5

Chciałbym zobaczyć Malcoma w drugiej połowie, gdyż nie ma szans, aby Waldek wystawił go od 1 minuty. Niestety założę się, że chłopak w ogóle nie zagra, gdyż Waldek wprowadzi te same zmiany co zwykle.

1

I dobrze, jeszcze sprzedamy Malcoma i będzie więcej pieniędzy, aby wykupić Wiliana z Chelsea dla Waldka. :)

0

Jeżeli Barca rzeczywiście jest w trakcie przygotowań nowej propozycji pod wykup Wiliana to możemy pożegnać się z Malcomem jeszcze w letnim okienku. Natomiast jeśli do tego nie dojdzie to chłopak nadal będzie grzał ławę. :/

1

Chciałbym zobaczyć Malcoma na 9 w tym meczu.

0

Ja już o tym mówiłem nie raz, nie dwa. Dzięki trenerowi, Malcom odejdzie z Barcy jeszcze w lecie. Mimo pucharów ogromny niesmak z tego powodu jest.

0

I cyk Malcom znowu nie pogra.

1

I cyk Suarez zajechany, a Malcom dalej na ławie siedzi.

0

Ja też chcę wiele rzeczy, a nie mam.

2

2:0 dla nas, ale Malcom I tak nie wejdzie xddddd

3

Mimo asysty trochę Dembe mnie dzisiaj denerwuje.

1

Czyli Malcom dziś nie pogra. Waldek w drugie wpuści Roberto, Dembele i Vidala.

1

Miejmy nadzieję, że Walduś zauważył w końcu umiejętności Malcoma i da mu więcej pograć.

5

Malcom za Cou na lewej i git.

1

Lepiej niech sprowadzą Rodrigo zamiast Jovicia skoro podoba się Waldkowi, ponieważ skończy się jak w przypadku Malcoma i Wiliana. xD

0

Dzisiejszej obronie podziękujemy.

1

Obrona dzisiaj jest totalnym gównem.

0

Jaki Maniak przyjacielu xD

0

Będzie ktoś dobrym chrześcijaninem i podzieli się z bliźnim linkiem do transmisji?

2

Aleś mnie Waldemar zaimponił w tej chwili.

1

Jeżeli znowu Cou wejdzie kosztem Malcoma to pozdro dla Waldka.

1

Jeżeli po takim meczu Malcom nadal będzie grzał ławę to ludzie w końcu się przekonacie, że Waldek się na niego uwziął.

4

No to z ławki wejdą Vidal/Roberto/Alenia a Malcom znowu przesiedzi mecz.

1

Szczerze w to wątpię. Patrząc na wcześniejsze idealne wręcz sytuację do jego występu, które tak czy siak zostały zablokowane przez Waldka to śmiem twierdzić, że teraz też będzie grzał ławę i niedługo odejdzie z klubu.

0

Niestety wiadomo, jak będzie wyglądał nasz atak. Suarez powinien jeszcze odpocząć po kontuzji, ale Waldek tak czy siak go wystawi.

7

Sam nw czy wolałbym grać regularnie w gorszym klubie, ale grać i zdobywać doświadczenie czy jednak grzać cały czas ławę i zdobyć puchary do statystyk. xd

4

Wygrywamy 3:0, ale Malcom i tak posiedzi na ławce kolejny mecz. xDD

0

No tak, lepiej dać Vidala niż Malcoma skoro Cou na ławce.

0

Jeden "dobrym" występ nie oznacza, że Cou wraca do formy. Póki co to szuka on swojej formy od ponad pół roku i jakoś większych postępów nie widać, a Malcom cały czas siedzi na trybunach jego kosztem.

0

Oczywiście atak Messi/Suarez/Cou.

0

W KOŃCU SIĘ OBUDZIŁ!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?