Rhaan
Dołączył/a: czerwiec 2019
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BORO_12 nie umie bronić, potrafi grać w obronie jako skrzydłowy. To jest gigantyczna różnica.
To nie jest ofensywny pomocnik, nigdy tak nie grał, to jest PP albo wahadłowy a u nas gra jako skrzydłowy i nie daje rady. Dlatego jest rezerwowym i w jego miejsce gra Yamal.
@Striker to skoro jest taki super to czemu jest zmiennikiem 17 latka? Raphinha ma swoje ograniczenia i to nie jest krytyka a fakt. On ma dobre dośrodkowanie, spoko strzał z dystansu ale nie ma dryblingu i wykończenia, u nas skrzydłowy musi to mieć dlatego piszę że to solidny rezerwowy.
0
@DIPENSE jakby umiał bronić to by był potencjał na topowego PO, a tak to mamy przeciętnego, solidnego rezerwowego skrzydłowego
3
@Faro Lewy asysta i asysta drugiego stopnia, Roque 3 udane przyjęcia
2
Gundogan sobie stoi i narzeka na brak gwizdka a chłopak sobie strzela xD
18
Ja uwielbiam te teksty o tym że schodzący napastnik pozwoli uwolnić potencjał lewego obrońcy, wprawdzie nie wyszło w 7 ostatnich sezonach ale teraz to już na bank wypali.
1
@ACMaldini3 no tak, teraz go sprzedadzą jak leczy kontuzje i ma dostać 37mln euro ZALEGŁEJ pensji xD żeby się zgodził na transfer to pewnie Barca musiałaby wypłacić mu zaległe wynagrodzenie, czyli wyszłoby na to że jeszcze dopłacilibyśmy do odejścia Frenkiego, genialny pomysł!
Zobaczymy co pokaże pod wodzą Flicka, moim zdaniem za rok przedłuży kontraktu
3
@Comentateiro oj tak, plus jeden byczku. Ja już naprawdę gdzieś mam tytuły o ile oglądanie meczy będzie sprawiać przyjemność a nie krwawienie oczu.
22
Lipsk bardziej dba o Barcelone niż Deco, mam nadzieje że Niemcy będą szli w zaparte i nie sprzedadzą do nas Olmo.
0
@FcPortoFan1999 no moim zdaniem dla drużyny tak. Ja mam masę wniosków po takim meczu. Zaczynając od tego że Moskal oczywiście fatalnie ustawił drużyne co mnie w sumie nie dziwi bo to słaby trener, przez utwierdzenie się w przekonaniu że Mikulec / Jaroch to obrona na poziomie Szombierek Bytom, po konkluzję że Zwoliński to chyba jakiś sabotażysta.
0
@FcPortoFan1999 no i bardzo dobrze, jak się nie umie przyjmować piłki to taki efekt . Może ktoś w klubie ogarnie że w Wiśle nie ma pół zawodnika który umie bronić.
0
@Mocher Dani Olmo przez ostatnie 3 lata w Lipsku wykręcał gorsze liczby niż Ferran Torres, powiedz mi proszę czy istnieje jakaś alternatywna liga do której nikt inny nie ma dostępu oprócz Ciebie?
Na potwierdzenie, poprzedni sezon. Mecze ligowe: 21 meczy 4 bramki 5 asyst
Sezon 22/23
23 mecze 2 bramki 3 asysty
Sezon 21/22
19 meczy, 3 bramki 3 asysty.
Nie wiem co gorsze, fakt że nie potrafi dobić do 2k minut w sezonie czy jego skuteczność
2
@FcPortoFan1999 w Krakowie też chcieli buntu, poszedł rozkaz i dowództwo odmówiło. To byli prawdziwi bohaterzy, którzy nie rzucili dzieciaków z patykami w rękach na umocnione pozycje niemców. Miasto przetrwało, ludzie przeżyli.
0
@ShawnC Ja nie muszę oglądać go na środku ataku żeby widzieć że chłopak nie potrafi przyjąć piłki... Trenerzy widzą go na każdym treningu i lepiej wiedzą gdzie powinien grać. Jeżeli Pau Vitor wygląda lepiej na treningach to dlaczego mają wystawiać tam Roque jego kosztem? Bo kosztował więcej kasy? Litości, chłopak nie nadaje się do gry na tym poziomie i tyle. W Brazylii miał 20 sekund na przyjęcie piłki i zastanowienie się co zrobić, dodatkowo tam pozwalano mu zwyczajnie taranować przeciwników i nie gwizdali fauli. Tutaj gra się 3x szybciej i trzeba się pilnować 4x bardziej. Roque to po prostu flop transferowy i tyle.
2
@ShawnC No chyba w życiu nie widziałem bardziej ignoranckiej wypowiedzi o grze napastnika. Nie wiem co określasz jako wybitność, ale jeżeli zawodnik nie potrafi przyjąć piłki i jej nie stracić to nie mówimy o żadnej wybitności tylko absolutnych podstawach. Vitor Roque za kilka lat skończy na boiskach ekstraklasy albo wróci do Brazylii bo właśnie taki poziom gry prezentuje.
