1

@alone49 Otóż to.
Jakby Martin uwiesił sie na przeciwniku, kiedy tracił równowagę na dwie minuty przed końcem, to bylibyśmy w finale LM

3

No i Araujo udźwignął, a szczególnie na początku obu połów było gorąco.
Fajnie schodził do asekuracji Kounde i ogólnie na plus

0

@Kinginiesta Można grać tak i tak, wyrachowanie w ostatnich minutach nie przekreśla widowiskowości

16

Gdyby rok temu z Interem w ostatnich 5-10 minutach grali tak, jak dziś po utracie gola, to mamy tam finał...
Ale pozytywne jest to, że uczą się na błędach.

34

Właśnie sobie uzmysłowiłem, że nasz aktualny bramkarz rozegrał 5 spotkań, był poddawany wielu próbom i.... praktycznie nie można się przyczepić do żadnej interwencji.
Z takim gościem w bramce można iść po trofea

4

Barca. Przewaga dzięki technice.

14

Jakoś jednak wolałbym Christensena, zamiast Araujo....
No nic, oby ogarnął...

2

I tak sobie "wypada" na ich stronę, a potem puszą się ilością pucharów LM.
A jak nie wypada, to RealTV nakręci filmik

0

To chyba bez Erics w tym meczu, bo go przeskoczą

0

"Kiedy jedna z drużyn jest nieco słabsza i nie idzie jej najlepiej, El Clásico traci nieco na znaczeniu"

To właśnie obserwowaliśmy rok temu...

3

Bez zaskoczenia.
No nic -wyleczyć do końca, wprowadzać stopniowo na wysokie obroty, chronić przed De La Fuente.
Tylko wtedy będziemy cieszyć się grą Yamala przez cały sezon.

0

Zarządzam reasumpcję !

5

@PuszkinFan Słabo to się Twoje słowa zestarzały :))))

20

Doceniam wkład Ferrana w grę Barcelony, ale jednak w porównaniu z nim Lewy to prawdziwy killer w polu karnym.
Wątpię, czy Ferram kiedykolwiek będzie miał tę moc

6

O takiego Fermina walczyliśmy !

0

@Danny Gaucho
Cały problem w tym, że przegrał za dużo wyjazdowych....

13

De la Fuente skutecznie podrgryza Tebasa w kategorii największy szkodnik dla Barcelony

1

55, 50, 75, 60mln....
Mają rozmach, sku...ny...

0

@KamQiX
"Mam na to radę. Nie wiem czy słuszną, ale wydaję mi się, że gdyby ludzie mieli poczucie, że państwo o nich dba, to może nie czuliby ogromnej niesprawiedliwości z tego powodu, że mają oddać za nie życie."

No, bo II RP to dbała o ludzi, że hej :))

Po prostu taki jest ogólnoświatowy trend - nie ważne czy służba zdrowia jest super, czy nie.
Ludziom żyje się coraz wygodniej, mało tego, mogą żyć w wielu miejscach na Ziemi.
Odsetek ludzi chcących walczyć spada wraz ze WZROSTEM poziomu życia

0

Mam wrażenie, że Barcelona interesuje się tylko pomocnikami .
To jakaś forma zboczenia ?
;)

2

Vinicjusz też mówił, że jak będzie chciał, to może być 10x lepszy i spokojnie wygrać ZP
No i chyba mu się nie chciało...
Yamal - nie idź tą drogą...

1

Granie wszystkiego,,jako małolat zaczyna odbijać się czkawką…
Nie pierwszy raz

2

@Comentateiro
„Może ta Matka Boska będzie chociaż produkować energię odnawialną?„

Pewnie będzie miała anteny 5g w koronie, to się jeszcze zwróci za jakiś czas

9

Ah shit, here we go again...
A nie, czekaj, to już nie masz problem...

10

Tureccy budowlańcy w śródziemnomorskim kraju, co mogło pójść nie tak ?
xD

0

@liber02
"Akurat espaniol założyli Hiszpanie" no właśnie o tym piszę, że nie Katalończyczy.

0

"Mogę powiedzieć, że nie trenowałbym FC Barcelony - zakończył Pochettino"

Nie dziwię się, wiesz, że szybko by się to przerosło. To nie twoja farma.

A co do Espanyolu to chyba klub założony przez przyjezdnych, a przynajmniej tacy mu kibicują

0

Pozyskanie Woltemade za 70mln trudno nazwać "inwestycją" :))

25

Fajny wywiad, widać, że Bask sporo serducha zostawił w Barcelonie.
No i dobrze sie czyta, że klub, trener pokazali klasę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?