icon3520
Dołączył/a: czerwiec 2018
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Ale od Griziego to wara.
5
Jak w końcu zaczną grać na miarę swoich możliwości to nikt nie będzie musiał po nich krzyczeć :)
1
@HavertzKai dwajścia od razu xD
4
Przestaję czytać te Wasze wypociny bo nw czy się śmiać czy płakać
0
Japierdziele co Wy się tak tego Griziego ciągle ciepiecie. Xd
0
@mildan1704 jak to była setka to pozdro xd
3
Nie wiem czy oglądam zupełnie inny mecz niż Wy, ale to co oglądam mi się w miarę podoba, a Wy narzekacie.
2
A mógł wejść Fati za Vidala. xD
0
Skoro może grać na każdej pozycji w ataku to może dać go na lewe skrzydło o ile jest szybki. Wiadomo, że potrzeba nam strzelca wyborowego, ale skoro Grizi lepiej gra na środku niż na lewej i idzie mu tam coraz lepiej i lepiej rozumie się z Messim dzięki temu to czemu nie.
6
@Stoiczkow700 xDDDD
3
Skoro może grać na każdej pozycji w ataku to może dać go na lewe skrzydło o ile jest szybki. Wiadomo, że potrzeba nam strzelca wyborowego, ale skoro Grizi lepiej gra na środku niż na lewej i idzie mu tam coraz lepiej i lepiej rozumie się z Messim dzięki temu to czemu nie.
8
@macio_944 Co z tego, że pensje rosną, jak rośnie także zus i podatki dochodowe przez co tracę więcej pieniedzy jako przedsiębiorca, a dodatkowo ja nic nie zyskuje bo podnoszą tylko pensje minimalne. xD
0
Kurcze niby fajnie, ale to oznacza, że Grizu wróci na lewe skrzydło, a lepiej idzie mu na środku.
0
@NaFazieHitman Od kiedy 1 z 10 leci w weekend?
0
Komentarz usunięty
0
Średnio to grali Cou i Dembele.
16
@BarcaInfo I to są mądre słowa. Już myślałem, że nie przeczytam tu dziś nic wartego uwagi prócz chęci oddania Antka za Martineza przez bez mózgów.
20
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.
0
@Homeopata8989 Bartek zawsze może ponegocjować. Ewentualnie mogliby dać Cou + Vidal za Martineza, ale nie Antka.
1
A może by tak oddać Cou za Martineza?
0
Suarez by to strzelił!!!!! Za co my płacimy Messiemu tyle pensji!!!!!!! #hejterzygriziego
1
@JUNIORcom Suarez by się pewnie przewrócił o własne nogi.
0
@Lucassito we kolego nie wypowiadaj się. Ile suarez marnuje strzałów?
3
Ciekawe czy dziś Messi będzie podawał do Griziego.
3
Ludzie nie ma co się łudzić, że Dembele przestanie mieć kontuzję, nic do niego nie mam, ale no raczej nie doczekamy się z niego pożytku więc najlepiej będzie go sprzedać.
1
I cyk znowu brak podania do Griziego.
5
Wkurza mnie ponowny brak podań Messiego do Griziego.
1
Messi to kozak, to podanie O.O
0
Może mi ktoś powiedzieć, jak dziś sprawował się Grizu? Niestety nie mogłem oglądać meczu, a z tego co się naczytałem to dobrze wychodził na pozycję, lecz znowu był pomijany przez Messiego co mnie u niego coraz bardziej drażni tak, jakby miał focha o to, że nie przyszedł wcześniej lub, że sprowadzili jego, a nie Neymara.