fotohobby
Dołączył/a: luty 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A już tak pięknie bbyło z obsadą bramki....
I jeszcze Klasyk z trybun, jakiś pech...
1
Jak zwykle czas absencji podawany w pierwszych komunikatach należy pomnożyć razy 2, ewentualnie nawet 4
9
Skład sypie się przed ważnymi meczami ?
Stare, znałem...
0
@bartoszek Nie, nie mówię. Mówię o tym, jak każdy z nich może pokazać się na boisku na tle drugiego
7
Yamal kontra Dembele
Chętnie bym zobaczył, a sądzę, że postronni kibice również
3
@Konradowskyy Oglądałem finał Pucharu Mistrzów z Sampdorią i bramkę Koemana. 1992
To były cieżkie czasy, bo mało było Barcelony w polskiej TV
5
Póki Fermin kontuzjowany, chętnie zobaczyłbym powracającego do składu Dro w miejsce Olmo.
Olmo miał kilka dobrych zagrań od początku sezonu, ma też moc super bohatera - potrafi zniknąć przez większość meczu.
Powinien dostawać końcówki, żeby wyrobić formę
26
Braw Lewy. świetna zmiana
Pozdrowienia dla wszystkich tych od "dobijaka"
1
Będzie autobus Oviedo pod bramką i będą ciężary
1
W tym wieku, to raczej za free po wygaśnięciu kontraktu, nie za 70 baniek…
A ze kontrakt wygasa w 2028, to pan Gwinejczyk sobie tu nie pogra…
1
@FcPortoFan1999 12 lat temu dobił do brzegu Europy i narodził się na nowo
4
"„Dotyczą one zbyt wąskich dróg ewakuacyjnych, problemów z ruchem pojazdów ratunkowych, źle wykończonych schodów, braków w oznaczeniach ewakuacyjnych oraz barierek o nieodpowiedniej wysokości.”
Południe Europy to jakiś inny stan umysłu :)
Jestem po budownictwie na polibudzie i zastanawiam się, jak takie PODSTAWOWE tematy na obiekcie użyteczności publicznej, mającym pomieścić prawie 100tys ludzi mogły zostać tak spie.dolone....
0
Dobrze gada.
Ale….Niech biali mają na pocieszenie, bo by się zapłakali na amen…
1
@Safrani
A ten od biura rachunkowego nie potrafił tego ogarnąć przy piwie ?
3
@Pawlak1992
„Co z tego? A znasz poza nim jakiegoś 18-latka, który spotyka się z 25-latką?”
Nie znam.
I też zapytam „co z tego ?”
3
Yamal ma czas, wygrana mogłaby mu coś przestawić w głowie.
I tak boję się, że presja na zdobycie ZP sprawi, żę będzie grał bardziej pod siebie, a przecież to mądre, genialne asysty były jego atutem.
Rafa powinien być wyżej,.
Czy Vitinha jest o tyle lepszy od Pedriego, że jeden jest trzeci, drugi jedenasty ?
Nie - i na tym polega wątpliwa wartość tego plebiscytu
0
Nie mówcie tego Yamalowi....
0
Ale jakby nie patrzeć, troszkę nagród do Barcelony poleci.
Nieźle, jak na "bankruta"
0
No to teraz Dembele zjazd, jak Vinicjusz.
A nie, czekaj, przecież Vinicjusz nie wygrał....
6
Jeszcze wczoraj nic go nie bolało…
0
@Eto'o9 R10 „mała wyjdzie z tej wagi jak zacznie dojrzewać.”
Albo i nie wyjdzie. To nie jest tak, że hormony same wszystko zmienią.
4
Wygra Dembele, pewnie już dostał cynk żeby kilka zdań przygotować.
Jeśli Yamal będzie drugi to i tak wspaniały sukces.
Oby tylko pokornie pracował na wygraną, a nie szedł w kierunku ciuchów, biżuterii i social mediów…
14
LaLiga bez Getafe i Espanyolu byłaby lepsza
14
Całkiem dobrze ogrywa się Gerard Martin, dziś kilka ciekawych podań w pole karne, wygranych pojedynków.
Duży progres w ciągu roku
1
@MagdJanko Oni są na poziomie Getafe, kibicują nie temu madryckiemu klubowi
2
Czujecie, że jakby Ferran zmieścił ten strzał pod poprzeczką, to miałby tle samo bramek w LL co żółwik ?
:))
7
Jaka to jest zje.ana drużyna to głowa mała...
Połowa z nich nei powinna wyjść poza podwórkowe klepanie w gałę.
Profilaktycznie ściągnąłbym Raphinhe, bo lont ma dziś krótki i żółtko na koncie
7
Golleady tu nie będzie.
Oby 3pkt i bez kontuzji
6
A co on miał konto Junior, że mu stary na nie wchodził ?
;)
2
Rzeźnicy z Getafe i pobłażliwy sędzia.
Co może pójść nie tak?