fotohobby
Dołączył/a: luty 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@alone49 Otóż to.
Jakby Martin uwiesił sie na przeciwniku, kiedy tracił równowagę na dwie minuty przed końcem, to bylibyśmy w finale LM
3
No i Araujo udźwignął, a szczególnie na początku obu połów było gorąco.
Fajnie schodził do asekuracji Kounde i ogólnie na plus
0
@Kinginiesta Można grać tak i tak, wyrachowanie w ostatnich minutach nie przekreśla widowiskowości
16
Gdyby rok temu z Interem w ostatnich 5-10 minutach grali tak, jak dziś po utracie gola, to mamy tam finał...
Ale pozytywne jest to, że uczą się na błędach.
34
Właśnie sobie uzmysłowiłem, że nasz aktualny bramkarz rozegrał 5 spotkań, był poddawany wielu próbom i.... praktycznie nie można się przyczepić do żadnej interwencji.
Z takim gościem w bramce można iść po trofea
4
Barca. Przewaga dzięki technice.
14
Jakoś jednak wolałbym Christensena, zamiast Araujo....
No nic, oby ogarnął...
2
I tak sobie "wypada" na ich stronę, a potem puszą się ilością pucharów LM.
A jak nie wypada, to RealTV nakręci filmik
0
To chyba bez Erics w tym meczu, bo go przeskoczą
0
"Kiedy jedna z drużyn jest nieco słabsza i nie idzie jej najlepiej, El Clásico traci nieco na znaczeniu"
To właśnie obserwowaliśmy rok temu...
3
Bez zaskoczenia.
No nic -wyleczyć do końca, wprowadzać stopniowo na wysokie obroty, chronić przed De La Fuente.
Tylko wtedy będziemy cieszyć się grą Yamala przez cały sezon.
0
Zarządzam reasumpcję !
5
@PuszkinFan Słabo to się Twoje słowa zestarzały :))))
20
Doceniam wkład Ferrana w grę Barcelony, ale jednak w porównaniu z nim Lewy to prawdziwy killer w polu karnym.
Wątpię, czy Ferram kiedykolwiek będzie miał tę moc
6
O takiego Fermina walczyliśmy !
0
@Danny Gaucho
Cały problem w tym, że przegrał za dużo wyjazdowych....
13
De la Fuente skutecznie podrgryza Tebasa w kategorii największy szkodnik dla Barcelony
1
55, 50, 75, 60mln....
Mają rozmach, sku...ny...
0
@KamQiX
"Mam na to radę. Nie wiem czy słuszną, ale wydaję mi się, że gdyby ludzie mieli poczucie, że państwo o nich dba, to może nie czuliby ogromnej niesprawiedliwości z tego powodu, że mają oddać za nie życie."
No, bo II RP to dbała o ludzi, że hej :))
Po prostu taki jest ogólnoświatowy trend - nie ważne czy służba zdrowia jest super, czy nie.
Ludziom żyje się coraz wygodniej, mało tego, mogą żyć w wielu miejscach na Ziemi.
Odsetek ludzi chcących walczyć spada wraz ze WZROSTEM poziomu życia
0
Mam wrażenie, że Barcelona interesuje się tylko pomocnikami .
To jakaś forma zboczenia ?
;)
2
Vinicjusz też mówił, że jak będzie chciał, to może być 10x lepszy i spokojnie wygrać ZP
No i chyba mu się nie chciało...
Yamal - nie idź tą drogą...
1
Granie wszystkiego,,jako małolat zaczyna odbijać się czkawką…
Nie pierwszy raz
1
@RoberDzik
Już taki jeden był, co zalał Polskę świętoszkowatymi bannerami, a teraz ludzi w haniebny sposób zwalnia;
https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/dziwne-maile-od-religijnego-prezesa-eko-okien-zwalnia-i-pisze-o-uzale%C5%BCnionych/ar-AA1Iqy90?apiversion=v2&noservercache=1&domshim=1&renderwebcomponents=1&wcseo=1&batchservertelemetry=1&noservertelemetry=1
2
@Comentateiro
„Może ta Matka Boska będzie chociaż produkować energię odnawialną?„
Pewnie będzie miała anteny 5g w koronie, to się jeszcze zwróci za jakiś czas
9
Ah shit, here we go again...
A nie, czekaj, to już nie masz problem...
10
Tureccy budowlańcy w śródziemnomorskim kraju, co mogło pójść nie tak ?
xD
0
@liber02
"Akurat espaniol założyli Hiszpanie" no właśnie o tym piszę, że nie Katalończyczy.
0
"Mogę powiedzieć, że nie trenowałbym FC Barcelony - zakończył Pochettino"
Nie dziwię się, wiesz, że szybko by się to przerosło. To nie twoja farma.
A co do Espanyolu to chyba klub założony przez przyjezdnych, a przynajmniej tacy mu kibicują
0
Pozyskanie Woltemade za 70mln trudno nazwać "inwestycją" :))
25
Fajny wywiad, widać, że Bask sporo serducha zostawił w Barcelonie.
No i dobrze sie czyta, że klub, trener pokazali klasę.