fotohobby
Dołączył/a: luty 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@marcin62 Żal mi Sławka, jeśli mu się po alko lepiej rozmawia....
Wygląda na to, że ten, co składał dokument sprawozdania finansowego Konfederacji tez myślał. że po alko zrobi go lepiej...
Zandberg:
"Krótka piłka, albo impreza, albo praca. Jak nie możesz wytrzymać dnia w pracy bez kielicha, to masz problem. Sprzedaż wódki w trakcie posiedzeń Sejmu, pijani posłowie na sali głosowań to patola. Chcesz się napić? Idź sobie do knajpy gdzieś indziej. Po pracy" - napisał lider Razem.
100/100
0
@VAMOS1899LaMasia Tak zawalił, jak Szczęsny te trzy.
Ani jeden, ani drugi im nie zapobiegł. Nie wiem, na jakiej podstawie go wyróżniać
0
@VAMOS1899LaMasia Jak wszedł Christensen, to w 10 minut straciliśmy 2 bramki...
1
Po raz pierwszy od długiego czasu cieszę sie, że zaczyna się przerwa na repre...
5
Zastanawiam się, kiedy wreszcie "padną" te drużyny, które były na KMŚ ?
Bo tyle słyszałem, że nasza absencja na KMŚ, to nasz atut, bo inne drużyny będą zajechane.
Tymczasem PSG pokazało nam, kto jest zajechany, Real nie wygląda źle, a Atleatico całkiem dobrze.
A my nie potrafimy zdominować Sevilli i zaczynam poważnie obawiać się meczu na SB...
Może to i dobrze, że mamy przerwę na repre, bo to źle wygląda...
0
Całkowicie zasłużenie 4 goli w sicie
0
@mesulete Jakby nie Wojtek byłoby 1:5
0
I nawet świeży Christensen nie pomógł
2
88 minuta 1:2 wchodzi Christensen. To mówi o nas wszystko
0
@KondiCules Ale liczby go bronia
6
Roony skradł Lewemu asystę :)
1
Fatum. Tego nie wygramy
0
To jest taka taktyka, źeby nic nie grać na początku 2. polowy ?
0
@xavi890 Przy drugiej bramce linię łamał Araujo
0
@norbi77 I tak będą :)
7
BialiTV będą jęczeć, że to było 40 sekund po czasie
0
@xavi890 a kto jest dzisiaj super ?
0
Fajnie było na fotelu lidera, szkoda, ze tak krotko. Niestety, patrząc na naszą grę nie wierzę w remontade, a raczej widzę pogrom
0
@KrwawiaceoczyVEB Nie za walkę ciało w ciało był karny, tylko za podstawiona nogę
0
@derus Każdy ?
:))))
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@WiciuFcB wyblok to sie robi barkiem, ciałem, a nie obejmując ramiona przeciwnika podstawiając mu nogę
1
Widać zjazd formy, brak intensywności widoczny gołym okiem.
Pressing nie istnieje, mało ruchu z przodu.
A na ławce tylko młodzież….
Lekko nie bedzie
1
@WiciuFcB A po co tę nogę wstawił miedzy nogi przeciwnika?
4
Brawo, kolejny mecz - pułapka. Upał, my bez rezerw w ataku i beznadziejny karny w idiotycznej styuacji
6
Wreszcie Lewy z Ferranem od początku, liczę, że to zagra
1
@catalanian09 gdyby drużyna wykorzystywała podania Golden Boya, to z PSG mamy do przerwy 2:0 co najmniej
4
@xavi890 Hansi dziękuje, ale mówi, że wie lepiej
1
Mam nadzieję, że to tylko unik przed De La Fuente
0
@gumaz 1 puszka 0,25l na miesiąc