icon3520
Dołączył/a: czerwiec 2018
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Skończy się na tym, że nie kupimy nikogo lub kogoś niegodnego uwagi, a rywale się wzmocnią. xD
0
Ludzie spokojnie, po co te nerwy? Waldek zaraz wypuści kolejnych defensywnych piłkarzy, żeby bronić wyniku i nie dostać bardziej w dupe. Xd
1
@xavi890 Od kiedy Cou gra na prawym skrzydle?
4
@wojteks110 A kogo to gówno obchodzi, że Valdek go nie chciał? Napisałem to niżej, ale powtórzę jeszcze raz. To klub wybiera kogo kupuje, a nie trener. Zarząd może się jedynie konsultować z trenerem, a nie podejmować decyzję według widzi mi się Valdka. Nie dostał zawodnika, którego chciał tylko innego to mimo wszystko powinien wyciągać z niego co najlepsze, a nie karać za posunięcia zarządu.
1
@Tomek54321 Ale to, że go nie chciał to nie powód, aby od razu skreślać zawodnika. To klub decyduje kogo kupuje, a nie trener. On ma tylko wyciągać z zawodników co najlepsze, a nie karać ich za posunięcia klubu wbrew ich woli.
1
I cały misterny plan ze sprzedaniem tej dwójki w pizdu.
0
Nie mówię, że nie, ale po co żyć w kłamstwie.
9
Tak czy siak mamy beznadziejnego trenera. Xd
3
I oni chcą go na następny sezon. Siedzj na krzesełku z miną srającego psa i tyle robi, a nasz mecz? Muszę usiąść bo na leżąco zara usnę.
0
I tak nie macie żadnego pucharu w tym sezonie. :)
7
Być może już na starcie będą gwizdy, jednakże jeżeli nastrzela gole na początku lub poasystuje to bardzo szybko kibice zmienią zdanie.
0
Valdek zabiegał o Wiliana, a jak dostał w zamian Malcoma to zaczął gnębić Bogu ducha winnego chłopaka. :)
0
Mimo ostatniej katastrofalnej porażki, cieszy jednak nadal, że somsiad ma gorzej.
4
Jeśli Valdek zostanie to nie ma co grać w kolejnej edycji LM. xD
0
Tylko mi Abel bardzo przypomina Jamesa Arthura? xD
5
Kolejny nudny mecz.
0
Ciekawe kto nam da 105 mln za niego. :C
0
Niestety pewnie będzie tak, że Barca wygra PK i Waldek tak, czy siak zostanie.
0
To teraz jeszcze ino Valdek out i będę szczęśliwy mimo wczorajszej przegranej. Jeżeli wszystko pójdzie dobrze to być może w następnym sezonie zobaczymy rywalizację Dembe z Malcomem na lewym skrzydle lub chłopak dostanie więcej czas gry kosztem kilku minut Messiego.
0
Niestety założę się, że Valdek tak czy siak zostanie dzięki Bartomeu, a my będziemy męczyć się z nim przez kolejny sezon...
1
Oby to byłą prawda.
0
Ciekawi mnie pomeczowa ocena Vidala i Malcoma na naszej stronie. Za co niby Ci dwaj zawodnicy dostali od użytkowników po 1? XD Wiem, że przejebaliśmy z kretesem i byłoby oczywiste, gdyby wszyscy mieli tą samą ocenę, ale skoro MATS dostał 5 to czemu Ci dwaj mają powielać ocenę innych,? Arturo dla mnie zawodnik meczu, zapierdalał w pomocy za Rakiete i Busiego i otrzymał 1 na koniec. A co złego zrobił Malcom? Wszedł na ostatnie kilka minut jako ostatnia deska ratunku dla dupska Waldka i co miał niby zrobić w kilka minut bez rytmu meczowego, gdyż przez cały sezon był gnojony przez Waldka i grzał ławę, a na dodatek nasi zawodnicy już mieli praktycznie wyjebane jajca i potykali się o piłkę, jak zazwyczaj Suarez.
4
Dej se już spokój z bronieniem tego marnego trenerzyny. :)
7
Kolejne świetne wypowiedzi naszego trenera. xD
6
I to jest trener, a nie to gówno co my mamy. Zapraszam do bronienia Valdka i hejtu na mnie za tą wypowiedź. :)
1
Jak nie piję i nie palę to bym chętnie się kurwa napił i zapalił....
2
Pozdro dla tych, którzy wyśmiewali mnie, kiedy mówilem "Valdek out". To samo tyczy się Cou. :)
3
Pozdro dla tych, którzy śmiali się ze mnie, kiedy mówiłem, że Valdek do wyjebania. ;)
0
Da ktoś jakiegoś dobrego linka bo zaraz mnie krew zaleje, jak będzie ciągle stream wywalać
0
Komentarz usunięty przez użytkownika