icon3520
Dołączył/a: czerwiec 2018
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Chciałbym zobaczyć Malcoma w drugiej połowie, gdyż nie ma szans, aby Waldek wystawił go od 1 minuty. Niestety założę się, że chłopak w ogóle nie zagra, gdyż Waldek wprowadzi te same zmiany co zwykle.
1
I dobrze, jeszcze sprzedamy Malcoma i będzie więcej pieniędzy, aby wykupić Wiliana z Chelsea dla Waldka. :)
0
Jeżeli Barca rzeczywiście jest w trakcie przygotowań nowej propozycji pod wykup Wiliana to możemy pożegnać się z Malcomem jeszcze w letnim okienku. Natomiast jeśli do tego nie dojdzie to chłopak nadal będzie grzał ławę. :/
1
Chciałbym zobaczyć Malcoma na 9 w tym meczu.
0
Ja już o tym mówiłem nie raz, nie dwa. Dzięki trenerowi, Malcom odejdzie z Barcy jeszcze w lecie. Mimo pucharów ogromny niesmak z tego powodu jest.
0
I cyk Malcom znowu nie pogra.
1
I cyk Suarez zajechany, a Malcom dalej na ławie siedzi.
0
Ja też chcę wiele rzeczy, a nie mam.
2
2:0 dla nas, ale Malcom I tak nie wejdzie xddddd
3
Mimo asysty trochę Dembe mnie dzisiaj denerwuje.
1
Czyli Malcom dziś nie pogra. Waldek w drugie wpuści Roberto, Dembele i Vidala.
1
Miejmy nadzieję, że Walduś zauważył w końcu umiejętności Malcoma i da mu więcej pograć.
5
Malcom za Cou na lewej i git.
1
Lepiej niech sprowadzą Rodrigo zamiast Jovicia skoro podoba się Waldkowi, ponieważ skończy się jak w przypadku Malcoma i Wiliana. xD
0
Dzisiejszej obronie podziękujemy.
1
Obrona dzisiaj jest totalnym gównem.
0
Jaki Maniak przyjacielu xD
0
Będzie ktoś dobrym chrześcijaninem i podzieli się z bliźnim linkiem do transmisji?
2
Aleś mnie Waldemar zaimponił w tej chwili.
1
Jeżeli znowu Cou wejdzie kosztem Malcoma to pozdro dla Waldka.
1
Jeżeli po takim meczu Malcom nadal będzie grzał ławę to ludzie w końcu się przekonacie, że Waldek się na niego uwziął.
4
No to z ławki wejdą Vidal/Roberto/Alenia a Malcom znowu przesiedzi mecz.
1
Szczerze w to wątpię. Patrząc na wcześniejsze idealne wręcz sytuację do jego występu, które tak czy siak zostały zablokowane przez Waldka to śmiem twierdzić, że teraz też będzie grzał ławę i niedługo odejdzie z klubu.
0
Niestety wiadomo, jak będzie wyglądał nasz atak. Suarez powinien jeszcze odpocząć po kontuzji, ale Waldek tak czy siak go wystawi.
7
Sam nw czy wolałbym grać regularnie w gorszym klubie, ale grać i zdobywać doświadczenie czy jednak grzać cały czas ławę i zdobyć puchary do statystyk. xd
4
Wygrywamy 3:0, ale Malcom i tak posiedzi na ławce kolejny mecz. xDD
0
No tak, lepiej dać Vidala niż Malcoma skoro Cou na ławce.
0
Jeden "dobrym" występ nie oznacza, że Cou wraca do formy. Póki co to szuka on swojej formy od ponad pół roku i jakoś większych postępów nie widać, a Malcom cały czas siedzi na trybunach jego kosztem.
0
Oczywiście atak Messi/Suarez/Cou.
0
W KOŃCU SIĘ OBUDZIŁ!!!