fotohobby
Dołączył/a: luty 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MUbarca0926 o jakim karnym piszesz ?
3
Mam nadzieję, ze w niedzielę wyżyją się na Sevilli :)
A na PSG w finale !
0
@pienaar U mas Garcia, Raphinha i powiedzmy Fermin, któy na pewno byłby na placu zamiast Olmo. Plus jeszcze pierwsze minuty Balde.
0
@MUbarca0926 Nie ma Lewego, Nie ma Raphinhi, to następni w kolejce są Ferran i Yamal. Może potem Raschford.
Bo kto miał strzelać ? FDJ ?
3
Idąc spać pocieszam się tylko tym, że po Interze czułem się gorzej
;)
2
Już końcówka pierwszej połowy pokazywała, że coś jest nie w porządku.
Długie momenty, kiedy goście przebywali pod naszą bramką, nie pozwalając na wyprowadzenie składnej akcji, mimo, iż Pedri, a zwłaszcza FDJ często schodzili do linii obrony, alby pomóc w wyprowadzeniu piłki.
Druga połowa jeszcze gorsza pod tym względem.
Niestety pressing paryżan był bardziej intensywny, niż nasz - szczerze mówiąc dawno tego nie widziałem...
Trudno, trzeba to wziąć na klatę, wierzę, że Flick będzie potrafił wyciągnąć z tej porażki wnioski i taki mecz nieprędko się powtórzy
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Mateusz140991 A kto strzelił gola ?
Lewy ?
0
@ramon59 Tak, ale mieli te dolary już wcześniej, mieli Messiego i Neymara, czy tam Mbappe.
Żaden trener nie potrafił tam nic zrobić
0
@Pedryrodryges Co pokazał ? Dwie dobre interwencje, ze cztery przegrane i dwa faule, jeden na żółtą i po drugim tylko litość arbitra spowodowała, że nei wyleciał. Tak sobie z Yamalem "dobrze" radził, że w 2. połowie musiał przejąć go Hernandez
2
@Sebolinho Moim zdaniem Pedri był już wypruty fizyczne i skopany do tego
4
Trzeba oddać Lucho, że stworzył potwora.
Pressują le[piej i wyżej, niż my.
Już odzwyczaiłem się od tego, że ktoś potrafił nas tak zdominować
8
No cóż, jak Pedri schodził, to wiedziałem że to jebnie.
Już z nim było na krawędzi, a bez niego...
3
Brakuje trochę takiego Fermina, żeby bardziej docisnąć pressing.
Martwią długie okresy, kiedy PSG przebywa w naszej tercji i nie daje nam wyjść ze składną akcją.
Liczę na to, że Lamine grając na wykartkowanego Mendesa da radę wykreować jeszcze dużo dobrego
0
Pewnie u nich jacyś sprinterzy w ataku. Zobaczymy, jak nasze chłopaki w obronie to ogarną
7
Powinna pójść szybka akcja z sektorowka ze świńskim ryjem
6
Alvarez i Haaland ?
To chyba Camp Nou musiałby się składać z samych lóż VIP
:))
0
Z Dembele to bym na ich miejscu uważał, no jak wpadnie w spiralę kontuzji, to po sezonie
0
On bardziej w lidze będą dostawać w doope tym bardziej będą grzać ten temat.
7
Wszedł Yamal, od razu asysta przy golu, doskonałe podanie przy poprzeczce Lewego i to tak trochę jakby "od niechcenia", jakby nie pauzował.
A może nawet dobrze, że pauzował, bo .świeżość będzie lepsza
Mamy spory atut przed meczem z PSG
1
Konsekwentnie, do przodu i wpadnie.
Mam nadzieję że dziś plan na Yamala to 20-30 minut jako rozruch przed PSG.
Ten rzut rożny przy strzale Rashforda rozegrany kapitalnie
19
Jakby Julkowi i tego gola strzelonego białym zabrali to byłby juz kabaret.
Wystarczył ten po karnym
64
Tylko w Madrycie prześcieradła leżą pod materacami
13
Średnia kontuzji 1/dzień
Mam wrażenie, że co tu wchodzę, to czytam, że ktoś wypada...
0
Chyba pierwszy zespół, który konkretnie pocisnął obronę białych i zaczynają się tracić
3
Taaa... Przemnóżmy x2
1
Ten tłuk nie rozumie, że obecność Roberta w meczu z Newcastle była m.in. podyktowana koniecznością podniesienia średniej wzrostu przy stałych fragmentach gry dla gospodarzy.
On kiedyś próbował sił w trenerce ? Może pokaże swoje sukcesy :))
A jak czytam "pan Niemiec" to wyczuwam pewne uprzedzenia.
Za półfinał we Frankfurcie ?
Długo go trzyma :))
0
Wielki piłkarz, który potrafi docenić młodszego, utalentowanego kolegę
0
A już tak pięknie bbyło z obsadą bramki....
I jeszcze Klasyk z trybun, jakiś pech...
1
Jak zwykle czas absencji podawany w pierwszych komunikatach należy pomnożyć razy 2, ewentualnie nawet 4