4

Skończy się na tym, że nie kupimy nikogo lub kogoś niegodnego uwagi, a rywale się wzmocnią. xD

0

Ludzie spokojnie, po co te nerwy? Waldek zaraz wypuści kolejnych defensywnych piłkarzy, żeby bronić wyniku i nie dostać bardziej w dupe. Xd

1

@xavi890 Od kiedy Cou gra na prawym skrzydle?

4

@wojteks110 A kogo to gówno obchodzi, że Valdek go nie chciał? Napisałem to niżej, ale powtórzę jeszcze raz. To klub wybiera kogo kupuje, a nie trener. Zarząd może się jedynie konsultować z trenerem, a nie podejmować decyzję według widzi mi się Valdka. Nie dostał zawodnika, którego chciał tylko innego to mimo wszystko powinien wyciągać z niego co najlepsze, a nie karać za posunięcia zarządu.

1

@Tomek54321 Ale to, że go nie chciał to nie powód, aby od razu skreślać zawodnika. To klub decyduje kogo kupuje, a nie trener. On ma tylko wyciągać z zawodników co najlepsze, a nie karać ich za posunięcia klubu wbrew ich woli.

1

I cały misterny plan ze sprzedaniem tej dwójki w pizdu.

0

Nie mówię, że nie, ale po co żyć w kłamstwie.

9

Tak czy siak mamy beznadziejnego trenera. Xd

3

I oni chcą go na następny sezon. Siedzj na krzesełku z miną srającego psa i tyle robi, a nasz mecz? Muszę usiąść bo na leżąco zara usnę.

0

I tak nie macie żadnego pucharu w tym sezonie. :)

7

Być może już na starcie będą gwizdy, jednakże jeżeli nastrzela gole na początku lub poasystuje to bardzo szybko kibice zmienią zdanie.

0

Valdek zabiegał o Wiliana, a jak dostał w zamian Malcoma to zaczął gnębić Bogu ducha winnego chłopaka. :)

0

Mimo ostatniej katastrofalnej porażki, cieszy jednak nadal, że somsiad ma gorzej.

4

Jeśli Valdek zostanie to nie ma co grać w kolejnej edycji LM. xD

0

Tylko mi Abel bardzo przypomina Jamesa Arthura? xD

5

Kolejny nudny mecz.

0

Ciekawe kto nam da 105 mln za niego. :C

0

Niestety pewnie będzie tak, że Barca wygra PK i Waldek tak, czy siak zostanie.

0

To teraz jeszcze ino Valdek out i będę szczęśliwy mimo wczorajszej przegranej. Jeżeli wszystko pójdzie dobrze to być może w następnym sezonie zobaczymy rywalizację Dembe z Malcomem na lewym skrzydle lub chłopak dostanie więcej czas gry kosztem kilku minut Messiego.

0

Niestety założę się, że Valdek tak czy siak zostanie dzięki Bartomeu, a my będziemy męczyć się z nim przez kolejny sezon...

1

Oby to byłą prawda.

0

Ciekawi mnie pomeczowa ocena Vidala i Malcoma na naszej stronie. Za co niby Ci dwaj zawodnicy dostali od użytkowników po 1? XD Wiem, że przejebaliśmy z kretesem i byłoby oczywiste, gdyby wszyscy mieli tą samą ocenę, ale skoro MATS dostał 5 to czemu Ci dwaj mają powielać ocenę innych,? Arturo dla mnie zawodnik meczu, zapierdalał w pomocy za Rakiete i Busiego i otrzymał 1 na koniec. A co złego zrobił Malcom? Wszedł na ostatnie kilka minut jako ostatnia deska ratunku dla dupska Waldka i co miał niby zrobić w kilka minut bez rytmu meczowego, gdyż przez cały sezon był gnojony przez Waldka i grzał ławę, a na dodatek nasi zawodnicy już mieli praktycznie wyjebane jajca i potykali się o piłkę, jak zazwyczaj Suarez.

4

Dej se już spokój z bronieniem tego marnego trenerzyny. :)

7

Kolejne świetne wypowiedzi naszego trenera. xD

6

I to jest trener, a nie to gówno co my mamy. Zapraszam do bronienia Valdka i hejtu na mnie za tą wypowiedź. :)

1

Jak nie piję i nie palę to bym chętnie się kurwa napił i zapalił....

2

Pozdro dla tych, którzy wyśmiewali mnie, kiedy mówilem "Valdek out". To samo tyczy się Cou. :)

3

Pozdro dla tych, którzy śmiali się ze mnie, kiedy mówiłem, że Valdek do wyjebania. ;)

0

Da ktoś jakiegoś dobrego linka bo zaraz mnie krew zaleje, jak będzie ciągle stream wywalać

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?