icon3520
Dołączył/a: czerwiec 2018
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
I jak tam somsiady ten wasz Dembus? Taki nie za zdrowy, taki nie za dobry. xD A równie dobry Malcom, a na pewno znacznie zdrowszy gra teraz w Zenicie zamiast nadal u nas. xD
0
@ViscaBarca123 Po co nam jakiś Felix skoro Dembusia mamy xD
9
@krefi10 Dembele dał radę gorzej zagrać. xD
0
Suarez łapie się za nogę cały czas.
0
@Transu96 Miałem na myśli nagrody UEFA
0
Kiedy są wyniki na najlepszego piłkarza danej pozycji?
51
Dawno tak fajnie nie oglądało mi się gry Barcy...
5
Kurwa Suarez nie może tak w lidze mistrzów strzelać tylko na jakiś sparingach...
0
Orientuje się ktoś, kiedy mają być wyniki na najładniejszą bramkę Ligi Mistrzów?
3
@Grzeg Co Ty pieprzysz typie xd
1
@czarnatom Bardziej w tym spotkaniu można to o Dembele powiedzieć. Xddd
0
Malcom co asystuje w tej Japonii.
0
@Tomek54321 Cou już od roku odpala xd
2
@drNo Póki co nie oglądałem meczu, ale po komentarzach wnioskuję, że Malcom w tym meczu pokazał się lepiej niż Dembele, więc nie powiedziałbym, że półka niżej.
3
@kerouac Masz rację, najlepszy piłkarz zaraz po Messim.
6
@BarcaInfo Raczej jest i on:
0
I de Ligt poszedł psu w dupala...
29
Waldek nie potrafi wygrać dwumeczu w LM, a chce okiełznać Neymara i Griza. xD
25
Rakitic jest Valdkowi niezbędny do zajmowania innym miejsca w 1 składzie i dalszego grania kaszany.
1
Ma ktoś link do streama gali FFF? Prosiłbym o podanie na priv
0
@Moolek można link na pw?
1
I czekają nas kolejne mecze pełne ziewania.
3
@BarcaInfo Czyli Malcom może odchodzić xd
0
@zenoowity Na pewno będzie się chciało czekać chłopakowi rok na grę w 1 składzie. xD
0
@Balboa Chociażby Malcom, a nie na ostatnie 5 minut. xD
1
@szkutnik91 Różni trenerzy też byli widziani, a Waldek i tak zostanie....
2
Tak, jak już mówiłem. Inne kluby wzmocnią się tego lata, dzięki zawodnikom klasy światowej (np. Real kupi Hazarada), a by dostaniemy Rodrigo i Parejo, dzięki naszemu trenerowi i zarządowi (nie mówię, że są słabi, ale no jest różnica poziomów). xD
2
Czyli kolejny sezon z porażkami w najważniejszych spotkaniach oraz nudnymi meczami, przy których idzie zasnąć.
4
Skończy się na tym, że nie kupimy nikogo lub kogoś niegodnego uwagi, a rywale się wzmocnią. xD
0
Ludzie spokojnie, po co te nerwy? Waldek zaraz wypuści kolejnych defensywnych piłkarzy, żeby bronić wyniku i nie dostać bardziej w dupe. Xd