarząd dał tyłka to trzeba znaleźć kozła ofiarnego na którego rzuci się opinia publiczna.
15
Mało się bzdur katalońskiej prasy naczytaliście? Znowu się podpalacie wszyscy a facet zrobił newsa z tego że nie wie co z De Jongiem. Nie ma żadnych informacji, teksty o tym że w klubie są nie zadowoleni z podejścia to jakiś żart. Szukałem informacji wczoraj co z Holendrem i na jednej ze stron napisano że przy tego typu kontuzji czas powrotu do zdrowia jest nieznany bo problem nasila się wraz z wzrostem obciążeń treningowych a operacja jest niemożliwa.
Więc co ma Frenkie zrobić? Szybciej odpoczywać? A może trenować na rękach
Dodatkowo kolejny powielony kit o pensji zawodnika żeby nakręcać nagonkę.
2
@Kgorecki2500 ja też nie wiem ale no nikt mi nie wmówi że Flick nie mając ani jednego DM'a, ani jednego lewo skrzydłowego, nie mając wartościowego zmiennika na 9, nie mając alternatyw na LO, powiedział że chce Olmo. To zwyczajnie nie ma sensu i choćby Flick sam to przyznał na konferencji prasowej to dla mnie to będzie tylko trzymanie się lini klubu.
4
Widzę że tu ludzie już walą ostre teorie o transferze Olmo, to teraz ja powiem jak ja to widzę. Tam nie było żadnego planowania drużyny, żadnego ściągania zawodników których chciał trener itd. Ten zarząd dba przede wszystkim o PR i o to żeby w mediach było głośno. Ściągnęli Olmo bo dobrze wypadł na euro i bardzo chciał wrócić więc zgodził się na niższą pensje i naciskał na Lipsk w sprawie transferu. Koniec wielkich teorii. Lapcio może odtrąbić sukces bo ściągnął mistrza europy po dobrym turnieju. Nie ma żadnego znaczenia że ten transfer nie ma sensu z punktu widzenia drużyny, bo ma z punktu widzenia PR'u. Wyobrażacie sobie co by było jakby Barca nikogo nie ściągnęła? Olmo był najlepszą opcją w stosunku cena do jakości i wartości medialnej. Nico był poza zasięgiem tak samo jak każdy wartościowy piłkarz. Przypomnę że póki co nawet nie zarejestrowaliśmy wszystkich zawodników a liga startuje za kilka dni.
0
@Dejvo Nie nudzi Ci się powielanie kłamstw? Nie ma największej pensji w lidze. Jego pensja jest wyższa bo to forma odroczenia płatności. W pierwszych latach kontraktu dostawał śmieszne pieniądze, około 3 i 5 mln euro a potem z każdym rokiem pensja miała rosnąć tak aby finalnie wyszło 17mln euro brutto za sezon przez 5lat. Można dywagować czy to za dużo ale przypominam że taki Fati czy Lenglet krórym ciągle płacimy zarabiają chyba 12-15mln euro a nawet nie grają.
@tbas Ale jak? bo chyba nie sugerujesz że zawodnik powinien mieć w kontrakcie że jak dostanie kontuzji to klub się na niego wypnie. Żaden piłkarz nie podpisałby takiej umowy. To nie wina zawodnika że coś się stało, przypomnę że Frenkie dostał kontuzji w meczu z Real bo zagraniu Fede Valverde.
1
@Comentateiro No ale prawda jest taka że wszyscy wiedzieliśmy że tak będzie już od 4 lata. Rollercoaster jest tylko dlatego że z klubu są wypuszczane ciągłe plotki i wszyscy liczą na cuda. Jeszcze jeden sezon tak będzie wyglądać. Potem zejdziemy z dużych obciążeń kontraktowych, wrócimy na Camp Nou i dodatkowo będzie wygasać powoli kontrakt z Nike.
5
@kodi77 Zacząłem robić research z ciekawości bo nigdzie nie ma żadnych informacji co się dzieje z Holendrem. Na jednej angielskojęzycznej stronie znalazłem info że Frenkie ma problem z syndesmozą kostki i problem nasila się w miarę wzrostu obciążeń treningowych. Żadna operacja na to nie pomoże a czas powrotu do zdrowia jest nieznany w takich przypadkach. Dodatkowo, jeśli zostanie źle wyleczony to może przerodzić się w przewlekły problem dlatego moim zdaniem nie ma co liczyć że Frenkie wróci na boisko w tym roku.
11
@fart czyli mówisz że ściągają dyche która ma grać na LS żeby zabezpieczyć potencjalne odejście zawodnika który gra na pozycjach 6/8. Genialne
7
@PW27 De Jong gra wszystko od 5 lat i gra tak beznadziejnie że wszyscy trenerzy od 5 lat grają nim w każdym meczu od 1 do 90 minuty. Jest tak słabym pomocnikiem że jak nasi obrońcy się połamali to nie Cubarsi zastępował De Jonga tylko De Jong innych stoperów. Jest tak beznadziejnym pomocnikiem że w poprzednim sezonie do momentu kontuzji zachwycaliśmy się parą De Jong - Romeu i w końcu tak bardzo pasożytuje na klubie że zgodził się rozłożyć pensję na 5 lat i w pierwszych sezonach zarabiał 3 i 5mln euro a teraz bezczelny nie chce zrezygnować z ostatnich 2 lat w których wypłacamy mu zaległą kasę.
7
Pamiętacie jak to było 2 miesiące temu? Nowa umowa z nike, kasa z Barca Vision, powrót do zasady 1:1. Transfer Daniego Olmo nie ma wpływu na pozyskanie Nico, Barcelona ma kasę na Nico itd...
Mamy 14 sierpnia i sytuacja wygląda tak:
Brak Kasy z Barca Vision
Żadnego nowego kontraktu z Nike nie będzie
Na Nico nie ma kasy
Transfer Olmo nie tylko nie pomógł przy Nico, okazuje się ze nie możemy nawet porejestrować wszystkich zawodników :)
A pamiętam że jeszcze niektórzy się kłócili 2 tygodnie temu że bez problemu ściągniemy Nico bo transfer Olmo jest opłacany w ratach...
Ktoś się jeszcze serio nabiera na te newsy z katalońskiej "PRASY", te dziennikarzyny mają wiarygodność pudelka.
0
@Chucky to ja Ci przepowiem fakty. Frenkie miał walczyć o powrót na euro! Nie udało się i miał być gotowy na start obozu. Obóz się skończył, zaraz rusza liga a my nawet nie wiemy kiedy Frenkie wróci do treningów z drużyną, czyli możemy zapomnieć żeby był gotowy do gry w sierpniu.
Za kontuzjowanego zawodnika nikt nie zapłaci pełnej kwoty, do tego wisimy FDJ jeszcze ponad 20mln euro zaległej pensji i nie odejdzie nigdzie jeśli mu tego nie wyrównamy.