9

I jak tam somsiady ten wasz Dembus? Taki nie za zdrowy, taki nie za dobry. xD A równie dobry Malcom, a na pewno znacznie zdrowszy gra teraz w Zenicie zamiast nadal u nas. xD

0

@ViscaBarca123 Po co nam jakiś Felix skoro Dembusia mamy xD

9

@krefi10 Dembele dał radę gorzej zagrać. xD

0

Suarez łapie się za nogę cały czas.

0

@Transu96 Miałem na myśli nagrody UEFA

0

Kiedy są wyniki na najlepszego piłkarza danej pozycji?

51

Dawno tak fajnie nie oglądało mi się gry Barcy...

5

Kurwa Suarez nie może tak w lidze mistrzów strzelać tylko na jakiś sparingach...

0

Orientuje się ktoś, kiedy mają być wyniki na najładniejszą bramkę Ligi Mistrzów?

3

@Grzeg Co Ty pieprzysz typie xd

1

@czarnatom Bardziej w tym spotkaniu można to o Dembele powiedzieć. Xddd

0

Malcom co asystuje w tej Japonii.

0

@Tomek54321 Cou już od roku odpala xd

2

@drNo Póki co nie oglądałem meczu, ale po komentarzach wnioskuję, że Malcom w tym meczu pokazał się lepiej niż Dembele, więc nie powiedziałbym, że półka niżej.

3

@kerouac Masz rację, najlepszy piłkarz zaraz po Messim.

6

@BarcaInfo Raczej jest i on:


0

I de Ligt poszedł psu w dupala...

29

Waldek nie potrafi wygrać dwumeczu w LM, a chce okiełznać Neymara i Griza. xD

25

Rakitic jest Valdkowi niezbędny do zajmowania innym miejsca w 1 składzie i dalszego grania kaszany.

1

Ma ktoś link do streama gali FFF? Prosiłbym o podanie na priv

0

@Moolek można link na pw?

1

I czekają nas kolejne mecze pełne ziewania.

3

@BarcaInfo Czyli Malcom może odchodzić xd

0

@zenoowity Na pewno będzie się chciało czekać chłopakowi rok na grę w 1 składzie. xD

0

@Balboa Chociażby Malcom, a nie na ostatnie 5 minut. xD

1

@szkutnik91 Różni trenerzy też byli widziani, a Waldek i tak zostanie....

2

Tak, jak już mówiłem. Inne kluby wzmocnią się tego lata, dzięki zawodnikom klasy światowej (np. Real kupi Hazarada), a by dostaniemy Rodrigo i Parejo, dzięki naszemu trenerowi i zarządowi (nie mówię, że są słabi, ale no jest różnica poziomów). xD

2

Czyli kolejny sezon z porażkami w najważniejszych spotkaniach oraz nudnymi meczami, przy których idzie zasnąć.

4

Skończy się na tym, że nie kupimy nikogo lub kogoś niegodnego uwagi, a rywale się wzmocnią. xD

0

Ludzie spokojnie, po co te nerwy? Waldek zaraz wypuści kolejnych defensywnych piłkarzy, żeby bronić wyniku i nie dostać bardziej w dupe. Xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?