0

@Coutinho007 No fajne porównanie ale ja bym chyba jednak wolał Antosia...

5

Brazol dostaje ciasteczko w pole karne. Jest sam na sam z obrońcą, może zrobić wszystko. Więc czeka aż wrócą obrońcy i podaje do tyłu. Joga Bonito

0

@lucca87 masz racje, koleś z otoczenia Bayernu. Na pewno rozmawiał z Flickiem… serio nie ma co się takimi duperelami zajmować bo nikt z nas nie wie jak było naprawdę.

0

@Cvzx Jeżeli dziennikarze z otoczenia Barcy tak piszą to tak było, przecież oni nigdy nie puszczali newsow z dupy w eter, prawda?

4

@supraomnes1 było wałkowane milion razy. FDJ dostaje tyle bo to odroczona kasa, której nie dostał jak był kryzys kilka lat temu. Lewy trochę inaczej, dostawał mniej na początku i pensja miała rosnąć i na moje trochę jednak przepłacony.

Natomiast z Mbappe też sprawa nie jest prosta bo nie wiemy ile dostał za podpis plus podobno zachował prawa do wizerunku. Ogólnie nie ma co się ekscytować tymi wszystkimi drabinkami płacowymi bo tam jest za dużo zmiennych które trzeba uwzględnić

3

@macio_944 ja tam nie mam nic do Olmo, mam za to do zarządu… Mam nadzieje że chłopak się sprawdzi i życzę mu 50g/a w sezonie i trypletu. Tylko że jak już odejdziemy od myślenia życzeniowego to ten transfer na papierze się nie broni. Więc nie ma co się dziwić że kibice są źli.

1

@Arden no a gdzie miał grać? Jak gramy na 433, Ferran też ciągle grał w formacji 433, czyli rozumiem że jest skrzydłowym. Raphinha nie ma profilu skrzydłowego, to jest boczny pomocnik albo wahadłowy. Jak grasz na skrzydle to musisz mieć drybling i wykończenie, z całym szacunkiem dla Brazola ale on tego nie ma. Ma świetne dośrodkowanie i dobry strzał z dystansu, nawet wyjście na pozycje ma dobre. Ale to nie jest typowy skrzydłowy.

1

@kuz Raphinha to nie skrzydłowy tylko boczny pomocnik, Victor to też nie jest skrzydłowy. Jak wystawisz Matsa na 9 to też powiesz że mamy nowego napastnika?

W kontekście nominalnych pozycji zawodników a nie tego gdzie z konieczności grają, mamy 1 skrzydłowego i 7 srodkowych pomocników.

1

Na tą chwilę mamy w składzie jednego skrzydłowego, jednego bocznego pomocnika i z Danim Olmo 7 środkowych pomocników, nie licząc piłkarzy rezerw.

0

@ikar34 Chłopie, usiądź, ochłoń i się zastanów nad sobą. Można kogoś nie lubić, spoko, może Cie wkurzać że Ciśnie po Twoich idolach kiedy Ci robią głupie rzeczy, ale to jeszcze nie znaczy że jest po drugiej stronie barykady. Stano powiedział milion razy że Ziobro kradł kasę z funduszu sprawiedliwości, nie ma znaczenia! Na bank pisior, Stano ośmieszał Czarnka i Pereire, nie ma znaczenia, na bank pisior! Stano cisnął beke z kaczora, nie ma znaczenia, na bank pisior! A czemu jest pisiorem ? Dlatego że atakuje również PO?

0

@MesQueUnClub_87 no tylko co innego kiedy są to argumenty wyssane z tyłka i inne absurdy a co innego kiedy te argumenty mają podstawy. Bo można powiedzieć tak, skoro człowiek prowadzący akcje rozliczania pisu nie tylko dał się nabrać ale wręcz podpalił się i natychmiast wydał wyrok publicznie bo pasował mu politycznie, to jaką mamy mieć pewność że w swojej pracy jest bardziej skrupulatny i nie zdobywa dowodów i zeznań na pałę?

2

@budel17 najbardziej przeraża to że złapali się na to Giertych i Wrzosek, czyli dwa psy gończe Tuska. Szkoda bo dali teraz paliwo pisiorom do kwestionowania ich profesjonalizmu, abstrahując od jego poziomu.

9

Ależ pięknie fanatycy pEłO zostali zezłomowani xD Ci wszyscy mierni razem i pato dziennikarzyny. Jakie to było piękne. A najlepsze jest to ich wycie że to wina Stanowskiego że nie sprawdzili autentyczności materiałów tylko na pałę powielali materiał od Stonogi xD

4

@tristan87 ona nie ma być bystra, ma być wierna.

0

@PatrykBarca Mi się nie chce wierzyć że z wszystkich zawodników wybrał do tego Olmo. Po pierwsze mamy już chyba ze 3 zawodników którzy mogą schodzić do środka po drugie Flick nigdy z Olmo nie pracował i nie chce mi się wierzyć że dziwnym trafem zakochał się akurat w pupilku Deco i Lapcia, zwłaszcza że mocno grzany był temat Nico. Gdyby trener jasno powiedział że chce Olmo to nie byłoby takiego parcia na Nico.

