icon3520
Dołączył/a: czerwiec 2018
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
19
Fajnie widzieć, jak niektóre tępe pały na tym forum już hejtują Setiena pod drugim meczu, który był tak naprawdę na sprawdzenie zawodników xdd
8
Oj ludzie, osądy niektórych typiarzy na tej stronie mnie po prostu dobijają. Może nie znam się za bardzo na piłce, ale swoje widzę oglądając każdy mecz i widzę, że różnica była duża. Niektórzy zarzucają, że nowy trener, a graliśmy to samo. Gówno prawda, mimo że Granada nie grała za dobrze, to i my graliśmy przywoicie. Duży pressing, ładna wymiana podań na 1 kontakt i fajnie sklejanie akcji. Po zaledwie 4 dniach nie oczekujcie, że nasi zaczną grać, jak za czasów Guardioli bo niektórych nawyków nabytych po 2,5 roku przez Valverde tak szybko się nie zniweluje. W dodatku na video z treningów widać dużą zmianę, szczególnie pod względem przygotowań fizycznych. Ponadto co Wy pieprzycie o słabej grze Griziego i sprzedaniu go, jak najszybciej? Dziś zagrał dobre spotkanie zarówno w defensywie, jak i w ofensywie. Wracał się do obrony czyszcząc rywali, dużo biegał, dobrze podawał, kreował akcje i próbował strzelać. Jak dla mnie robi więcej niż Cou i Dembele razem wzięci. I nie wmówicie mi, że gdyby nie kontuzje Dembele to by było inaczej bo tego się nie dowiemy, ale jak grał to w większości meczy albo grał kaszanę, nie umiał minąć piłkarza i marnował strzały, albo łamał klubowy regulamin i zachowywał się jak szczeniak. Wracając jeszcze do sytuacji Griziego to gołym okiem widać, jak wiele razy jest pomijany przez Messiego, kiedy to mógł otrzymać fajne podanie otwierające drogę do bramki, a zamiast tego Leo wolał grać samolubnie.
5
@Kimirionum beka z Ciebie typie. Xd
4
Ale mnie wkurza brak podań Messiego do Griziego kiedy ma na to okazje
1
@vukoo1 Kolega w takim razie ogląda zupełnie inne mecze skoro Geizman wgl dobrze nie grał i 0 pożytku z niego. Xddd
6
@vukoo1 Ty pijany typie jesteś? Grizmann dobrze gra i ma iść na ławę?
7
Ale mi się ta klepa podoba! Widać różnice teraz, a za Valverde
2
Kurła teraz nie zasnę ze szczęścia.
5
Suarez do zmiany od razu, ale pomarzyć można
2
Gruby zamiast do Griza zagrać to potyka się o własne nogi.
1
A gdyby tak zobaczyć pomoc Cou/Arthur/Jong?
8
Grizu co podał.
5
Wgl bardzo dobry mecz Griziego. Bardzo podoba mi się jego gra i mam ogromną nadzieję, że jego transfer okaże się dobrym posunięciem i zostanie u nas na długo.
1
Dawno tak bardzo nie cieszyłem się grą Barcy, jak dzisiaj. Nie wiem co się stało, że tak grają, ale ino mieć nadzieję, że na tym meczu taka postawa się nie skończy,
4
@Fenelon Jakby jeszcze tak Valdek się podał do dymisji to byłbym spełniony.
6
Kurczę może nie znam się dobrze na piłce, ale dla mnie Grizu nie zagrał słabego spotkania. Mimo wszystko miał fajne podania i próbował strzelać kiedy miał okazję, a nie było ich za dużo bo z mojej obserwacji wyglądało to tak, że dostawał mało podań.
0
Kiedy ten Pedri ma do nas przyjść?
0
@ViscaBarca123 A gdzie Collado :(
20
@Jordi10 U nas w ten sposób wróciłby tylko Grizu. xD
14
Ludzie nie ma co się oszukiwać, najlepiej sprzedać Dembele przy najbliższej okazji. Prawdą jest, że może nam dać wiele, ale kiedy? Tego nie jesteśmy w stanie określić. Może się to stać w najbliższym czasie albo dopiero w przyszłym sezonie skoro kontuzje łapią go raz za razem, a my potrzebujemy dobrego grajka na skrzydle już teraz. Szkoda, że sprzedaliśmy Malcoma. Chłopak nie łapał kontuzji, grał pełną parą i nie był najgorszy, a z czasem na pewno stałby się lepszy. Może nie znam się tak dobrze na piłce, ale to moje zdanie.
1
@Rewolucja123 A ludzie dalej będą mówić, że Grizu gówno robi mimo tego, że nie strzela bramek. xD
0
Go Fati plissssss
0
@BarcaInfo Ciekawe czy na starcie spotkania zobaczymy GSF czy Demble rozpocznie spotkanie zamiast Fatiego.
0
Komentarz usunięty
0
@Janiama To mamy zostawiać wszystkich zawodników, którzy nie chcą odchodzić? XD Wówczas musielibyśmy zostawić piłkarzy, którzy mają 32-36 lat lub tych słabych, którzy po prostu nie nadają się do Barcelony, gdyż ich poziom nie jest wystarczający bo "nie chcą odchodzić".
0
@ViscaBarca123 Kozak, ale ciekawią mnie bardziej jak tam relacje Messiego z Grizem.
0
Może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego mecze są co tydzień, co dwa, a nie co 3-4 dni? Od czego to zależy?
3
Ansu wszedł w mecz tak, jakby grał ze swoim rocznikiem.
6
Grizu zawodnikiem meczu. Poprowadził drużyne pod nieobecność Messiego.
0
@BarcaInfo Ciekawi mnie atmosfera podczas treningu między Messim a Grizem.