0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Ale od Griziego to wara.

5

Jak w końcu zaczną grać na miarę swoich możliwości to nikt nie będzie musiał po nich krzyczeć :)

1

@HavertzKai dwajścia od razu xD

4

Przestaję czytać te Wasze wypociny bo nw czy się śmiać czy płakać

0

Japierdziele co Wy się tak tego Griziego ciągle ciepiecie. Xd

0

@mildan1704 jak to była setka to pozdro xd

3

Nie wiem czy oglądam zupełnie inny mecz niż Wy, ale to co oglądam mi się w miarę podoba, a Wy narzekacie.

2

A mógł wejść Fati za Vidala. xD

0

Skoro może grać na każdej pozycji w ataku to może dać go na lewe skrzydło o ile jest szybki. Wiadomo, że potrzeba nam strzelca wyborowego, ale skoro Grizi lepiej gra na środku niż na lewej i idzie mu tam coraz lepiej i lepiej rozumie się z Messim dzięki temu to czemu nie.

6

3

Skoro może grać na każdej pozycji w ataku to może dać go na lewe skrzydło o ile jest szybki. Wiadomo, że potrzeba nam strzelca wyborowego, ale skoro Grizi lepiej gra na środku niż na lewej i idzie mu tam coraz lepiej i lepiej rozumie się z Messim dzięki temu to czemu nie.

8

@macio_944 Co z tego, że pensje rosną, jak rośnie także zus i podatki dochodowe przez co tracę więcej pieniedzy jako przedsiębiorca, a dodatkowo ja nic nie zyskuje bo podnoszą tylko pensje minimalne. xD

0

Kurcze niby fajnie, ale to oznacza, że Grizu wróci na lewe skrzydło, a lepiej idzie mu na środku.

0

@NaFazieHitman Od kiedy 1 z 10 leci w weekend?

0

Komentarz usunięty

0

Średnio to grali Cou i Dembele.

16

@BarcaInfo I to są mądre słowa. Już myślałem, że nie przeczytam tu dziś nic wartego uwagi prócz chęci oddania Antka za Martineza przez bez mózgów.

20

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.

0

@Homeopata8989 Bartek zawsze może ponegocjować. Ewentualnie mogliby dać Cou + Vidal za Martineza, ale nie Antka.

1

A może by tak oddać Cou za Martineza?

0

Suarez by to strzelił!!!!! Za co my płacimy Messiemu tyle pensji!!!!!!! #hejterzygriziego

1

@JUNIORcom Suarez by się pewnie przewrócił o własne nogi.

0

@Lucassito we kolego nie wypowiadaj się. Ile suarez marnuje strzałów?

3

Ciekawe czy dziś Messi będzie podawał do Griziego.

3

Ludzie nie ma co się łudzić, że Dembele przestanie mieć kontuzję, nic do niego nie mam, ale no raczej nie doczekamy się z niego pożytku więc najlepiej będzie go sprzedać.

1

I cyk znowu brak podania do Griziego.

5

Wkurza mnie ponowny brak podań Messiego do Griziego.

1

Messi to kozak, to podanie O.O

0

Może mi ktoś powiedzieć, jak dziś sprawował się Grizu? Niestety nie mogłem oglądać meczu, a z tego co się naczytałem to dobrze wychodził na pozycję, lecz znowu był pomijany przez Messiego co mnie u niego coraz bardziej drażni tak, jakby miał focha o to, że nie przyszedł wcześniej lub, że sprowadzili jego, a nie Neymara.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?