0

@ZwyklyKibicBarcy04
Bo Inigo chce odejść, a Araujo nie ?

1

@Xpert77 …w odwodzie….

4

Rok temu był filarem, ale juz dwa lata temu niespecjalnie.
Jak byłoby w kolejnym sezonie , w którym skończyłby 35lat ?
Lepszy juz nie będzie, jak dla mnie Cubarsi-Christensen plus Araujo dla rotacji nie wyglada źle.

Ktoś musi odejść, i lepiej tracić 35-latków, niż młodych…

0

@bezalkoholowy Jeszcze się z nieoryginalną kawą na allegro nie spotkałem, ale tez kupuje tylko ziarna..
Tobie polecam Passalacqua Cremador, jeśli lubisz mocniejsze palenie, albo coś bardziej klasycznego, Kimbo Caffe Crema Classico
Obydwie palarnie z Neapolu, dla mnie idealny styl palenia ziaren

0

Jak powtórzą ilość zebranych trofeów z 24/25 (albo będzie jeszcze gorzej) to już znamy powód

5

Fajne jest to, że w presesonie zawsze młode chłopaki z i to często wychowankowie strzelają
Jest potencjał w rezerwach.

0

Mam słabą jakość streama,, ale chyba przed chwilą widziałem Ronaldinho :))

11

W końcu weekend z Barcą.
Pyszczek się śmieje :)

Nawet mój syn wstaje wcześniej. NA wakacjach wszedł w trym spania 03-14
:)

0

@FCBparasiempre Najlepszy to nie był nawet w momencie, jak miał sprawne kolana i kręgosłup.
A teraz nie ma nawet tego

0

@ZygmuntTrzeciFaza nie przy barze, albo na wynos. W ulicznych kafejkach też najczęściej nie.
Zamawiając espresso z croissantem nigdy nie miałem doliczonego coperto

1

@Azazel_Pazuzu
Arabica jest droższa, ale w Polsce utarło się dziwne przekonanie, że kawa z Robustą jest gorsza.
A dla mnie 30% robusty + ciemne, neapolitańskie palenie to ideał.
I dlatego sam wypalam sobie kawę :)

1

Co roku tak wyjeżdżam na wakacje.,..
xD

2

@RafiVeB "Facet musi się tłumaczyć, kobieta (która zapewne też ma rodzinę, nowego partnera a na pewno dzieci z poprzedniego małżeństwa) już nie."

A skąd to "zapewne" ?

2

Mina Fatiego na zdjęciu idealnie koresponduje z tytułem :)

0

@Metempsychosis
Wiesz, rozmowa z Tona nie ma sensu i najzwyczajniej w świecie mnie nudzi bo zamiast na danych liczbowych opieras się na emocjach (przeczytales gdzies gdzieś o „potwornym” wzroście aktywności wulkanów) czy o „wyobrażeniach”
Przez cały wątek i ładnych kilka postów nie podałes albo jednej danej, ani jednej liczby (poza obliczonym 30% na podstawie moich danych).
Ani jednego linku do badania „na właściwych jednostkach” xD

Nic nie „udowodniłeś” tylko zanegowałeś - a to nie to samo.
Nawet nie komentujesz danych liczbowych, które czytasz..
Wiem - są niewygodne, lepiej puścić jej mimo uszu.
Tylko to sprawia, że strasznie przynudzasz…

0

@Goralkov „Zasadniczo da sie zrobic 100 roznych rzeczy tylko trzeba chciec, bo jak sie nie chce to 400 tys/500 tys i 15/20% to spoko oferta, bo nie trzeba sie starac.”