2
@Derean oby to była prawda
0
@AlwaysBlaugrana na euro miał 2 wiatraki na skrzydłach w osobach Yamala i Nico. Jak chociaż jednego brakowało to wyglądał przeciętnie.
1
@Lola120 będzie grał na lewym skrzydle a zarząd się będzie zastanawiał jak to się wydarzyło że gra fatalnie. Finalnie zwali wine na trenera no bo wiadomo, euro miał dobre.
1
@Popitek12 byłem 2 miesiące, skuteczna jeśli redukujesz ale to była męczarnia dla mnie. Znam jednak ludzi którzy siedzą na niej po x miesięcy i są zachwyceni
0
@jondeca to już jakąś teorią spiskową śmierdzi. Wszyscy piłkarze wiedzą że PSG to jest beznadziejne miejsce na rozwój. Idą tam albo francuzi albo zawodnicy którzy lecą na sam kontrakt ale te najbardziej perspektywiczne talenty mają wybierają kluby które są zwyczajnie większe.
@rk dokładnie tak i to się na nim zemści. Teraz jest idealny moment na odejście, my potrzebujemy LS, on ma za sobą dobry sezon. Jak on nam odmówi to trzeba ściągnąć innego LS i niech się Nico za rok zastanawia czy jechać do Anglii czy Niemiec.
1
Ja to widzę tak, jeśli zawodnik odmawia nam to znaczy że nie warto go ściągać i tyle. Jeśli chce zostać na jeszcze jeden sezon w Bilbao to spoko tylko powinien mieć świadomość że potem będzie sobie szukać klubu poza Hiszpanią. W Realu nie będzie dla niego miejsca a my powinniśmy poszukać innego zawodnika na jego miejsce. Oczywiście żeby nie było, tak doceniam go jako zawodnika i chciałbym żeby u nas grał ale skoro nam odmawia to wole żeby nie przychodził wcale.
4
@kks1986 jest duża różnica pomiędzy nie radzeniem sobie na skrzydle, a nie zanotowaniem nawet udanego przyjęcia czy podania. Ty go chyba nigdy nie oglądałeś w koszulce Barcelony. Wczoraj wyglądał gorzej niż źle.
0
@Faro szkoda że oprócz chęci nie pokazuje nic więcej nie licząc strat.
0
Nie ma co się czepiać drużyny bo połowa tego składu nawet w kadrze meczowej nie będzie miała składu a City wystawiło bardzo mocny skład.
Ja wole się skupiać na tym co pokazują poszczególni piłkarze i póki co wniosek mam taki. Vitor Roque to jest jakaś katastrofa. Ilość prostych błędów i strat jest zatrważająca jak na 15 minut
0
@barteq No pewnie by się dowiedział po co wzywali gdyby się wstawił :) Może był problem ze zdjęciami, nie mam pojęcia. Na filmiku powiedzieli że był problem z rejestracją.
3
@Arden Ja naprawdę wszystko rozumiem, ale jak można narzekać na to że zostało się wezwanym jak facet sam donosił do straży miejskiej xD no co trzeba mieć w głowie, jeszcze się idiota nie stawił i dostał mandat. No i ten tekst że on swoje zrobił i nie był do niczego więcej potrzebny... Kto tych baranów wychowuje?
0
@FcPortoFan1999 Rodado, Baena, Sukiennicki i Carbo to 90% wartości tego zespołu.
0
@FcPortoFan1999 no ale to był skrzydłowy. Ponadto tutaj problem jest ze sposobem gry w piłkę. Wisła ma grać ładnie, tylko żeby grać ładnie trzeba mieć zawodników do takiej gry i to na każdej pozycji. Tutaj jedno słabe ogniwo i wszystko się sypie. W Wiśle 1/3 zawodników nie nadaje się do takiej gry.
0
@FcPortoFan1999 no tak, trener rok temu był fantastyczny, o wiele lepszy od Moskala ale jak masz parodystów w składzie to nic nie osiągniesz. W zeszłym roku Wisła 3/4 sezonu grała bez bramkarza, teraz na lewej obronie gra chłopak który nie umie obronić a na lewym skrzydle Młyński nie potrafi ani atakować ani bronić. Zresztą, można wymieniać bez końca.
0
@FcPortoFan1999 banda debili i patałachów. Są granice frajerstwa, Wisła je przekracza, gra w pucharach to paradoksalnie najgorsze co nas spotkało bo ta ekipa nie potrafi skupić się na jeden mecz w tygodniu a co dopiero granie co 3 dni.
3
Mamy rekord Polski? 4 kolejny mecz ligowy Wisły z czerwoną kartką i 5 czerwonych kartek w 4 meczach. Niesamowite