0

A już tak pięknie bbyło z obsadą bramki....
I jeszcze Klasyk z trybun, jakiś pech...

1

Jak zwykle czas absencji podawany w pierwszych komunikatach należy pomnożyć razy 2, ewentualnie nawet 4

9

Skład sypie się przed ważnymi meczami ?
Stare, znałem...

0

@bartoszek Nie, nie mówię. Mówię o tym, jak każdy z nich może pokazać się na boisku na tle drugiego

7

Yamal kontra Dembele
Chętnie bym zobaczył, a sądzę, że postronni kibice również

3

@Konradowskyy Oglądałem finał Pucharu Mistrzów z Sampdorią i bramkę Koemana. 1992
To były cieżkie czasy, bo mało było Barcelony w polskiej TV

5

Póki Fermin kontuzjowany, chętnie zobaczyłbym powracającego do składu Dro w miejsce Olmo.
Olmo miał kilka dobrych zagrań od początku sezonu, ma też moc super bohatera - potrafi zniknąć przez większość meczu.
Powinien dostawać końcówki, żeby wyrobić formę

26

Braw Lewy. świetna zmiana
Pozdrowienia dla wszystkich tych od "dobijaka"

1

Będzie autobus Oviedo pod bramką i będą ciężary

1

W tym wieku, to raczej za free po wygaśnięciu kontraktu, nie za 70 baniek…
A ze kontrakt wygasa w 2028, to pan Gwinejczyk sobie tu nie pogra…

1

@FcPortoFan1999 12 lat temu dobił do brzegu Europy i narodził się na nowo

4

"„Dotyczą one zbyt wąskich dróg ewakuacyjnych, problemów z ruchem pojazdów ratunkowych, źle wykończonych schodów, braków w oznaczeniach ewakuacyjnych oraz barierek o nieodpowiedniej wysokości.”

Południe Europy to jakiś inny stan umysłu :)
Jestem po budownictwie na polibudzie i zastanawiam się, jak takie PODSTAWOWE tematy na obiekcie użyteczności publicznej, mającym pomieścić prawie 100tys ludzi mogły zostać tak spie.dolone....

0

Dobrze gada.
Ale….Niech biali mają na pocieszenie, bo by się zapłakali na amen…

1

@Safrani
A ten od biura rachunkowego nie potrafił tego ogarnąć przy piwie ?

3

@Pawlak1992
„Co z tego? A znasz poza nim jakiegoś 18-latka, który spotyka się z 25-latką?”

Nie znam.
I też zapytam „co z tego ?”

3

Yamal ma czas, wygrana mogłaby mu coś przestawić w głowie.
I tak boję się, że presja na zdobycie ZP sprawi, żę będzie grał bardziej pod siebie, a przecież to mądre, genialne asysty były jego atutem.
Rafa powinien być wyżej,.
Czy Vitinha jest o tyle lepszy od Pedriego, że jeden jest trzeci, drugi jedenasty ?
Nie - i na tym polega wątpliwa wartość tego plebiscytu

0

Nie mówcie tego Yamalowi....

0

Ale jakby nie patrzeć, troszkę nagród do Barcelony poleci.
Nieźle, jak na "bankruta"

0

No to teraz Dembele zjazd, jak Vinicjusz.
A nie, czekaj, przecież Vinicjusz nie wygrał....

6

Jeszcze wczoraj nic go nie bolało…

0

@Eto'o9 R10 „mała wyjdzie z tej wagi jak zacznie dojrzewać.”

Albo i nie wyjdzie. To nie jest tak, że hormony same wszystko zmienią.

4

Wygra Dembele, pewnie już dostał cynk żeby kilka zdań przygotować.
Jeśli Yamal będzie drugi to i tak wspaniały sukces.
Oby tylko pokornie pracował na wygraną, a nie szedł w kierunku ciuchów, biżuterii i social mediów…

14

LaLiga bez Getafe i Espanyolu byłaby lepsza

14

Całkiem dobrze ogrywa się Gerard Martin, dziś kilka ciekawych podań w pole karne, wygranych pojedynków.
Duży progres w ciągu roku

1

@MagdJanko Oni są na poziomie Getafe, kibicują nie temu madryckiemu klubowi

2

Czujecie, że jakby Ferran zmieścił ten strzał pod poprzeczką, to miałby tle samo bramek w LL co żółwik ?
:))

7

Jaka to jest zje.ana drużyna to głowa mała...
Połowa z nich nei powinna wyjść poza podwórkowe klepanie w gałę.
Profilaktycznie ściągnąłbym Raphinhe, bo lont ma dziś krótki i żółtko na koncie

7

Golleady tu nie będzie.
Oby 3pkt i bez kontuzji

6

A co on miał konto Junior, że mu stary na nie wchodził ?
;)

2

Rzeźnicy z Getafe i pobłażliwy sędzia.
Co może pójść nie tak?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?