0

@MUbarca0926 o jakim karnym piszesz ?

3

Mam nadzieję, ze w niedzielę wyżyją się na Sevilli :)
A na PSG w finale !

0

@pienaar U mas Garcia, Raphinha i powiedzmy Fermin, któy na pewno byłby na placu zamiast Olmo. Plus jeszcze pierwsze minuty Balde.

0

@MUbarca0926 Nie ma Lewego, Nie ma Raphinhi, to następni w kolejce są Ferran i Yamal. Może potem Raschford.
Bo kto miał strzelać ? FDJ ?

3

Idąc spać pocieszam się tylko tym, że po Interze czułem się gorzej
;)

2

Już końcówka pierwszej połowy pokazywała, że coś jest nie w porządku.

Długie momenty, kiedy goście przebywali pod naszą bramką, nie pozwalając na wyprowadzenie składnej akcji, mimo, iż Pedri, a zwłaszcza FDJ często schodzili do linii obrony, alby pomóc w wyprowadzeniu piłki.

Druga połowa jeszcze gorsza pod tym względem.
Niestety pressing paryżan był bardziej intensywny, niż nasz - szczerze mówiąc dawno tego nie widziałem...

Trudno, trzeba to wziąć na klatę, wierzę, że Flick będzie potrafił wyciągnąć z tej porażki wnioski i taki mecz nieprędko się powtórzy

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Mateusz140991 A kto strzelił gola ?
Lewy ?

0

@ramon59 Tak, ale mieli te dolary już wcześniej, mieli Messiego i Neymara, czy tam Mbappe.
Żaden trener nie potrafił tam nic zrobić

0

@Pedryrodryges Co pokazał ? Dwie dobre interwencje, ze cztery przegrane i dwa faule, jeden na żółtą i po drugim tylko litość arbitra spowodowała, że nei wyleciał. Tak sobie z Yamalem "dobrze" radził, że w 2. połowie musiał przejąć go Hernandez

2

@Sebolinho Moim zdaniem Pedri był już wypruty fizyczne i skopany do tego

4

Trzeba oddać Lucho, że stworzył potwora.
Pressują le[piej i wyżej, niż my.
Już odzwyczaiłem się od tego, że ktoś potrafił nas tak zdominować

8

No cóż, jak Pedri schodził, to wiedziałem że to jebnie.
Już z nim było na krawędzi, a bez niego...

3

Brakuje trochę takiego Fermina, żeby bardziej docisnąć pressing.
Martwią długie okresy, kiedy PSG przebywa w naszej tercji i nie daje nam wyjść ze składną akcją.
Liczę na to, że Lamine grając na wykartkowanego Mendesa da radę wykreować jeszcze dużo dobrego

0

Pewnie u nich jacyś sprinterzy w ataku. Zobaczymy, jak nasze chłopaki w obronie to ogarną

7

Powinna pójść szybka akcja z sektorowka ze świńskim ryjem

6

Alvarez i Haaland ?
To chyba Camp Nou musiałby się składać z samych lóż VIP
:))

0

Z Dembele to bym na ich miejscu uważał, no jak wpadnie w spiralę kontuzji, to po sezonie

0

On bardziej w lidze będą dostawać w doope tym bardziej będą grzać ten temat.

7

Wszedł Yamal, od razu asysta przy golu, doskonałe podanie przy poprzeczce Lewego i to tak trochę jakby "od niechcenia", jakby nie pauzował.
A może nawet dobrze, że pauzował, bo .świeżość będzie lepsza
Mamy spory atut przed meczem z PSG

1

Konsekwentnie, do przodu i wpadnie.
Mam nadzieję że dziś plan na Yamala to 20-30 minut jako rozruch przed PSG.

Ten rzut rożny przy strzale Rashforda rozegrany kapitalnie

19

Jakby Julkowi i tego gola strzelonego białym zabrali to byłby juz kabaret.
Wystarczył ten po karnym

64

Tylko w Madrycie prześcieradła leżą pod materacami

13

Średnia kontuzji 1/dzień
Mam wrażenie, że co tu wchodzę, to czytam, że ktoś wypada...

0

Chyba pierwszy zespół, który konkretnie pocisnął obronę białych i zaczynają się tracić

3

Taaa... Przemnóżmy x2

1

Ten tłuk nie rozumie, że obecność Roberta w meczu z Newcastle była m.in. podyktowana koniecznością podniesienia średniej wzrostu przy stałych fragmentach gry dla gospodarzy.
On kiedyś próbował sił w trenerce ? Może pokaże swoje sukcesy :))

A jak czytam "pan Niemiec" to wyczuwam pewne uprzedzenia.
Za półfinał we Frankfurcie ?
Długo go trzyma :))

0

Wielki piłkarz, który potrafi docenić młodszego, utalentowanego kolegę

0

A już tak pięknie bbyło z obsadą bramki....
I jeszcze Klasyk z trybun, jakiś pech...

1

Jak zwykle czas absencji podawany w pierwszych komunikatach należy pomnożyć razy 2, ewentualnie nawet 4

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?