Marnujesz się tutaj…
xDD

0

@Goralkov napastnicy zawsze chodzą drożej, niż obrońcy. To raz.
Real sprzedał zawodnika z wyższej klasy rozgrywkowej, to dwa.
Długość kontraktu ? No krótszy raczej nie był...
No i po trzecie - wszyscy wiedzą, że jesteśmy w marnej sytuacji materialnej i wolimy sprzedać za 400tys i 15% niż puścic za darmo

0

@Goralkov bramkarzy też mamy dość, ale jakoś uznał, że woli Garcie, niż MATSa

No, ale jeśli nawet - co co zrobiłbyś z nieznanym nikomu 18-latkiem z rocznym kontraktem, który nie chce grać w 4.lidze?

0

@HavertzKai pokaż brazylijski klub, który sprzedał 18-latka z drużyny rezerw, z rocznym kontraktem za 30mln

1

@Goralkov „Eksperymenty” typu Endrick i Roque to jednak pokazały „trochę”więcej przed przybyciem do Europy
W wieku 18 lat mieli już za sobą debiut w seniorskiej reprezentacji Brazylii.
A to, że Kospo odchodzi, to wybór Flicka, nie Deco.
Flick uznał, że nie jest mu potrzebny

A cena ? Nie wiem, czy 18-łatka, który nie rozegrał ani jednego meczu w pierwszej drużynie i któremu pozostał rok kontraktu da się sprzedać drożej.

0

@Metempsychosis
Dane, które podawałem tyczą WSZYSTKICH erupcji na Ziemi. Także podwodnych.
A że skutek coraz lepszej techniki (sejsmografy, satelity) rejestrowane jest dziś większa część tych erupcji, niż 30-50 tal temu, to też przekłada się na wzrost statystyk
Ale zawsze możesz próbować strzelać dalej
:)

0

Kupujesz bilet na finał Wimbledonu z nadzieją na wielki tenis, a tu tylko jedna zawodniczka gra takowy...
60 minut i wracasz do domu

0

@Bogan Jeśli nigdy wcześniej to się nie działo, a zaczęło dziaś cię właśnie teraz, kiedy człowiek zaczął mnożyć się w postępie geometrycznym, a w jeszcze szybciej zaczął spalać paliwa kopalne, powodujac przyrost co2, w tempie nieodnotowanym wcześniej w historii globu to jednak można z dużą dawką prawdopodobieństwa uznać, że przeważającej części to on za tym stoi.

2

@Bogan "Ocieplenia klimatu były przed czlowiekiem."
I też następowały tak szybko ?

1

@BorzyKrzys Ale go Emilka zaorała :)
Swoją drogą gość jest beznadziejny - nie pamięta co niespełna rok temu pisał

1

@PatrykBarca "W sensie ze świeżo po przebytej chorobie ma mniej sił i odczuwa zmęczenie plus brak apetytu? Niesłychane co za okropne choroby teraz...."

Kilka tygodni, miesięcy to też "świeżo po przebytej chorobie" ?

6

@michal26 "2. Nie można karać więzieniem za poglądy"

Nie można karać za rozpowszechnianie "kłamstwa oświęcimskiego" ?

"Rozpowszechnianie kłamstwa oświęcimskiego, czyli publiczne i wbrew faktom zaprzeczanie zbrodniom nazistowskim popełnionym w obozie koncentracyjnym Auschwitz-Birkenau, jest przestępstwem w Polsce. Zgodnie z art. 55 ustawy o IPN, grozi za to grzywna lub kara pozbawienia wolności do lat 3, a wyrok podlega publicznemu podaniu."

Podstawa prawna:

Art. 55 ustawy z dnia 18 grudnia 1998 r. o Instytucie Pamięci Narodowej – Komisji Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu (tzw. ustawa o IPN)

5

@draxidox Jakby Ukraińcy wyjechali, to budowlanka, hotelarstwo, po części tez sadownictwo by klęknęły.
Ale niektórzy wolą powtarzać mantrą, jak to ich "utrzymujemy"

0

Z braku laku, dobry kit…

0

Ciekawe, jak jego kolano i jak jego psycha.
Ponoć po powrocie z kontuzji podświadomie je oszczędzał, a to zawsze przekłada się na milisekundy spóźnione interwencje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?