1

@tomek8756 jak napisać "ceny za wodę będą wysokie" tak żeby nie napisać że będą wysokie xD

@BobSwagger no a nie jest tak że za zbieranie deszczówki to trzeba jeszcze podatek zapłacić przypadkiem?

0

Miał być DM, Kimmich czy inny Zubimendi, no ale pojawił się temat Nico, no to wiadomo, okazja rynkowa trzeba ruszać bo na LS też dziura.

No i wyszło na to że Nico nas olał, tematu DM'a nie ma, a naszym celem numer jeden jest kolejny ofensywny pomocnik ze szklanym zdrowiem...

Co się ku*** stało z tym klubem? Jeśli już mamy kasę do wydania to naprawdę wydamy ją na Olmo? Jakby nie było żadnego transferu to ja bym to nawet zrozumiał, nie mamy kasy a nie chcemy ściągać szrotu / na rynku nie ma odpowiednich zawodników, ale ściąganie Olmo za ponad 60mln euro? Nie no to jest taki poziom odklejenia że ja nie wiem co mam powiedzieć. Modle się żeby to były kolejne plotki i temat transferu upadł.

3

@karol130197 aktualnie sprawa wygląda na deep fake więc nie dość że bramka anulowana po interwencji VAR to jeszcze zanosi się na karnego dla Stanowskiego.

0

@barcelonaLM trzeba być ślepym i nie oglądać materiałów na K0 żeby twierdzić że tam jest jakiś pro pisowski kontent. Stano przejechał się po większości polityków pisu, ciężko żeby po wszystkich bo zwyczajnie się nie da. Jest tam masa pro liberalnych dziennikarzy, większość gości jedzie tam po pisie jak po burej suce. Prawda jest taka że pro platformerscy fanatycy szukają pretekstu żeby zdyskredytować media które nie robią dobrze Donaldowi.

0

@Azazel_Pazuzu mamy pierwszego zakompleksionego! Kto da więcej?

0

Ale niektórzy mają kompleks Stanowskiego i jakąś ostrą odklejke xD Stano opłacany przez pis bo nie chce robić materiałów o ledwo żyjącym facecie walczącym z rakiem. Co z tego że przeczołgał innych pisiorów w tym Pereire, co z tego że nie ma ani jednego dowodu na jakieś branie kasy ani nie ma żadnego pro pisowskiego wystąpienia, co z tego że w 3 śniadaniu zwykle jest przewaga liberalnych dziennikarzy anty pisowskich.

Ważne że jacyś pseudo pato celebryto dziennikarze napisali że bierze kase xD

0

@BORO_12 jeszcze nie zacząłem, daruje Ci bo zanim w ogóle zrozumiesz co piszę to pewnie minie trochę czasu xD ale nie martw się, kiedyś zaczniesz szybciej łapać. Dam Ci poszlakę, ja w wiadomościach wyżej napisałem na jakich on pozycjach gra, natomiast na początku napisałem że jest rezerwowym skrzydłowym, wiesz dlaczego? A no dlatego że my nie mamy pozycji PP ani ni wahadłowego i nawet nie gra SPO, on gra NA SKRZYDLE. Bo my gramy SKRZYDLOWYMI, a nie BOCZNYMI POMOCNIKAMI. Wiec ja go oceniam na podstawie tego GDZIE GRA, a nie na podstawie JAKI MA PROFIL. Bo mi zwisa i powiewa jaki ma profil, u nas gra na skrzydle i jest ZMIENNIKIEM 16 LATKA.

1

@Sulimo Przychodzi nowy zawodnik, pierwszy mecz kiedy gra i dostaje 2 CELOWE żółte kartki w 6 minut. To śmierdzi na kilometr ustawką

0

@FcPortoFan1999 ja to już mam wywalone po dzisiaj. Są granice, które zostały przekroczone. Jakby po prostu przegrali ten mecz to trudno, miałbym poczucie że nie dają rady grać na 2 fronty plus kontuzje, ale jak odwala się taki cyrk i facet w 6 minut łapie 2 celowe kartki to ja to pierdole.

0

@BORO_12 o jezu, chłopie nie dość że nie oglądasz meczy to jeszcze nie umiesz czytać ze zrozumieniem xD poczytaj sobie jeszcze raz wątek bo nie mam ochoty się powtarzać a nie chce się znęcać nad Tobą.

0

@FcPortoFan1999 o ile wcześniej to były przypadkowe zagrania to teraz to było celowe zagranie. Ja gdybym był trenerem to odesłałbym faceta do rezerw.

0

@BORO_12 w przeciwieństwie do Ciebie oglądam wszystkie mecze typie a Ty oceniasz zawodnika po jego G/A xD

0

@FcPortoFan1999 no ja myślę że to rekord Polski.

0

@FcPortoFan1999 to zagranie kwalifikuje się na interwencję ligi czy przypadkiem nie doszło do celowego zagrania żeby jakiś zakład wszedł

0

Mamy to! 6 mecz z czerwoną kartką!!! Wisła idzie na rekord, debil z żółtą kartką nie sięga piłki więc kiedy ta jest jeszcze w boisku bierze zamach i uderza ją xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?